Kaynana ve görümce problemi

Haklıyım çünkü, az bile söylediğimi düşünüyorum
Daha ne diye çekiniyorsunuz o zaman. Hem küfür etmişsiniz hem de haklıyım da haklıyım. Buradaki kadınlar ne yapsınlar ? Gidip görümcenizin telefonundan sizin ses kayıtlarınızı mı silsinler.

Az biraz kendinize saygınız olsun. Sizin kayınvalide ve görümceniz ne kadar kötü ise sizde en az onlar kadar kötü ve fesatsınız. Onlar size iftira attı sizde eltiniz ile arkasından çekiştirdiniz hemde küfürlü bir şekilde. Bir araya gelip yüzleşebilirdiniz. Eltiniz uzayda yaşamıyor ise her türlü gelebilirdi.

Sonra yok efendim eşim duyarsa kötü olur. Niye ? Çünkü anacıymış. Eşiniz bacanağı ile sizin annenizin ve kardeşinizin arkasında sövse siz ne yapardınız ? Eşinize madalyon takıp aferin iyi ettin mi derdiniz.

Kalbinizde ne var ise misli ile karşılığını alın inşallah. ( şimdi gelir sende mi görümceciler. Ben görümce değilim ama olsam asla bu tarz gelinler ile muhattap olmam. Uyuşmuyorsan iletişim en min düzeyde olacak ).

Anasi ortaligi karistiriyorsa gidip kocana soylycektin o zaman
Kvye de gitmicem arkamdan konusana niye gideyim diyecektin
Simdi kocan senden uzaklasmasin diye tukurdugunu yalayacak misin yani? Koca seni hice saysin sen el pence divan dur oyle
Hic benlik degil 💁‍♀️
Annesinin yanına gidiyoruz diyorum kendi isteğimle gittiğim yok

Annesinin yanına gidiyoruz diyorum kendi isteğimle gittiğim yok
Tamamen şahsi görüşüm olarak bildiriyorum. Bende geleceğin görümcesi olacağım. Annem ne olursa olsun gelin hanımcığımız anneme o.c tarzında bir laf ederse değil sadece aileme 7 düvele duyurup bir güzelde döverim. Yaptığınız düpedüz terbiyesizlik. Her ne olursa olsun karşınızda kocanızın annesi var. Sizde bir anne/ anne adayı olarak bir anneye bu yakıştırmayı yaparken utanmamışsınız, kocanız duyacak diye tutuşuyorsunuz. Umarım duyar.

Daha ne diye çekiniyorsunuz o zaman. Hem küfür etmişsiniz hem de haklıyım da haklıyım. Buradaki kadınlar ne yapsınlar ? Gidip görümcenizin telefonundan sizin ses kayıtlarınızı mı silsinler.

Az biraz kendinize saygınız olsun. Sizin kayınvalide ve görümceniz ne kadar kötü ise sizde en az onlar kadar kötü ve fesatsınız. Onlar size iftira attı sizde eltiniz ile arkasından çekiştirdiniz hemde küfürlü bir şekilde. Bir araya gelip yüzleşebilirdiniz. Eltiniz uzayda yaşamıyor ise her türlü gelebilirdi.

Sonra yok efendim eşim duyarsa kötü olur. Niye ? Çünkü anacıymış. Eşiniz bacanağı ile sizin annenizin ve kardeşinizin arkasında sövse siz ne yapardınız ? Eşinize madalyon takıp aferin iyi ettin mi derdiniz.

Kalbinizde ne var ise misli ile karşılığını alın inşallah. ( şimdi gelir sende mi görümceciler. Ben görümce değilim ama olsam asla bu tarz gelinler ile muhattap olmam. Uyuşmuyorsan iletişim en min düzeyde olacak ).
Umarım kınadığın aynı şeyle sınanırsın hayatta, bu ne konuda olursa olsun. Şimdi uzaklaş konumdan.

Tamamen şahsi görüşüm olarak bildiriyorum. Bende geleceğin görümcesi olacağım. Annem ne olursa olsun gelin hanımcığımız anneme o.c tarzında bir laf ederse değil sadece aileme 7 düvele duyurup bir güzelde döverim. Yaptığınız düpedüz terbiyesizlik. Her ne olursa olsun karşınızda kocanızın annesi var. Sizde bir anne/ anne adayı olarak bir anneye bu yakıştırmayı yaparken utanmamışsınız, kocanız duyacak diye tutuşuyorsunuz. Umarım duyar.
Ya bi git işine sende tam bir görümcesin 🤣🤣

Anneye o** c** mu demis😲

Kayınvalidem çok iki yüzlü bir insan, insan demeye bin şahit lazım her neyse.
Eltilerimi sürekli bana kötüleyen beni de onlara kötüleyen kısaca fitne fesat peşinde koşan biri. Neden böyle yaptığını hiç anlamıyoruz. Önceden eltiler olarak bu kadının getir götür yalan yanlış laf taşıması yüzünden hep uzak kaldık birbirimizden ama bir gün bu kadının söylediği yalanları iftiraları sözde eltilerim benim hakkımda laf söylemiş onları dahi gidip onlarla paylaşıp hesaplaştım. Kadınlar büyük yeminler ederek o yapılan eleştirilerin kendilerinin değil kayınvalidemin yaptığını yani eltilerimin ağzından laf yaparak beni onlardan uzak tuttuğunu anladım. Bu yüzden özellikle bir eltimle sürekli konuşmaya başladık en başında da çok samimiydik zaten ama kayınvalidemin yüzünden uzak durdum bir süre. Ve bu eltime atmadığı iftira kalmadı hırsızlık büyü yalancılık her türlü iftirayı attı aynı zamanda kendisi söylediğine rağmen eltim söylüyormuş gibi Onu bana kötüledi Ben de eltime gidip sordum Sen benim hakkımda nasıl bunları söylersin diye ve kadın o lafları kendisinin değil kayınvalidemin ettiğini söyledi ve anladım ki bu kadın tamamen bizi birbirimizi düşünmeye çalışıyor ve yalanları Böylelikle ortaya çıkıyor biz bunları telefonda konuşurken veyaHut WhatsApp üzerinden sesli mesaj normal mesaj atarak konuşurduk.
Ama bizim eltimle konuştuğumuz mesajlar nasıl oluyor bilmiyorum görümcemin elinde hem eltimin Hem de benim kaynanama ettiğimiz küfürler hakaretler ki hak ediyor kesinlikle. Bu ses kayıtları bu kadının elinde ve Bizi tehdit ediyor Haklıyız tek hatamız küfür etmemiz Bu yüzden başım dertte eşim duysa çok kötü olur anasına düşkün. ne yapacağım hiç bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum yorumlarınızı bekliyorum çok uzattım kusura bakmayın.

Korktuğunu belli edersen üstüne gelecektir.
Eşin annesinin nasıl biri olduğunu bilmesine rağmen hala size kızacaksa o eşi niye taşıyosunuz.
Benim başıma böyle birşey gelse ilk eşim gider konuşur annesiyle kardeşiyle.

aynen öyle söylemiş. Sonrada saldırıyor işte arsızca

Bence korkmaya baslasin. Benim bir akrabagim kayinvalidesi hakkinda benzer bir küfür etti (tekrar etmiyim.burda). Esi hemen bosanma davasi acip bosadi cocuk oldugu halde. Hani arkasinda söylenirsin. Hakli da olabilirsin. Ama böyle küfürü tolere edecek türk erkegi tanimiyorum

Bence korkmaya baslasin. Benim bir akrabagim kayinvalidesi hakkinda benzer bir küfür etti (tekrar etmiyim.burda). Esi hemen bosanma davasi acip bosadi cocuk oldugu halde. Hani arkasinda söylenirsin. Hakli da olabilirsin. Ama böyle küfürü tolere edecek türk erkegi tanimiyorum
Çok iyi etmiş. Kimse kimsenin annesine babasına sövmemeli ya. Daha neler

X