Kayseride Burun Estetiği yaptıran arkadaşlarım

ooooooooooo iyi sebnem canım ya valla bende sevindim senin adına hadi hayırlısı olsun valla bende o ilgisizlikten korkuyordum ama demekki öyle değilmiş saffet beyde iyice kara kıldım yani...sen ne dedin ama canım doktora yanına gidip mi konuştun doktorla herşeyi anlattın heralde

6.ay kontrolüme gitmiştim önce internette konustum söledim orda herseyi, yanına gidincede içimde kalan herseyi söledim rahatladım:))) artık kesinlikle tavsiye ederim ama ilgi göstermesi için sizin cabalamanız lazımm yoksa benim gibi 6 ay beklersiniz :)))))))
aysucum ben üniversitedeki doktorları tavsiye etmem.bi kaç arkadasım yaptırdı orda pek begenmedim ben.kayseride yaptıracaksan kesinlikle SAFFET ÖRS diorum.

evet canım sende öyle söyleyince zaten iyice karar kıldım saffet örs te..hayırlısı inşallah bende sorunsuz bir şekilde kurtulurum..canım birde tavsiyeediyorum.comdan meaj göndercem ama saffet beye bişey sorcam üyeliğini mi ne kaldırmış sen nerden konuştun

sebboynld canım kuzeninle beraber olmuşunuz estetik kuzenin de senin gibi memnun mu onunda burnunu senin burnun gibi güzel oldumu

evet aysu oda cok memnun onunda cok güzel oldu çok şükür ikimiz de memnunuz. çevremizde başka yerlerde ameliyat olup memnun olmayan o kadar çok kişi varki insan endişelenmekte haklısın. sanada şimdiden kolay gelsin. umarım memnun kalırsın

valla ben3 yıl önce erciyes üniv. tıpta oldum.benim içinde iki taraflı eğrilik vardı. kulak burun boğaz dr.
prof.yaşar ünlü'ye oldum.ben estetik amaçlı olmamıştım. ama içini düzeltirken kemik falan varsa üstünde onuda düzeltiyormuş. benimde iri bir kemik vardı üstünde. onuda törpüledi. benim burnum uzundu.vede ortada koca bir kemik vardı. ameliyat 5 saat sürdü. tamponlar çıktığında bişiey yoktu. burnumun ortası dümdüzdü. çok mutlu olmuştum. ama zamanla ortası çöktü. deri inceymiş. şuan ezik gibi duryor.bu kısma deri dikeceini söyledi. ama ben gidemedim böylece kaldı. ayrıca yine biraz uzun. küçültemeyeceğini, küçültürse nefes alamayacağımı söyledi. yani pek memenun değilim.
ama geçen yıl erkek kardeşim aynı doktora oldu. onun ki çok güzel oldu. şans işte.imkanım olursa başka dr. estetik amaçlı olmak istiyorum.

Son düzenleme:

aysucum özel msj olarak gönderdim saffet beye uşaşabilecegi yerleri

can gibisin burnun cok güzel olmus tam benim istediğim gibi kıskandım valla ,benimkini böle yapmadı işte saffet bey (

off kızlarr daha hala kara veremedim ya.. ameliyat sonrasıbeni biraz tedirgin ediyo. o morluklar gözlerde kanlanma falan. kaç. gün sürüyo onlar

ipeknaz neden bu kadar zorlandın karar vermede. şişlikler falan benimkiler 5-6 günde geçti. morluklarda 5-6 gün sürdü çok morluğum olmamıştı zaten. bence korkma çünkü korktuğum gibi olmadı benimde. doktorum (saffet bey) çok iyiydi ondan belki de sana da şimdiden geçmiş olsun canım. resmini bekliyorum sonra

aysu canım sen naptın ameliyat oldunmu sen de ipek gibi çok araştırdın merak ettim çoktan beri yazmıyorsun..

Arkadaşlar bugün Saffet Bey'le randevum var, burun ameliyatım için görüşeceğim. Forumda gördüğüm kadarıyla ameliyat olan arkadaşlar çok memnun ama fotoğraflarını göremedim maalesef Kayseri'de en iyisi Saffet Bey olduğunu düşünerek gidiyorum ama korkuyorum da bir tafraftan çok zor bir karar, bana yardımcı olun lütfen...

sebnem66 çok hoş olmuş burnun gayet doğal duruyor.bende bi cesaret edebilsem böyle sizin resimlere bakınca özeniyorum =) ben saffet örs'e yazın yaptırmayı düşünüyorum şimdiden görüşmem lazımmı doktorla yani yazın dolu olma ihtimali yoktur dmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…