Kaynana - koca sorunsali...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cocuklar konusuna hiç girmiyorum bile. Buyuk resmen babaya düşman... bana siddet uygularken tanık oldu... nefret ediyor desem yeridir. Kucuk doğduktan sonra cok şükür bana bir şey yapamadi.hastalandi cunku... hastalanmasaydi şimdiye kadar kesin yine olurdu... utanıyorum da aslinda yaşadığım şu iğrenç durumdan... ben o kadar kadina şiddete karşıyım diye bas bas bağıran insan düştüğüm duruma bakın... resmen psikolojik olarak çökmüş hissediyorum kendimj... ilk adimi bir alabilsem... ah bir alabilsem.... lütfen dua edin olur mu? 🤲

Yazık değil mi o küçük yüreğe ? Gördüğü manzara , güzel yureginde biriktirdiği nefret, öfke ileride çok büyük yaralar bırakır onda.

Güçlü olun ve bitti deyin bitsin. Düzelmiyor , üstüne üstlük hala köstek oluyor hayatınıza.

Cocuklar konusuna hiç girmiyorum bile. Buyuk resmen babaya düşman... bana siddet uygularken tanık oldu... nefret ediyor desem yeridir. Kucuk doğduktan sonra cok şükür bana bir şey yapamadi.hastalandi cunku... hastalanmasaydi şimdiye kadar kesin yine olurdu... utanıyorum da aslinda yaşadığım şu iğrenç durumdan... ben o kadar kadina şiddete karşıyım diye bas bas bağıran insan düştüğüm duruma bakın... resmen psikolojik olarak çökmüş hissediyorum kendimj... ilk adimi bir alabilsem... ah bir alabilsem.... lütfen dua edin olur mu? 🤲
Allah yardımcın olsun hep dua ediyorum sizin gibi bayanlara sizede edicem sizinde cabalamaniz lazım ama .sizin şuan korkunuz büyük oğlum babada kalırsa diye ama korkmanıza gerek yok .7 yaşından sonra çocuğa soruluyor bunu ben bizzat kendim yaşadım en kötü ihtimal hadi verdi diyelim.babasina düşman çocuk sizce yanında kalirmi küçük olsa anlarım..biz kadınlar ne yazıkki herkezi düşünmek ten çıkış yolu bulamıyoruz oysaki bir taraf illaki uzulucek bu olayın sancısız olmasını beklemeyin..tr de boşanmak malesef milad gibi kadınlar için. eşle ayrı aileyle ayrı çevreyle ayrı uğraşırsınız.kendimden pek örnek vermeyi sevmiyorum ama hepsini dibine kadar yaşamış biri olarak o evden ayrıldığıniz gün yaşadığınızı anlayacaksiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X