Kaynana ve görümce problemi

Ama nasıl söylicem konuya nasıl gireyim onu toparlayamıyorum

Görümceniz söylemeden eşinizi karşınıza alıp anlatacaksınız. İlk anlatan bir tık daha haklı görünür her zaman. Anlatırken yalandan ağlayın bari de pişman gibi görünürsünüz belki dkfmfmf

Şanslısın o zaman helal olsun

Ama bir kaç tane gorumcem ve bir de eltim var. 😀 Hiç biriyle samimi değilim içlerinde samimi olduğum sadece 1 gorumcem var onunla bile belli bir mesafedeyim.
Evlilik aracılığıyla tanışılan eş ailesindeki insanlarla fazla samimiyetin sonunun iyi olduğunu hiç görmedim. Küfür olmasa bile eş ailesindeki insanlara kaynana ya da başka ailedeki birinin dedikodusu yapilmaz ve güvenilmez.
Çok yanlış yapmışsınız.

Kendinizden pay bicin eşiniz anneniz hakkında öyle konuşsa "iyi etmiş annem de hakediyordu" diyebilir misiniz? Ben diyemem kötü de olsa anneme küfür eden eşi hazmedemezdim. Bunu çözmenin yolu arkadan kufurler etmek değil.

Senin telefonundan almıştır o zaman. Ya da program falan varsa yüklemiştir. Ben de bir görümceyim görümce milleti çok fena olur 😂 benimkiler program yuklemisler abilerinin (kaynimin) telefonuna. Sevgilisiyle olan tüm konuşmaları ses kaydı olarak almışlar abileri anlayınca şifresini falan değiştirmiş. Ben o yüzden çok dikkat ederim telefonda konuşulanlara. Hak ettiğini düşünüyorsaniz alnınız ak soyleyin eşinize. Biliyor musun annen benim hakkımda böyle böyle demiş cok sinir oldum ya falan diye yol yapın. Bir daha da kimseye güvenip mesajla telefonla iş yapmayın

Görümceniz söylemeden eşinizi karşınıza alıp anlatacaksınız. İlk anlatan bir tık daha haklı görünür her zaman. Anlatırken yalandan ağlayın bari de pişman gibi görünürsünüz belki dkfmfmf
Kakasldld hey Allah'ım ya oda doğru ama bilmiyorum yaa

Bun
Ama bir kaç tane gorumcem ve bir de eltim var. 😀 Hiç biriyle samimi değilim içlerinde samimi olduğum sadece 1 gorumcem var onunla bile belli bir mesafedeyim.
Evlilik aracılığıyla tanışılan eş ailesindeki insanlarla fazla samimiyetin sonunun iyi olduğunu hiç görmedim. Küfür olmasa bile eş ailesindeki insanlara kaynana ya da başka ailedeki birinin dedikodusu yapilmaz ve güvenilmez.
Çok yanlış yapmışsınız.

Kendinizden pay bicin eşiniz anneniz hakkında öyle konuşsa "iyi etmiş annem de hakediyordu" diyebilir misiniz? Ben diyemem kötü de olsa anneme küfür eden eşi hazmedemezdim. Bunu çözmenin yolu arkadan kufurler etmek değil.
Bunu ben yaptım ve pişmanım😂gercekten yapılmaZmıs

Kayinvalide ne kadar kötü olursa olsun, eltiyle birlikte arkasından küfürlü konuşulur mu? Hemde mesajla. Esinizde görebilirdi onları.
Baya fütursuzca davranmışsiniz.
Eşiniz annesine düşkün olmasa bile ettiğiniz küfürlerden rahatsız olur, sorun çıkarır, birde ortaya çıkmış. Kimse annesi için kabul etmez böyle bir şeyi.
Eşinize kendiniz söyleyin bari, mutlaka sorun yaşarsınız ondan kaçısinız yok.

Çok yanlış yapmışsınız.

Olur olmadık şeylerde bile bir kaç defa eşim aileme küfürler etti ben bunları yuttum oda yutsun o halde zaten böyle böyle doldu benim içim. Mesela o.c derken hiç utanmadım

Üç gelin kaynanaya hakaret etmek yerine aklınızı kullanıp kv ile ilgili herşeyi neden görmezden gelip hayatınızdan silmiyorsunuz. . Aranızda niye onun dedikodusu dönüyor içinizde bir elti casusluk yapıyor. Ohhh iyi de yapıyor.
Bir kayınvalide ne kadar kötü olursa olsun arkasından hakaret etmek büyük karaktersizlik. İletişimi kesersin olur biter.

Kayınvalidem çok iki yüzlü bir insan, insan demeye bin şahit lazım her neyse.
Eltilerimi sürekli bana kötüleyen beni de onlara kötüleyen kısaca fitne fesat peşinde koşan biri. Neden böyle yaptığını hiç anlamıyoruz. Önceden eltiler olarak bu kadının getir götür yalan yanlış laf taşıması yüzünden hep uzak kaldık birbirimizden ama bir gün bu kadının söylediği yalanları iftiraları sözde eltilerim benim hakkımda laf söylemiş onları dahi gidip onlarla paylaşıp hesaplaştım. Kadınlar büyük yeminler ederek o yapılan eleştirilerin kendilerinin değil kayınvalidemin yaptığını yani eltilerimin ağzından laf yaparak beni onlardan uzak tuttuğunu anladım. Bu yüzden özellikle bir eltimle sürekli konuşmaya başladık en başında da çok samimiydik zaten ama kayınvalidemin yüzünden uzak durdum bir süre. Ve bu eltime atmadığı iftira kalmadı hırsızlık büyü yalancılık her türlü iftirayı attı aynı zamanda kendisi söylediğine rağmen eltim söylüyormuş gibi Onu bana kötüledi Ben de eltime gidip sordum Sen benim hakkımda nasıl bunları söylersin diye ve kadın o lafları kendisinin değil kayınvalidemin ettiğini söyledi ve anladım ki bu kadın tamamen bizi birbirimizi düşünmeye çalışıyor ve yalanları Böylelikle ortaya çıkıyor biz bunları telefonda konuşurken veyaHut WhatsApp üzerinden sesli mesaj normal mesaj atarak konuşurduk.
Ama bizim eltimle konuştuğumuz mesajlar nasıl oluyor bilmiyorum görümcemin elinde hem eltimin Hem de benim kaynanama ettiğimiz küfürler hakaretler ki hak ediyor kesinlikle. Bu ses kayıtları bu kadının elinde ve Bizi tehdit ediyor Haklıyız tek hatamız küfür etmemiz Bu yüzden başım dertte eşim duysa çok kötü olur anasına düşkün. ne yapacağım hiç bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum yorumlarınızı bekliyorum çok uzattım kusura bakmayın.
O konuşmalar gorumcenin eline nasıl geçti bence önce bunu araştır sen. Kendimi senin yerine koyuyorum önce bunun peşine düşerdim gorumcen bunu kendi çabasıyla elde ettiyse ben onu tehtit ederdim asla altta kalmaz bı yolunu bulurdum. Ama gorumcenin yerinde olsam sırf annem hakkında böyle düşünen birini kardeşime şikayet eder birdahada annemin evine gelmesine müsade etmezdim eşiyle yesin birbirini diye tam bir gorumcelik var içimde 😂😂
Görümcen seni ne diye tehtid ediyor onu anlamadim kayıtları verecekse versin yani ne diyip bekletiyor amacı ne

Eltilerimi sürekli bana kötüleyen beni de onlara kötüleyen kısaca fitne fesat peşinde koşan biri. Neden böyle yaptığını hiç anlamıyoruz. Önceden eltiler olarak bu kadının getir götür yalan yanlış laf taşıması yüzünden hep uzak kaldık birbirimizden ama bir gün bu kadının söylediği yalanları iftiraları sözde eltilerim benim hakkımda laf söylemiş onları dahi gidip onlarla paylaşıp hesaplaştım. Kadınlar büyük yeminler ederek o yapılan eleştirilerin kendilerinin değil kayınvalidemin yaptığını yani eltilerimin ağzından laf yaparak beni onlardan uzak tuttuğunu anladım. Bu yüzden özellikle bir eltimle sürekli konuşmaya başladık en başında da çok samimiydik zaten ama kayınvalidemin yüzünden uzak durdum bir süre. Ve bu eltime atmadığı iftira kalmadı hırsızlık büyü yalancılık her türlü iftirayı attı aynı zamanda kendisi söylediğine rağmen eltim söylüyormuş gibi Onu bana kötüledi Ben de eltime gidip sordum Sen benim hakkımda nasıl bunları söylersin diye ve kadın o lafları kendisinin değil kayınvalidemin ettiğini söyledi ve anladım ki bu kadın tamamen bizi birbirimizi düşünmeye çalışıyor ve yalanları Böylelikle ortaya çıkıyor biz bunları telefonda konuşurken veyaHut WhatsApp üzerinden sesli mesaj normal mesaj atarak konuşurduk.
Ama bizim eltimle konuştuğumuz mesajlar nasıl oluyor bilmiyorum görümcemin elinde hem eltimin Hem de benim kaynanama ettiğimiz küfürler hakaretler ki hak ediyor kesinlikle. Bu ses kayıtları bu kadının elinde ve Bizi tehdit ediyor Haklıyız tek hatamız küfür etmemiz Bu yüzden başım dertte eşim duysa çok kötü olur anasına düşkün. ne yapacağım hiç bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum yorumlarınızı bekliyorum çok uzattım kusura bakmayın.

Üçlü koalisyonlar yıkılmaya mahkumdur 🤷‍♀️

Oğlu melek olarak görüyor annesi ve her hafta onların yanına gidip kalıyoruz gitmek istemediğimi söylediğimde benden uzaklaşıuor
Anasi ortaligi karistiriyorsa gidip kocana soylycektin o zaman
Kvye de gitmicem arkamdan konusana niye gideyim diyecektin
Simdi kocan senden uzaklasmasin diye tukurdugunu yalayacak misin yani? Koca seni hice saysin sen el pence divan dur oyle
Hic benlik degil 💁‍♀️

B.ku yemişsiniz geçmiş olsun

X