Kaynim ve kayinvalidem off off

Kızlar ev satılmıyor alıp karşıma konuştum net bir şekilde sorunun evin satılmış olması değil sözlerin tutulmuş olmaması dedim eğer böyle yapacaksanız baştan bu işi bitiricem ister tehdit algılayın ister göz dağı dedim onlarda satılmayacak dendi nişanlım benden önce zaten konusmus oda dediklerimin aynısını demiş satılmayacak vs. Diye konu kapandı bir daha da sözü açılmadı. Ayrıca nişanlımin üstüne ev öylede kalacak dendi
Dalga mı geçiyorlar adamla! Şaka gibi ya karşılarında çocuk yok bi öyle bi böyle.Madem kendilerince dalga konusu buluyorlar ver tepkini oturt aşağı bundan sonra

Dalga mı geçiyorlar adamla! Şaka gibi ya karşılarında çocuk yok bi öyle bi böyle.Madem kendilerince dalga konusu buluyorlar ver tepkini oturt aşağı bundan sonra
Ben de nişanlıma öyle dedim bundan sonra nasılsalar ben de öyleyim dedim. Bu işler çok zormuş derlerdi inanmazdım ev kurmak, evlenmek, anlaşmak resmen zulüm

Yanlş bliyo o ev kaynvlde üzerine kredide k.v üzerine büyk skntıbu iş
nişanlının nasıl haberi yok, ev nişanlın üzerineyse kredi nasıl kv üzerine

kafamda deli sorular

yani evet ev değer kazandı içinde oturacağımıza kar ederiz denilebilir satıp daha iyisi alınabilir de tavırları hoş değil sanki

nişanlınızla oturup ayrıntılı size ait olan parayı ayırtıp düzeninizi onlarsız kurun

Daire eşnin üzerineyse bi b. Yapamazlar şayet k.v üzerineyse geçmiş olsun su iç diyeblirim sadece

X