Kaynanamın dediklerini ben mi abartıyorum sizce?

Ebrulii33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2021
41
26
26
Maddi durumunuz nasıl?Geri dönüşümle gayet güzel şeyler oluyor.Maddi anlamda sıkışıksanız belki o yüzden demiştir
Yani kötü değil ortalama diyeyim borcumuz harcımız yok çok şükür ikimiz de çalışıyoruz tek harcamamız faturalar ve mutfak.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-07-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 172 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin vücudu başından daha hızlı büyüyecektir. 50.000 IU dozdan fazla A vitamini toksik(zehirleyici) etki gösterir. Vücudun ihtiyacı olan A vitaminini almanın en kolay ve güvenli yolu gıdalardır. Lütfen besin takviyesi ilaçlardan sakının. Bebeğinizin dış genital organları artık kesin bir şekilde ayırt edilebilir durumdadır. Bebeğinizin kız mı erkek mi olduğu artık anlaşılıyor. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için ultrasona girebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayınmavisevilir

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2014
64
33
Eşiniz sizden yanaysa kaynananızın söylediklerine hiç takılmayın, bir kulağınızdan girsin ötekinden çıksın. Boşverin kendi kendine plan yapsın dursun
 

Kelebekmf

Kelebekler vadisi
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2020
1.208
2.498
Hanımlar merhaba, öncelikle şunu belirteyim kaynanamla aramda hiç bir problem olmadı 8 senedir. 3 aylık evliyim ve hamileyim. Kaynanamın bazı laflarına içten içe sinir olup bunu günlerce kafama takıyorum kendi kendime kurup biraz da. Geçen akşam bize geldiler, bebek odasından konu açıldığında ona acele etme 1 2 gün kala alırsın diyor bana. Sanki ben şimdi gidip alacam demişim gibi. Benim kızın odası 40 gün onu bekledi bak diyor (erken doğum olmuş 40 gün hastanede kalmış). Neyse bunu da geçtim hadi eşimin baza ve gardrobunu getirmiştim ben içine çeyizlerimi koyayım diye ortada kalmasın bari balkona dolap alana kadar diye. Ama dolap falan eski baya yani. Bana diyor aslında o dolabı beyaza boyayıp bebek için kullanabilirsin diyor. Ben de eski o dolap baya kapakları bile düzgün kapanmıyor dedim. Sizce ben mi kuruyorum kafamda?
Senin şimdi hormonlar aldı başını gidiyor ya ondan böyle çerçöp kafana takılıyor. Ağzı olan konuşur sen takılma cnm herkes ince düşünmez.

Kendine meşgaleler bul. Bunları düşünme hırs yapma kafaya takma. At arkaya yola devam. 🥰🥰🥰 daha bebişş gelecek mininkkk minikkk eller oyyhhhh 😍😍

biri bni sinirlendirdiğinde ben bebeğimle konuşurdum. Kızım neye benziyceksin işte bu ismi beğendin mi flan. Ya da instada kıyafet flan bakardım. Öyle öyle yatışıyor insan.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 238 gün geçti.Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :87.9 Kg. Şimdiki Kilom :84.4 Kg.