Kaynana ve gorumce

Ceylan 87

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2023
74
12
37
Slm arkadaşlar kaynanamla aynı apartmanda oturuyoruz,kayinbabam vefat etmiş ,3 elti görümcem var bı tane de hep gittigmz yerlere annesini de goturmemizi istiyo ilk evlendigimz senelerde evlilik yıldönümümizde eşime mesaj atmış anneme hiç bakmiyorsunz aramiyorsnz diye ben de ağzıma geleni söyledim en son sel gider taş kalır el gider kardas kalir yazmış vatsup durumuna gorumcemle düğünde karşılaşırsak öyle bı geçen sene bayramda kaynanamda karsilastik ,dün akşam gorumcemin kaynanası hacidan gelmiş eşimin abisi oraya gidelim dedi ben gitmedim ,eşim annesini de aldı gitti canım çok sıkkın eşime siz ilsanz ne yapardnz gider miydnz

Slm arkadaşlar kaynanamla aynı apartmanda oturuyoruz,kayinbabam vefat etmiş ,3 elti görümcem var bı tane de hep gittigmz yerlere annesini de goturmemizi istiyo ilk evlendigimz senelerde evlilik yıldönümümizde eşime mesaj atmış anneme hiç bakmiyorsunz aramiyorsnz diye ben de ağzıma geleni söyledim en son sel gider taş kalır el gider kardas kalir yazmış vatsup durumuna gorumcemle düğünde karşılaşırsak öyle bı geçen sene bayramda kaynanamda karsilastik ,dün akşam gorumcemin kaynanası hacidan gelmiş eşimin abisi oraya gidelim dedi ben gitmedim ,eşim annesini de aldı gitti canım çok sıkkın eşime siz ilsanz ne yapardnz gider miydnz

Siz kavga edip görüşmüyor olabilirsiniz ama onun hala ailesi onlarla görüşmeye devam etmesi normal.
Maalesef arada böyle istemediğiniz yerlere gidip gelmesi gerekiyorsa sık sık olmuyorsa gitmesine bir şey demezdim. Ben de eve pizzamı söyler açardım en sevdiğim diziyi izlerdim keyif yapardım :)

Slm arkadaşlar kaynanamla aynı apartmanda oturuyoruz,kayinbabam vefat etmiş ,3 elti görümcem var bı tane de hep gittigmz yerlere annesini de goturmemizi istiyo ilk evlendigimz senelerde evlilik yıldönümümizde eşime mesaj atmış anneme hiç bakmiyorsunz aramiyorsnz diye ben de ağzıma geleni söyledim en son sel gider taş kalır el gider kardas kalir yazmış vatsup durumuna gorumcemle düğünde karşılaşırsak öyle bı geçen sene bayramda kaynanamda karsilastik ,dün akşam gorumcemin kaynanası hacidan gelmiş eşimin abisi oraya gidelim dedi ben gitmedim ,eşim annesini de aldı gitti canım çok sıkkın eşime siz ilsanz ne yapardnz gider miydnzi
Kaynana kayın görümce elti büyük trompe :KK45:

Sen görüşmek zorunda değilsin ama maalesef eşine karışma hakkın yok. Sana gel diye baskı yapmadığı sürece, gitmediğinde surat yapmadığı sürece ve oraya gittiğinde dolduruşa gelip seninle kavga etmediği sürece gitsin görüşsün. Aileyi kolay kolay silemiyorsun sen olsan silebilir miydin? Bazı şeylere sabırlı yaklaşmak gerekiyor. Gittiği zaman da tavır alma sakın hiçbir şey olmamış gibi davran yoksa kavga edersiniz. Politik olmak şart huzur için evlilikte.

Eşiniz gitsin siz görüşmüyor olabilirsiniz ama şu dırumda canınız sıkılırsa haklısınız. Görümceniz sizi aramaz sormaz aileniz den biri hasta olur ilgilenmez ama eşiniz onun kV kp sine değer verirse problem. Öteki türlü ilgilenmeyin gidip gelmesi ile

Siz kavga edip görüşmüyor olabilirsiniz ama onun hala ailesi onlarla görüşmeye devam etmesi normal.
Maalesef arada böyle istemediğiniz yerlere gidip gelmesi gerekiyorsa sık sık olmuyorsa gitmesine bir şey demezdim. Ben de eve pizzamı söyler açardım en sevdiğim diziyi izlerdim keyif yapardım :)
Sağol canım ilk başta öyle takmamayi düşündüm ama sonradan canım sıkıldı kendi kendime ,çünkü beni kötü bilecekler bı de çalışıyorum yorgundum hiç biri çalışmaz calisandan da anlamazlar 😊 bı dahakine dediğin gibi yapayım inşallah sağol canim

görümcen annesini bu kadar düşünüyorsa her gittiği yere kendisi götürebilir, kaldı ki böyle bir zorlamayı kendinde nasıl hak görmüş komik.
eşin gitsin bence sana bu konuyla ilgili baskı kurmuyorsa takmana gerek yok, istemediğin yere de gitme zaten.
wp durumuna o cümleyi yazan eşiniz mi görümce mi anlamadım. ama eşiniz ise ağır olmuş.

Aynen canım kendini bisey saniyo görümce,görümcem yazdı wp durumuna eşim.de ağzını açıp ne kardeşine ne kaynanama bişey diyemedi hatta inat edip boşanacaktim ama anne babam yaşlı uzulsunler istemiyorum

Eşiniz gitsin siz görüşmüyor olabilirsiniz ama şu dırumda canınız sıkılırsa haklısınız. Görümceniz sizi aramaz sormaz aileniz den biri hasta olur ilgilenmez ama eşiniz onun kV kp sine değer verirse problem. Öteki türlü ilgilenmeyin gidip gelmesi ile
Aynı evin içinde oturuyor canım görümcem kaynanasiyla ,eşimde kv yi götürmek için gitti goturmese laf ederler

Aynen canım kendini bisey saniyo görümce,görümcem yazdı wp durumuna eşim.de ağzını açıp ne kardeşine ne kaynanama bişey diyemedi hatta inat edip boşanacaktim ama anne babam yaşlı uzulsunler istemiyorum
Millete inat olsun diye boşandığınızda elinize ne geçecekti?

Görümce kaç yaşında?Aile apartmanında oturmayı kabul etmeseydiniz keşke baştan, böyle sorunlar kaçınılmaz oluyor.

Görümce de neymiş öyle cümleye bak. Bence muhatap olma. Sen cevap verirsen yarışa girer iş. Kıskançlıktan yapıyorlar belli ki.

Millete inat olsun diye boşandığınızda elinize ne geçecekti?
Ay bende bunu anlamıyorum inat olsun diye boşanacaktım. Ortada ciddi bir şey de yok. Boşan o zaman. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil her gelen gidenin yerini dolduruyor valla. Gitmezsin kayınvalideye olur biter. Valla eşim bana böyle boş bir şey için boşanalım dese kolundan tutar ben atarım.

Eşinize yazılmış mesaj için siz niye arayıp ağzınıza geleni söylüyorsunuz?

Ay bende bunu anlamıyorum inat olsun diye boşanacaktım. Ortada ciddi bir şey de yok. Boşan o zaman. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil her gelen gidenin yerini dolduruyor valla. Gitmezsin kayınvalideye olur biter. Valla eşim bana böyle boş bir şey için boşanalım dese kolundan tutar ben atarım.
Millete inat boşanıyor, millet üzülmesin diye boşanmıyor……
Hiç anlamıyorum bu insanları ya ne yaşıyorlar böyle

X