Kaynana - koca sorunsali...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kahve __Kokusu

Carpediem
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
1.911
4.950
17 yaşımda evlendim ben. Ben hiç öyle ortamda bulunmadığını için normal geliyordu bana. Ailene bisey anlatma bak üzülür bak iki taraf birbirine girer diye korkutuyorlwrdi. Bunlari o zaman idrak edemiyordum. Tabi hickimseye anlatamiyordum... bir zaman daha doğru ben büyüyünce anladim... ben bunları file getirince kıskanç oldum... ailemden ayrilamamisim. Ruhum kalbim oradaymış... bedenimburadaymjs... annemlerle aramda 10dk yürüme mesafesinde olmasına rağmen haftada 1 giderim... bi ara ona da laf ettiler...
Bedenini de götür annenlere orada Bırak.. sütten kesilmemiş o öküz eşinde anasının memesini emsin..

civcivcix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2014
418
272
Boşanmak için yalvarmaniza gerek yok. Bu ülkede kadinlar da boşanma hakkina sahip, kendiniz de yapabilirsiniz.
Boşanmayi siz istemiyorsunuz. Eşinizin duzelecegini de dusunmuyorum boşuna ömür tüketiyorsunuz.
Burada tıkanıyorum... buyuk oğlumda babası ile kalmak istemiyor kesinlikle. Avukatla gecen yaz görüştüm. Küçük sizde kalır dedi. Buyuk babaya verilir büyük ihtimalle dedi. Buyuk oglum da tam ergenlik döneminde... bırakırsan beni seni silerim diye üzerime gekiyor... iki ucu... değnek...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2169 gün geçti.

Kalbim73

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
1.215
1.155
28

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-10-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 172 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin vücudu başından daha hızlı büyüyecektir. 50.000 IU dozdan fazla A vitamini toksik(zehirleyici) etki gösterir. Vücudun ihtiyacı olan A vitaminini almanın en kolay ve güvenli yolu gıdalardır. Lütfen besin takviyesi ilaçlardan sakının. Bebeğinizin dış genital organları artık kesin bir şekilde ayırt edilebilir durumdadır. Bebeğinizin kız mı erkek mi olduğu artık anlaşılıyor. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için ultrasona girebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Peynirdelisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2013
3.765
5.996
Burada tıkanıyorum... buyuk oğlumda babası ile kalmak istemiyor kesinlikle. Avukatla gecen yaz görüştüm. Küçük sizde kalır dedi. Buyuk babaya verilir büyük ihtimalle dedi. Buyuk oglum da tam ergenlik döneminde... bırakırsan beni seni silerim diye üzerime gekiyor... iki ucu... değnek...
Yarım anlatmışsınız
Eşiniz neden sürekli hastaneye gidiyor
Bi hastalığı mı var
Sizden bişeyler saklıyorlar
Siz hiç es olmamışsjnız
İnsanın en yakını eşidir.
Hastanede annem olsun kısmı tuhaf (eşim olmasın kısmı tuhaf)

Büyük oğlan bu durumdayken katlanacaksın. Ergen cocuk varsa en az 15 yıllık evlisiniz. 15 yıl durmussunuz 3 4 yıl daha göz yumun çocuk 18 olsun.

CiRiLLA

Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
18.975
66.853

Bildigim kadariyla "zorla" verme diye bisey yok cocugun istegi goz onunde bulundurulur diye dusunuyorum. Cocuk kendini ifade edecek kadar buyuk saniyorum. Cocuklar illa eşler arasinda paylastirilmak zorunda degil.

Akrabam da iki cocukla boşandi biri buyuk biri kucuktu ikisi de kendisinde kaldi.

Kalbim73

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
1.215
1.155
28
Helal olsun konu sahibine zaten konu silip banlanmayini onda gördüm 😂
Ama yeni gördüm hikayesini silmiş yine yüklemiş yazmış biraz üzücü durumlar yine anakuzusu bir koca ve çaresiz bıkmış eş zor vallahi yıpranmış evlilik ortada çocuk babasıyla da kalmak istemiyor annesini istiyo

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-10-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 172 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin vücudu başından daha hızlı büyüyecektir. 50.000 IU dozdan fazla A vitamini toksik(zehirleyici) etki gösterir. Vücudun ihtiyacı olan A vitaminini almanın en kolay ve güvenli yolu gıdalardır. Lütfen besin takviyesi ilaçlardan sakının. Bebeğinizin dış genital organları artık kesin bir şekilde ayırt edilebilir durumdadır. Bebeğinizin kız mı erkek mi olduğu artık anlaşılıyor. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için ultrasona girebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kahve __Kokusu

Carpediem
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
1.911
4.950
Bildigim kadariyla "zorla" verme diye bisey yok cocugun istegi goz onunde bulundurulur diye dusunuyorum. Cocuk kendini ifade edecek kadar buyuk saniyorum. Cocuklar illa eşler arasinda paylastirilmak zorunda degil.

Akrabam da iki cocukla boşandi biri buyuk biri kucuktu ikisi de kendisinde kaldi.
7 yaşından sonra çocuğa sorulur kimde kalmak isterse on da kalır..

Biber Dolmasi

Sevgide serbestlik saygıda mecburiyet vardır
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2019
490
1.341
Neden sürekli hastaneye gitmek zorunda, eşinizin hastalığı nedir?

Çocuklarınız varmış, eşiniz de sürekli hastaneye gidiyormuş bırakın gitsin annesiyle, siz çocuklarınızla ilgilenirsiniz, daha iyi değil mi?

civcivcix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2014
418
272
Yarım anlatmışsınız
Bi hastalığı mı var
Siz hiç es olmamışsjnız

Büyük oğlan bu durumdayken katlanacaksın. Ergen cocuk varsa en az 15 yıllık evlisiniz. 15 yıl durmussunuz 3 4 yıl daha göz yumun çocuk 18 olsun

Yarım anlatmışsınız
Bi hastalığı mı var
Siz hiç es olmamışsjnız

Büyük oğlan bu durumdayken katlanacaksın. Ergen cocuk varsa en az 15 yıllık evlisiniz. 15 yıl durmussunuz 3 4 yıl daha göz yumun çocuk 18 olsun.

Kalp yetmezliği tanısı kondu... 5 yıldır ara

Yarım anlatmışsınız
Bi hastalığı mı var
Siz hiç es olmamışsjnız

Esim kronik kalp hastası. 5 yıldır tedavi görüyor
Ara ara atakları olabiliyor. Bu sebeple hastane süreçleri oluyor... o donemler de annesini kırmamak (!) Adına beni kırıyor... annesinin hastanede benden başkası kalamaz dediğini biliyorum... yani hastane de annesinin yapamayacağı şeylerin olduğunu tahmin ediyorum. Cunku evde bile ben yıkıyorum onu... hastane de öylece kalıyor. Kendine de eziyet oluyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2169 gün geçti.

sonanda

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2013
14.186
25.835
Bu adam ana kucagindan daha cikamadiysa anasi neden evlendirdi ki? Anasina doyamayan adami anasina birakin gitsin, iyice bir doysunlar birbirlerine. Kocaman kazik kadar adam...daha emziklik halinden cikamayan adamdan kocalik beklenmez ki...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.