Kayseri şubat 2024 tüp bebek yaptıranlar bilgi paylaşabilir mi

Mustafa taş ı düşündüm ben Kayseri de yaşıyorum ama o kadar yoğun bir doktor ki bu benim gözümü çok korkutuyor o sebeple endometrıum ıncelıgı olup Mustafa taş da hamile kalan var mı acaba çok merak edıyorum
Onu bilmiyorum da benim bikaç arkadaşım gitti pozitif sonuç aldı. Sayfasına bakmıştım yurt dışından gelenlerde baya vardı. Nasıl sıra buldular hiç bilmiyorum

Merhabalar Kayseri de şubat ayında tüp bebek yaptıranlar hastane ve doktor tecrubelerını paylaşabilir mi
Merhabalar Mustafa Taş hocann hastasıym aralıkta negatif denememiz oldu malesef.ilk denememizdi.Ben ara vermek istedim şubat sonu tekrar başlayacağız inşaallah gncel fiyatları bilmiyorm ama bir öncek tedavim ilaçlar farklı şehrde olmamdan dolayı ekstra doktor ve tahlillerle 200ü buldu

Merhabalar Mustafa Taş hocann hastasıym aralıkta negatif denememiz oldu malesef.ilk denememizdi.Ben ara vermek istedim şubat sonu tekrar başlayacağız inşaallah gncel fiyatları bilmiyorm ama bir öncek tedavim ilaçlar farklı şehrde olmamdan dolayı ekstra doktor ve tahlillerle 200ü buldu
İnşallah bunda olumlu olur.
Dondurulmuş embriyonuz var mıydı acaba ?

Mustafa taş ı düşündüm ben Kayseri de yaşıyorum ama o kadar yoğun bir doktor ki bu benim gözümü çok korkutuyor o sebeple endometrıum ıncelıgı olup Mustafa taş da hamile kalan var mı acaba çok merak edıyorum
Bende orda tedavi görüyorum cnm pztsi transfer oldum biraz yoğun bir yer ama laboratuvar beğendim ilgili embriyologlari hayırlısı olsun

Mustafa taşı tavsiye etmem. Google yorumlarına bakın. Hemşire ile muhatap olmak çok saçma ve zor. O ona iletecek o size felan. Sizin kaç mm rahim dokusu? 3 çizgi görünümü var mı? Kayseri acıbadem özge hanımda 2 opu 1 negatifim elde kalan 0 deneyimim var benimde. Benimde Yapısal incelik 6.5 mm. Şişli memorial e gitmeyi planlıyorum.

Merhaba. Özge hoca nasıldı peki memnun kaldınız mı? Tavsiye eder misiniz?
Mustafa taşı tavsiye etmem. Google yorumlarına bakın. Hemşire ile muhatap olmak çok saçma ve zor. O ona iletecek o size felan. Sizin kaç mm rahim dokusu? 3 çizgi görünümü var mı? Kayseri acıbadem özge hanımda 2 opu 1 negatifim elde kalan 0 deneyimim var benimde. Benimde Yapısal incelik 6.5 mm. Şişli memorial e gitmeyi planlıyorum.

İstediğim zaman gerek mesaj gerek arayarak Özge hocayla konuşabildim. İlgisi, muayene etmesi, sabırla dinleyip cevaplamasından memnun kaldım. Tavsiye ederim evet.
Öncelikle burdan tüm evlat sahibi olmak isteyenlere Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Ben bir yakınım için Kayseri’de tüp bebek doktoru arıyorum. Konu da açtım kimse yazmadı. Çağlar Yazıcıoğluyla ilgili gerek burda gerek başka duyumlarda harika bir hekim olduğunu ve başarılı olduğunu okuduk ve Kayseri’den ayrılmış olmasına üzüldük. Özge hanımla ilgili salt kötü bir yorum okumadık. Yıllardır Acıbadem’de çalışıyormuş zaten. Ne bileyim de başarılı olmasa öyle bir hastanede bu kadar yıllar kalmaz diye de düşündük. Ve ona karar verdik umarım hayırlısı olsun. Mustafa bey belki çok başarılıdır bilemiyorum ama çok bize hitap etmiyor diye hiç düşünmedik. Sizin başka tavsiye edebileceğiniz biri var mı ?

Öncelikle burdan tüm evlat sahibi olmak isteyenlere Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Ben bir yakınım için Kayseri’de tüp bebek doktoru arıyorum. Konu da açtım kimse yazmadı. Çağlar Yazıcıoğluyla ilgili gerek burda gerek başka duyumlarda harika bir hekim olduğunu ve başarılı olduğunu okuduk ve Kayseri’den ayrılmış olmasına üzüldük. Özge hanımla ilgili salt kötü bir yorum okumadık. Yıllardır Acıbadem’de çalışıyormuş zaten. Ne bileyim de başarılı olmasa öyle bir hastanede bu kadar yıllar kalmaz diye de düşündük. Ve ona karar verdik umarım hayırlısı olsun. Mustafa bey belki çok başarılıdır bilemiyorum ama çok bize hitap etmiyor diye hiç düşünmedik. Sizin başka tavsiye edebileceğiniz biri var mı ?
Ben Gökalp öner e gidiyorum.
Memnun kaldığım nokta şu oldu.
Diğer yumurta takiplerimde 4-6 arası yumurta görünüyordu.
Önceki tüp bebek tedavimde, başka merkezde 4 yumurta göründü 1 tane 3. Gün embriyosu oluştu sadce, olumsuz sonuçlandı.
Gokalp hocayla 19 yumurta toplandı, 4 tane 5. Gün, 4 tane 6. Gün embriyosu elde edildi.
Henüz transfer aşamasına geçmedim, önümüzdeki ay transfer. Sonuç ne olur bilmiyorum.
Memnuniyetin fazla yumurta elde edilmesi şimdilik. Birde burda başka hastalarıyla da tanıştım konuştum, her birine farklı tedavi ilaçlar uygulamisti. Yani ezbere ilaçları kullanmamasi da hoşuma gitti öğrendiğimde.
Şehir dışından gelip gidiyorum, çok araştırma yapmadım, Gökalp hocaya içim ısındı sadece. Vesile olur inşallah.
Çok yoğun bir hoca burada. Her gittiğimde bekleme odasında en az 20 hasta görüyorum.

X