Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Acıbadem Mustafa Taş

Ben memorial da semih bey e başlıcaktım ama sonra Mustafa bey iyi dediler, karar değiştirdim.. İlk gittiğimizde söylediği şeyler uygulamada hep farklı oldu.. Detaylar uzun.. Reklam peşinde koşuyor daha çok.. Olumlu örnekler çok ama olumsuzları asla söylemiyor.. Acıbadem e gidecekseniz Mustafa ya da gökalp beyi önerme.. Çok iddialı hep olumlu konuşuyorlar ama hayal kırıklığı olabiliyor. Tüp bebek sonrasında ekstra tedaviler ve masraflar olabiliyor.. Bana rahme çizik attı,o ayki yumurtayı almadan.. Sonra adet düzenim tamamen bozuldu.. Ben normalde devam edecektim ama sonrasında hep geçiştirdi beni.. O yüzden ya semih beye ya da Adana başkente gitmeyi düşünüyorum.. Siz acıbademe gidecekseniz Çağlar bey derim.. Benim seçenekleri arasındaydı.. Onu tercih etmediğime de pişmanım..
Ben İlk denememi Semih hocaya yaptırdım ama maalesef negatif sonuc aldık. Çağlar beyle görüşmeye başladık.ocak ayı içinde yaptiracaktik ama Antep'e giriyormuş.Bende Mustafa beye geçmeyi düşünüyorum ama çok kararsizim

Ben İlk denememi Semih hocaya yaptırdım ama maalesef negatif sonuc aldık. Çağlar beyle görüşmeye başladık.ocak ayı içinde yaptiracaktik ama Antep'e giriyormuş.Bende Mustafa beye geçmeyi düşünüyorum ama çok kararsizim
Öyle mi? Üzüldüm. Sizin sorun neydi? Benim de kafam hep karışık.. İnsan denemeden bilemiyor. Aslında Ankara, İstanbul a gidip denesem diyorum ama düzenli yumurta oluşmuyor. Uzak şehirlere her ay git git gel çok zor olur diye düşünüyorum.. Çağlar beyi duydum gidiyormuş Antep e gel dedi ama orası da uzak.. Özge hanım nasıl acaba? Hastalarını ona devrediyorum.. Çok reklamı sevmeyen biri.. Var mı acaba onunla tedavi olan?

Öyle mi? Üzüldüm. Sizin sorun neydi? Benim de kafam hep karışık.. İnsan denemeden bilemiyor. Aslında Ankara, İstanbul a gidip denesem diyorum ama düzenli yumurta oluşmuyor. Uzak şehirlere her ay git git gel çok zor olur diye düşünüyorum.. Çağlar beyi duydum gidiyormuş Antep e gel dedi ama orası da uzak.. Özge hanım nasıl acaba? Hastalarını ona devrediyorum.. Çok reklamı sevmeyen biri.. Var mı acaba onunla tedavi olan?
Hiç duymadım ben Özge hanım da tedavi olan birini. Yorum yapamıyorum o yüzden. Bnm amh düşük. Ankara İstanbul da çok farklı degl ki kuzenim yaptrdi İstanbul'da olmuyo yani . Antebe de nasıl gidelm transfer sonrası 10 gün yatmak lazm yolculuk yapıp riske atamam ki 10 günde otelde kalınmaz

Hiç duymadım ben Özge hanım da tedavi olan birini. Yorum yapamıyorum o yüzden. Bnm amh düşük. Ankara İstanbul da çok farklı degl ki kuzenim yaptrdi İstanbul'da olmuyo yani . Antebe de nasıl gidelm transfer sonrası 10 gün yatmak lazm yolculuk yapıp riske atamam ki 10 günde otelde kalınmaz
Dediğiniz de doğru aslında.. Bahçeci ler falan bayağı iyi reklam yapıyor çok başarılıyız diye yaza kadar geç olmazsa o zaman gidip istenbulda mı yaptırsam diyorum. Çağlar bey dünyanın en iyi doktoru bile olsa Antep 6 saat.. Nasıl gidilir nerde kalınır çok zor.. Ki benim tek yumurta ya oluyor ya olmuyor.. Yakın bir yer olmak zorunda.. Kayseri, Adana.. Keşke çok başarılı bir doktor ve lab bulabilsek.. Sizin sorununuz nedir?

Düşük amh bızim sorun. Kime gideceğimi sasrdm bı arkadaş Mustafa beye Çağlar beye Semih beye gitmiş. Yani bnm gittgm tüm doktorlara. Hiç iyi demiyo onada aklım allak bullak oldu

Ben de de aynı sorun var . Semih bey de 1 basarız tedavimiz oldu. Biz de Mustafa beyle başladik şimdi. Biesteron folik asit ve bı iki ilaç daha verdi. Biesteron 2 ay günde 3ogun kullanılacak dedi . İncir kürü yürüyüş ve sağlıklı beslenme de tavsiyeleri içinde. Başka bi şey yaptınız mı siz? Hayırlı uğurlu olsun şimdiden . Darısı bize inşallah 🤲🏻

Ben de de aynı sorun var . Semih bey de 1 basarız tedavimiz oldu. Biz de Mustafa beyle başladik şimdi. Biesteron folik asit ve bı iki ilaç daha verdi. Biesteron 2 ay günde 3ogun kullanılacak dedi . İncir kürü yürüyüş ve sağlıklı beslenme de tavsiyeleri içinde. Başka bi şey yaptınız mı siz? Hayırlı uğurlu olsun şimdiden . Darısı bize inşallah 🤲🏻
Merhaba doktor bey rahim filmi istemedi mi sizden bende kayseride baska bir doktora gidiyorum. Merak ettim sadece kan degerleri ile mi tedaviye basliyor.

Merhaba doktor bey rahim filmi istemedi mi sizden bende kayseride baska bir doktora gidiyorum. Merak ettim sadece kan degerleri ile mi tedaviye basliyor.
Yo rahim filmi istemedi. O zaten bildiğim kadarıyla ameliyat geçirenler için isteniyor. Benim bı ameliyatim yok. Kime gidiyorsunuz

Bnde Mustafa Bey'in hastasiyim salı sıkıntı olmazsa transfer olcak değerleri sonradan istediği için yapacağı şeyler değişiyor bı nrmal özel kndi muayene hane gbi ilgi yok bn bı buna sinir oluyorm yoksa bilgisi guzel aradimki ilgiside öle her saatte TLF açar güzelce yant verir saolsn olur olmaz Allah'a kalmış hayrlisi hersyn

Ya bende mustafa beyle bi görüstüm. Arzu tranvasından sonra. Banada rahme çizik atacağını, hsg cekeceğini, rahim yıkama yapacağını ve daha sonra yumurta toplayacağını söyledi. Sonraki ayda transver yapacağm dedi. Dondurulmus embriyo vercekmis
Arzu travması dediğiniz nedir acaba buugn tüp bebek başladım arzu hanıma da Mustafa taşa da gitmiştim ama aşırı yoğun unutkanlık oluyor bu yüzden tüp bebek ilk denemem memorıal de hastane olarak daha iyi tüp bebekte diye arzu hanım dedim ama kafam karıştı

Rahim kanseri tedavisi ve yumurtalik rezervi nerdeyse olmamasi sebebi ile . kadin hastalıkları Mustafa TAS hocamiza geldik. Tedavimize hocamizda 1.5 yila yakin tedavi gördük ilgisi bilgisi ve bize olan ozverisi ile cok guzel bir 1.5 yilimizi beraber gecirdik.Hocam imkansiza yakin bir durumdan bizim cocuk sahibi olmamizi sagladi ayrica DUNYADA BİR İLKEDE imza atti.Rahim kanseri ve yumurta rezervi nerdeyse olmayan bir hastasina prp yapip basarili oldu bizi cok mutlu etti.Hocamiza bizlere gecen emegine ne kadar minnet ve tesekkur etsek azdir.
Ben sizi Mustafa Bey'in paylaşımlarından biliyorum. Sizin ki kadar büyük problemlerim yoktu Amh düşüklüğü vardı sadece sizde de bu durum olunca dikkatimi cekmistiniz . Bizde tam 9 ay uğraştık , ama değdi. Cook şükür hamileyim .

X