Kaynana ve gorumce

Evet kurtuldu ağzını payını vetmeseydim hep karisacakti bize gittiğimize ona buna
Eşinizle kardeşiniz arasındaki mevzuya siz neden müdahil oluyorsunuz? Kadın sitem etmiş, siz “ağzınıza geleni” saymışsınız. Kocanıza bu kadar bağırmazsınız işte, gücünüz kime yetiyorsa. Kocanıza bir kadın mesaj atsa demekki kadınım arayıp ağzınıza geleni sayacaksınız bir daha yazmasın diye.

Görümceniz bir daha kardeşli laf sokmalı yazı paylaşırsa

"İnsan içine doğduğu aileyi seçemez ama yaşamak istediği aileyi kendi seçer beni seçtiğin için teşekkür ederim kocacım" yaz :KK70::KK70:

Kamyon arkası yazı da uydurduk tam oldu :KK70:

Aynen öylee. Bak benim olmamasina ragmen anliyorum size ne yapmaya calistigini. Bunların ruhu herseyi görümce empatileri bile gö

Eşinizle kardeşiniz arasındaki mevzuya siz neden müdahil oluyorsunuz? Kadın sitem etmiş, siz “ağzınıza geleni” saymışsınız. Kocanıza bu kadar bağırmazsınız işte, gücünüz kime yetiyorsa. Kocanıza bir kadın mesaj atsa demekki kadınım arayıp ağzınıza geleni sayacaksınız bir daha yazmasın diye.
Siz galiba evlilik yıldönümumuzde veya özel bı gununuzde eşinizle başbaşa gitmek yerine kaynana veya gorumcenizi de goturuyorsunz ,hadsizlik yapana tabiki de ben de cevabıni veririm çünkü bana da söyle mis sözleri vardı

Sizin evlilikleriniz 4 4luk galiba herkeste var bı sorun kimi eşiyle kimi elti kimi görümce kimi başka şey
Eğitim durumu olsun, yetiştiginiz aile/çevre olsun, bir kitap okumadan gecen/ bu üslupsuz ortamlardan diger üslupsuz ortamlara gecmek, karşısındakini anlamayan/empati kurmayan/kitap nedir bilmeyen insanlarla karşılaşmak daha kolay oluyor.
Hayatiniz, basindan beri bu duruma gelmek için şekilleniyor.
Bunu yasamamaniz imkansızdi yani, sizi suclamiyorum.
Tekrar ediyorum, diger kesimlerde olmaz diye bir sey yok ama, yukarıda bahsettiğim kesimde olmazsa olmaz bu.
Mesela düğün vs evlilik süreçleri de çok sancili olmuştur sizde, yaniliyor muyum?

Eğitim durumu olsun, yetiştiginiz aile/çevre olsun, bir kitap okumadan gecen/ bu üslupsuz ortamlardan diger üslupsuz ortamlara gecmek, karşısındakini anlamayan/empati kurmayan/kitap nedir bilmeyen insanlarla karşılaşmak daha kolay oluyor.
Hayatiniz, basindan beri bu duruma gelmek için şekilleniyor.
Bunu yasamamaniz imkansızdi yani, sizi suclamiyorum.
Tekrar ediyorum, diger kesimlerde olmaz diye bir sey yok ama, yukarıda bahsettiğim kesimde olmazsa olmaz bu.
Mesela düğün vs evlilik süreçleri de çok sancili olmuştur sizde, yaniliyor muyum?
Kader diyelim olacak olunca goremiyorsun bazı şeyleri ,düğün sürecinde kimse kotu yüzünü gösterir mi , dediğimiz gibi ufak tefek şeyler oldu tabi ,evlendikten sonra 1 yıl içinde anlaşılıyor çoğu şey

Kader diyelim olacak olunca goremiyorsun bazı şeyleri ,düğün sürecinde kimse kotu yüzünü gösterir mi , dediğimiz gibi ufak tefek şeyler oldu tabi ,evlendikten sonra 1 yıl içinde anlaşılıyor çoğu şey
Cocugunuz yoksa hemen yapmayın, bir sure daha taniyin esinizi.
Ayri eve cikma konusunda da israrci olun.

Aynen canım kendini bisey saniyo görümce,görümcem yazdı wp durumuna eşim.de ağzını açıp ne kardeşine ne kaynanama bişey diyemedi hatta inat edip boşanacaktim ama anne babam yaşlı uzulsunler istemiyorum
İnat edip başanacakmıydınız😳

Çıkmaz eşim en küçük erkek kayinbabam da vefat etmiş ,arada annesine yardımcı oluyor evimiz ayrı ama ayni apartmandayiz

Slm arkadaşlar kaynanamla aynı apartmanda oturuyoruz,kayinbabam vefat etmiş ,3 elti görümcem var bı tane de hep gittigmz yerlere annesini de goturmemizi istiyo ilk evlendigimz senelerde evlilik yıldönümümizde eşime mesaj atmış anneme hiç bakmiyorsunz aramiyorsnz diye ben de ağzıma geleni söyledim en son sel gider taş kalır el gider kardas kalir yazmış vatsup durumuna gorumcemle düğünde karşılaşırsak öyle bı geçen sene bayramda kaynanamda karsilastik ,dün akşam gorumcemin kaynanası hacidan gelmiş eşimin abisi oraya gidelim dedi ben gitmedim ,eşim annesini de aldı gitti canım çok sıkkın eşime siz ilsanz ne yapardnz gider miydnz
Gitmemissin işte neden mesele yapıyorsunuz ki ? Eşiniz gitsin gelsin. Ayrıca eşinizin vermesi gereken cevabı siz niye veriyorsunuz ?

Ben gitmeyip de eşim gidince bu sefer ben kötü oluyorum ,o mesajlarda bana da laf vardı o yüzden verdim

X