kaynanamdan nefret ediyorum

Unicorn kadin

Allah(c.c)
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
188
106
Illa gel öldür beni diyolar ailecek..cok bunaldim arkadaslar esimle arami yeni yeni duzeltiyorum iyiyiz ama dun kaynanam butun gun esimle mesajlasti o yazdikca esim bana sacmalayabildigi kadar sacmaladi.zaten iki kucuk cocugun sorumlulugu omuzlarimda..bide bu fesatla ugrasiyorum..emin olmasam bu kadar dert etmem ama esimin hangi lafinin kendine ait hangi.lafinin kaynanaamin doldurusuyla oldugunu anliyabiliyorum sinir oldum dunden beri..ve inanin neden boyle oldugunuda biliyorum cunku kaynanama sessz kalmiyorum dik duruyorum ve her haksizlikta karsisinda beni buluyor ve bu kadinin isine gelmiyor ...oda huzurumu kacirmak icin elinden geleni yapiyor

omurgasız kocalarınız yüzünden kaynanalarınızdan nefret etmeyin kadınlar. kocalar adam olsa analarının dolduruşuna gelmez, analarını evliliklerine katmaz, o lafları evlerine taşımazlar. nefret edilecek birisi varsa o da kocan olmalı konu sahibi arkadaşım.
kocan anası ile karısı arasındaki köprüyü sağlıklı bir şekilde kuramıyorsa ya gitsin bir psikologdan destek alsın ya da tut ensesinden koy kapının önüne bi görsün gününü.

omurgasız kocalarınız yüzünden kaynanalarınızdan nefret etmeyin kadınlar. kocalar adam olsa analarının dolduruşuna gelmez, analarını evliliklerine katmaz, o lafları evlerine taşımazlar. nefret edilecek birisi varsa o da kocan olmalı konu sahibi arkadaşım.
kocan anası ile karısı arasındaki köprüyü sağlıklı bir şekilde kuramıyorsa ya gitsin bir psikologdan destek alsın ya da tut ensesinden koy kapının önüne bi görsün gününü.
Haklisiniz aslinda esim akli basinda biri.olsaydi zaten anasiyla karisi arasindaki kopruyu coktan kurmustu

Eşiniz annesi haklı mı konuşuyor haksız mı konuşuyor annesi ne anlatıyor neden sizi kötülüyor bunları düşünmeden koşulsuz annesine inanır ve sürekli onu savunursa siz daha çok üzülür hatta cinnet geçirir anasını da oğlunu da doğrarsınız valla haklı olarak o yüzden eşinizi karşınıza alıp annesiyle ilgili güzelce ve etkili bir şekilde konuşmanız da fayda var yoksa böyle olacak gibi değil o kaynana bozuntusu kadını da Allah ıslah etsin hidayet versin inşaAllah kötü olmaktan ne anlıyorlar bilmiyorum ama kimsenin yaptığı kimsenin yanına kalmaz merak etmeyin.

Gelen mesajları sileydin .Bi arada anne esimle aramiza girme ben onu cok seviyorum yazsaydin esinin telefonundan :KK70:ne sinir olurdu .
Sorunda tam orda kaynanam cok uyanik haytta benim adim.gecmez sohbetlerinde ama bi sekilde beni dusman ediyor kocama ..dusunun gecen sene esimin telefonu kayboldu benimkini kullandik beraber bende ses kayit prgorami yukledim kaynanam aramis konusrken naptin ne ettin falan esim is yogundu yorulduk demis oda kalkip dio evde durma kim.varki evde bunalrsn cik gez carsiya gt cok durma evde

Eşiniz annesi haklı mı konuşuyor haksız mı konuşuyor annesi ne anlatıyor neden sizi kötülüyor bunları düşünmeden koşulsuz annesine inanır ve sürekli onu savunursa siz daha çok üzülür hatta cinnet geçirir anasını da oğlunu da doğrarsınız valla haklı olarak o yüzden eşinizi karşınıza alıp annesiyle ilgili güzelce ve etkili bir şekilde konuşmanız da fayda var yoksa böyle olacak gibi değil o kaynana bozuntusu kadını da Allah ıslah etsin hidayet versin inşaAllah kötü olmaktan ne anlıyorlar bilmiyorum ama kimsenin yaptığı kimsenin yanına kalmaz merak etmeyin.

Beni direk kotulese esimle konusacam ama bi kere denedim annemin sana ne zarari var seni seviyor dedi ya kadin ole bi strateji gelistirmis ki konusrken soyle konusuyor hep karin bole yapyr sole yapyr cok yanlis ama cahil kizma oglum yeri geldimi uyar tamammi yoksa sonra bas edemezsin surekli bole beni savunuyormus gibi

Benim kv adayı daha biz yüzük takmadan aramıza girmişti. Benim omurgasiz basiretsiz ana kuzusu kendi fikirleri olmayan sevdiğini korumaktan aciz sevgilim de dinledi. 1 yıllık ilişkim o kadın, kıskançlıktan kuduran kızı, basiretsiz ve korkak sevgilim yüzünden bitti.

Kendimden bahsettim ama işin özü şu, kv kızıyorsaniz kocaniza daha çok kızın. Her kv boş konuşur ama dinlemeyen eşine sahip çıkan erkekler de var :KK66:

Zaten iki kizi bosanms dort kardeside bosanms kadinin ..surekli herkesin evliligine karisiyor ben merkezli olmak istiyor erkek kardeslerini hep bosamis yani o mudahale etmis kenara cekilmis simdide cok kiskanc cok

Benim kv adayı daha biz yüzük takmadan aramıza girmişti. Benim omurgasiz basiretsiz ana kuzusu kendi fikirleri olmayan sevdiğini korumaktan aciz sevgilim de dinledi. 1 yıllık ilişkim o kadın, kıskançlıktan kuduran kızı, basiretsiz ve korkak sevgilim yüzünden bitti.

Kendimden bahsettim ama işin özü şu, kv kızıyorsaniz kocaniza daha çok kızın. Her kv boş konuşur ama dinlemeyen eşine sahip çıkan erkekler de var :KK66:
Bu konu da hepinize hak veriyorum ama esjmi napiyim simdi

Ya valla suç erkekte diyoruz haklıyız da; erkeklerin yapısı dolduruşa çok müsait. Bizim gibi düşünmüyorlar, düzler, ne söylenirse ona inanıyorlar. Kv alttan alta işliyorsa ; sen de alttan alta işleyeceksin canım. Ben artık öyle yapıyorum. Kv nin seni nelerle suçladığını bilirsin sen de gardını ona göre alırsın. Eşinin yanında da bir kaç göstermelik ilgi verirsin adam bak eşim annemi çok seviyor der.

Illa gel öldür beni diyolar ailecek..cok bunaldim arkadaslar esimle arami yeni yeni duzeltiyorum iyiyiz ama dun kaynanam butun gun esimle mesajlasti o yazdikca esim bana sacmalayabildigi kadar sacmaladi.zaten iki kucuk cocugun sorumlulugu omuzlarimda..bide bu fesatla ugrasiyorum..emin olmasam bu kadar dert etmem ama esimin hangi lafinin kendine ait hangi.lafinin kaynanaamin doldurusuyla oldugunu anliyabiliyorum sinir oldum dunden beri..ve inanin neden boyle oldugunuda biliyorum cunku kaynanama sessz kalmiyorum dik duruyorum ve her haksizlikta karsisinda beni buluyor ve bu kadinin isine gelmiyor ...oda huzurumu kacirmak icin elinden geleni yapiyor
bir kayınvalide adayı olarak inanamıyorum gerçekten, bu oğlan annelerine...oğlumun sevdiği insan, benim başımın tacı olmalı..oğlunu seven gelinini daha çok sevmeli...geline ettiğin hakaret ve davranışı, aslında oğluna yapmışsındır bana göre...
diyelimki gelin hakkaten kötü bir insan, ozaman daha resmi olurum ama yinede oğlumu doldurmam...gelini evlat olarak benimsersen, hatalarıda olsa görmezden gelip, affedilmeli...kendi çocuklarımızı nasıl hatalıda olsa bağrımıza basıyorsak, gelinde bir annenin evladı..tek hayalim, oğlumla gelinimin iyi anlaşmasıdır ve bende bunun için elimden geleni yaparım maddi-manevi...ayrıca hiç bir beklentim yok gelinim olcak kişiden, yok gelsin evimin işini yapsın, beni arayıp sorsun gibi..
oğlumun bana bağımlı olması, sözümden çıkmamasını asla istemem, tam tersi üzülürdüm böyle bir şey olsa...gelipte bir şey danışırlarsa fikrimi söyler, son kararı yine kendilerine bırakırdım...başka yapcak işleri yok insanların gelinlerle uğraşıyorlar..

X