Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kaynak Yaptiranlarin Paylasim Alani

Benim saçımda kullanılan boncuk resimdeki boncukların açık rengi.. bunların içi keratinliymiş ama normal boncuklara göre daha büyük..

23k2q6o.jpg

Bayanlar, ltf yardımcı olun boncuk kaynakta tepeden sizinde boncuklar gözüküyor mu?

benimkini sağlam olsun diye iki boncuklu yaptı üste içi silikonlu büyük boncuk altına da silikonsuz küçük boncuk taktı sağlam olsun diye ama benim büyük boncuklar senin resimde gösterdiğinden daha küçükler ve benim saçlar siyah,boncuklarda siyah bu nedenle hiç belli olmuyor ayrıca kuaförüm çok tepedeye doğru takmadı görünmesin diye istersen tepeye doğru çok takmışsa onları çıkarttır. dünden beri boncuklar daha az rahatsız etmeye başladı sırtüstü uzaanınca ilk günkü kadar batmıyo galiba biraz sabırlı olmak gerekiyo alışınca daha rahat olacaktır

Son düzenleme:
kuaförler malesef kolay takıldığı için boncuk kaynak yapıyorlar ama boncuklar hem çok rahatsız edici, saç derisine batıyor, tahriş ediyor, hemde en ufak harekette görünüyorlar. ciddi paralar ödenmesine karşın kaynaklardan keyif almak yerine eziyete dönüşüyor daha çok.

ben yıllardır kaynak kullanıyorum ve bu konuda çok araştırdım tecrube edindim. şuanda saçlarıma birtek micro kaynak yaptırıyorum, hem kimse görmüyor, hemde hiç rahatsızlık vermiyorlar. ayrıca herşey dahil 600liraya yaptırdım, saçlar da 1. sınıf kalite, aynı saçı yıllarca kullanabilicem. hatta kaynağın fotoğrafını da ekleyeyim sizin için gözünüzle görün...
$_AAA8599.jpg

kaynak düşünen arkadaşlara bilgi verebilirim, işi bilmeyen yerlere gidip saçlarınızı rezil etmeyin bence ...

Son düzenleme:
çok doğal gözüküyor da yapıştırma işleminde ne kullanıyolar bi de çıkartırken saçlara zarar veriyo mu ben zarar vermesin diye boncuğu tercih ettim nerdeyse bi hafta olcak artık batmıyo kafama sırtüstü de uzanabiliyorum tabi bi süre sonra saçlar uzayınca bocuklar gözükmeye başlayacak bu yöntem güzele benziyo

kullandığı malzeme donmuş jel gibi birşey, biraz ısıtıp saça tutturuyor, sonra o jel saçta sertleşip kalıyor. keratin gibi yumuşak değil erimiyor kolay kolay. çıkarırken de özel bir solusyonu var ondan dökerek çıkarıyor. çıkartması da gayet rahat oluyor. benim şimdiye kadar yaptırdığım, saçıma zarar vermeyen tek yöntem bu oldu. görünme derdi de yok üstelik... boncuk çok problemli, görünmesi, kafama batması falan, üstüne birde saçlarımı kesiyor metalleri....

internetten araştırdım micro kaynağı ankarada yapan yer yok benim de aklıma yattı boncuk kaynakları bi kaç ay sonra çıkartacam galiba onun için istanbula gelmek zorunda kalacam

ultra uçlu kaynakta boncuk kaynak gibi değil batma veya fönde erime gibi birşey söz konusu olmuyor..
çok özür dilerim yakından resmim net olarak yok ama genede gönderiyim fikriniz olsun.. $Fotoğraf0240.jpg $162905_1737048796101_1535049826_1740822_7476472_n.JPG

Bayanlar, ltf yardımcı olun boncuk kaynakta tepeden sizinde boncuklar gözüküyor mu?[/QUOTE]

Bu tepeden gözükme olayı genelde oluyor ilk 2 sırayı veya 1 sırayı eğer çıkartırsan senin için çok rahat olur

Bayanlar, ltf yardımcı olun boncuk kaynakta tepeden sizinde boncuklar gözüküyor mu?

Bu tepeden gözükme olayı genelde oluyor ilk 2 sırayı veya 1 sırayı eğer çıkartırsan senin için çok rahat olur[/QUOTE]

Dediğin gibi tepeden ilk 2 sırayı çıkarttırdım ve altlara taktırdım..boncuk gerçekten rahat, batma olayı falan 3.günde geçiyor rahat yatabiliyorsun ama ilk günler biraz zor tabi :p 1 hafta falan oldu bnmde,dün ilk defa kendim yıkadım saçlarımı daha önce kuaförde yıkatıp şekil verdiriyordum ama saç diplerim şuan baya bir kaşınıyor okadarda durulamak için uğraştım ama yapamadım sanırım :) birazdan kuaföre geçicem yıkasınlar diye..

buarada bir sorum daha olacak.. bnm kaynaklar takıldıktan sonra saçımla uyumlu olması için boyandı röfle yapıldı, kaynakların uçları biraz sertleşti acaba uçlarından kestirsemmi biraz? saçın yapısı çok güzel ama uçlar zarar gördü boyadan maşadan sanırım..

Bu tepeden gözükme olayı genelde oluyor ilk 2 sırayı veya 1 sırayı eğer çıkartırsan senin için çok rahat olur

Dediğin gibi tepeden ilk 2 sırayı çıkarttırdım ve altlara taktırdım..boncuk gerçekten rahat, batma olayı falan 3.günde geçiyor rahat yatabiliyorsun ama ilk günler biraz zor tabi :p 1 hafta falan oldu bnmde,dün ilk defa kendim yıkadım saçlarımı daha önce kuaförde yıkatıp şekil verdiriyordum ama saç diplerim şuan baya bir kaşınıyor okadarda durulamak için uğraştım ama yapamadım sanırım :) birazdan kuaföre geçicem yıkasınlar diye..

buarada bir sorum daha olacak.. bnm kaynaklar takıldıktan sonra saçımla uyumlu olması için boyandı röfle yapıldı, kaynakların uçları biraz sertleşti acaba uçlarından kestirsemmi biraz? saçın yapısı çok güzel ama uçlar zarar gördü boyadan maşadan sanırım..[/QUOTE]

Benim kendi saçlarım kaynak saçtan daha siyah ama benim saçımın rengi en koyu siyah boyadan daha siyah o yüzden kaynak saçlarla birlikte mavi siyaha boyatmıştım saçlarımı canım açıkçası yıpranıyordur ama kestirmek senin kararın saçını yıkarken kafanın dibine masaj yapar gibi parmak uçlarınla ovalıcaksın daha sonra su çok sıcak olmayacak çünkü sıcak suda boncuklar hemen kayar :) tazikli gibi bol ve ılık suyla yüzelce gene masaj yaparak saçlarını durula saç kremini sadece saç uçlarına sür ben diplerine özelliklede boncuklara değdirmemeye çalış birde açıkçası sürekli fön yaptırmalısın diyorlar ben hiç fön yaptırmıyorum banyoda saçların ıslakken parmaklarını saçlarından geçir dolaşan saçlar hemen açılır böylece fön çektirmenede gerek kalmaz kaşınmasının sebebide boncukların tam oturmaması 1 hafta içinde boncuklar 1er santim kaycak ve kaşıntın büyük ihtimal geçecek :)

ultra uçlu kaynakta önlere ve kafanın üst kısımlarına da kaynak yapılabiliyormu? görünmeden tabi...

ultra uçlu kaynak ' normal boncuk kaynak kadar acı hissi vermeyen fön gibi yüksek ısılı şekillendiricilerde silikonun erimemesini sağlayan bir yapı diyebilirim aynı zamanda saçın ucundaki keratin bozulmadan çıkıyor aynı saç bozulmadan defalarca tekrar taktırılabiliyor benim kaynaklarım yanlarda ve tepelerde var ve gözükmüyor bu senin saçlarınla alakalı bir durum ama en başta benimde çok tepede olduğu için boncuklar gözüküyordu ilk 2 sırayı çıkarınca öyle bir sorun olmadı yanlardan bir miktar saç bırakılması gerek zaten çünkü topladığın zaman gözükmemesi için :)

ultra uçlu kaynak ' normal boncuk kaynak kadar acı hissi vermeyen fön gibi yüksek ısılı şekillendiricilerde silikonun erimemesini sağlayan bir yapı diyebilirim aynı zamanda saçın ucundaki keratin bozulmadan çıkıyor aynı saç bozulmadan defalarca tekrar taktırılabiliyor benim kaynaklarım yanlarda ve tepelerde var ve gözükmüyor bu senin saçlarınla alakalı bir durum ama en başta benimde çok tepede olduğu için boncuklar gözüküyordu ilk 2 sırayı çıkarınca öyle bir sorun olmadı yanlardan bir miktar saç bırakılması gerek zaten çünkü topladığın zaman gözükmemesi için :)

ben tam olarak anlayamadım, bu sistem boncuk ile mi, keratin ile mi yoksa silikon ile mi uygulanıyor? boncuklu ise her halükarda gözüküyor, yanlarda saç bırakılsa bile metaller üste çıkıyor. ama başka bir teknikse bilemem. Bugun gördüm bir bayanda, o farkında değil ama kafasının arka tarafı olduğu gibi ortadaydı boncuklar. görünce benim için cız etti, ama birşey diyemedim...

ben tam olarak anlayamadım, bu sistem boncuk ile mi, keratin ile mi yoksa silikon ile mi uygulanıyor? boncuklu ise her halükarda gözüküyor, yanlarda saç bırakılsa bile metaller üste çıkıyor. ama başka bir teknikse bilemem. Bugun gördüm bir bayanda, o farkında değil ama kafasının arka tarafı olduğu gibi ortadaydı boncuklar. görünce benim için cız etti, ama birşey diyemedim...

boncuk kaynak ya o kaynakların kullanılması takılması saçları ve taa tepelere takılıp gözükülmesiyle alakalı eğer o bayan kafasının en üst noktasına kadar boncuk taktırdıysa muakkak gözüküyordur benim saçımda boncuklar gözükmüyor mesela. ayrıca yanlardada var boncuk kusursuz birşey elbetki imkansız bunun beklenmesi hata

3 sene boncuk kaynak kullananlardandım ama en sonunda canıma tak demişti 2010 şubatta çıkarttım iyi bir yerde yapılması gerekiyor kaynağın yoksa sonu hüsran çıkartılırken saçlar çok dökülüyor mesela en son çıkarttırdığımda kaynaklarımı saçlarımı görünce şoka girmiştim fare kuyruğundan bile az saçım kalmıştı sonuçta iyi yıkayamıyosunuz diplere elleriniz giremiyor illa yaptırcam derseniz deneyin ve görün saçımın diplerini ellemek bile ayrı bir mutluluk veriyor artık kaynaklarımı çıkarttırdım artık saçlarımın uzamasını bekliyorum nasıl dayanmışım 3 sene boyunca nasıl bir zarar vermişim su saçlarıma hala aklım almıyor bu arada kendim takıp çıkarmayıda öğrendim bu da ayrı bir konu :KK37::KK37::KK37: sonra çıtçıt saça döndüm onlarıda kullanamıyorum kısa saçlarımla barıştım sanırım :KK54::KK54:

arkadaslar ankarada yaptran varmı cok pahalı olmayan ve düzgün bir yer bilen varsa bana mesaj atabilir mi?benm kuaförmde yapıyo ama gününü ayarlayamadk yurt dısına cıkıcam sizden yardım bekliyrm...

Son düzenleyen: Moderatör:
sedefcim avcılardan nerden aldın ve nerede yaptırdın canım ben de boncuk kaynak yaptırmak istiyorum da...

isim olarak bilmiyorum fakat avcılar cami var medicana hastanesi yolun uzerinde hemen başında diyebilirim hatta :)

kızlar izmirde kaynak yapacak güzel bi yer arıyorum ben hepsini okudum yazılanları ama bi koaför ismie denk gelemedim yaaa:KK43: destek çıkın banaaaaa :)

X