Kayseri şubat 2024 tüp bebek yaptıranlar bilgi paylaşabilir mi

Öncelikle burdan tüm evlat sahibi olmak isteyenlere Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Ben bir yakınım için Kayseri’de tüp bebek doktoru arıyorum. Konu da açtım kimse yazmadı. Çağlar Yazıcıoğluyla ilgili gerek burda gerek başka duyumlarda harika bir hekim olduğunu ve başarılı olduğunu okuduk ve Kayseri’den ayrılmış olmasına üzüldük. Özge hanımla ilgili salt kötü bir yorum okumadık. Yıllardır Acıbadem’de çalışıyormuş zaten. Ne bileyim de başarılı olmasa öyle bir hastanede bu kadar yıllar kalmaz diye de düşündük. Ve ona karar verdik umarım hayırlısı olsun. Mustafa bey belki çok başarılıdır bilemiyorum ama çok bize hitap etmiyor diye hiç düşünmedik. Sizin başka tavsiye edebileceğiniz biri var mı ?
3 ay gittim geldim hastaneye. Mustafa beyin o kalabalığı beni bunalttı. İlk muayene dışında muhatap bulamıyorsun milyarlar döküyorsun ama. Benim kriterim bayan Dr olduğu için kayseride tüp bebekte en iyi özge hocayı beğendim içime sindi. Hüma hastanesinde acıbademden geçmiş bayan Dr var ona ısınamadım. Özel muayenesi de var oraya da takip muayenesine kabul ediyor. Ama hemşireler ilaç anlattığı için ben sabahları acıbademde olmayı tercih ettim. Burda bayanların konuştuğu bir iki erkek de daha var. Bir tanesi yine çok yoğun olumsuz yorumları da var gibi. Öngörüşme yapmadım ben. Bu kadar söyleyebilirim ancak. Özge hoca çağlar beyin öğrencisi diye duymuştum. Kayseride lab olarak acıbadem yorumları iyi. Tedavi olacak arkadaş zor bir vaka değilse acıbadem konforu ve özge hocada genel anlamda memnun kaldım ben. 2 kez opu sürecim oldu artık laboratuvar değişmek istediğim için bıraktım. Dr kadar bu işte, lab teknolojisi ve başarıda önemli.

Ben Gökalp öner e gidiyorum.
Memnun kaldığım nokta şu oldu.
Diğer yumurta takiplerimde 4-6 arası yumurta görünüyordu.
Önceki tüp bebek tedavimde, başka merkezde 4 yumurta göründü 1 tane 3. Gün embriyosu oluştu sadce, olumsuz sonuçlandı.
Gokalp hocayla 19 yumurta toplandı, 4 tane 5. Gün, 4 tane 6. Gün embriyosu elde edildi.
Henüz transfer aşamasına geçmedim, önümüzdeki ay transfer. Sonuç ne olur bilmiyorum.
Memnuniyetin fazla yumurta elde edilmesi şimdilik. Birde burda başka hastalarıyla da tanıştım konuştum, her birine farklı tedavi ilaçlar uygulamisti. Yani ezbere ilaçları kullanmamasi da hoşuma gitti öğrendiğimde.
Şehir dışından gelip gidiyorum, çok araştırma yapmadım, Gökalp hocaya içim ısındı sadece. Vesile olur inşallah.
Çok yoğun bir hoca burada. Her gittiğimde bekleme odasında en az 20 hasta görüyorum.

3 ay gittim geldim hastaneye. Mustafa beyin o kalabalığı beni bunalttı. İlk muayene dışında muhatap bulamıyorsun milyarlar döküyorsun ama. Benim kriterim bayan Dr olduğu için kayseride tüp bebekte en iyi özge hocayı beğendim içime sindi. Hüma hastanesinde acıbademden geçmiş bayan Dr var ona ısınamadım. Özel muayenesi de var oraya da takip muayenesine kabul ediyor. Ama hemşireler ilaç anlattığı için ben sabahları acıbademde olmayı tercih ettim. Burda bayanların konuştuğu bir iki erkek de daha var. Bir tanesi yine çok yoğun olumsuz yorumları da var gibi. Öngörüşme yapmadım ben. Bu kadar söyleyebilirim ancak. Özge hoca çağlar beyin öğrencisi diye duymuştum. Kayseride lab olarak acıbadem yorumları iyi. Tedavi olacak arkadaş zor bir vaka değilse acıbadem konforu ve özge hocada genel anlamda memnun kaldım ben. 2 kez opu sürecim oldu artık laboratuvar değişmek istediğim için bıraktım. Dr kadar bu işte, lab teknolojisi ve başarıda önemli.
İkinize de çok teşekkür ederim. Umarım herşey gönlünüzce hayırlısı ile ve kolaylıkla olur. Çok aydınlattınız. Bazen içgüdülerle ilerlenir ya hani Özge hocaya karar kıldık gibiyiz. Hayırlısı olsun inşallah.

X