Kayseride Burun Estetiği yaptıran arkadaşlarım

bende burun ameliyatı olmayı çok istiyoum saffet örsü düşünüyorum aceba fiyatlar ne kdr değişti 2009da 1800-2000 arasıymış

opuyorumnanaktan

sebnem yeni fotolarini gordum amam ben senin yandan degil onden fotonu cok merak ediyorum mumkunse benim icin onden foronu cekermisin burnun cok hos cok begendimcanimopuyorumnanaktan
sebnem fotolarını çok merak ediyorum arkadaşlık gönderdim ekler misin beni?

arkadaşlar bende saffet beye olmayı düşünüyorum yorumlarınızı okudum ve sayenizde kafamda kesinleşti :)
fakat resimlerinizide görmek istiyorum ama bulamadımmmm yardımcı olur musunuz

arkadaşlar bende saffet beye olmayı düşünüyorum yorumlarınızı okudum ve sayenizde kafamda kesinleşti :)
fakat resimlerinizide görmek istiyorum ama bulamadımmmm yardımcı olur musunuz
Arkadaslar Dr umut özbebik nasil iyimi taniyan varmi benimde onunla randevum var

Arkadaslar merhaba bende Acibadem de Dr Tuna Beye ameliyat oldum cok memnunum. Tavsiye uzerine gitmistim cok dogal ve guzel burun yapiyor hemde artik nefes alma problemimde kalmadi kesinlikle tavsiye ederim :)

Merhaba arkadaşlar,
Ben bu forumda yeniyim, uzun zamandır takip ediyorum ama ilk kez yazma şansım oldu, iyi ki varsınız...
Öncelikle benim bir kıza göre uzun ve büyük bir burnum var, sitedeki yazılarınız vesilesi ile saffet beyle bir ön görüşme yaptım, fakat benim merak ettiğim saffet bey ilk aylar burunlar gayet güzel duru daha sonra bozukluklar ortaya çıkar dedi, bu kafamda soru işareti oluşturdu, saffet beye ameliyat olup, üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen hala memnun olan arkadaşlar var mı? Çok acil yardım bekliyorum, sevgiler...

slm arkadaslar kayseride ahmet tuna eren e burun estetigi olan varmi fiyati nekadar agri oluyomu bilgi verirmisiniz

slm arkadaslar kayseride ahmet tuna eren e burun estetigi olan varmi fiyati nekadar agri oluyomu bilgi verirmisiniz

merhaba ben hemşireyim dr ahmet tuna beyin rinoplastileri agrısız oluyor genelde agrı kesıcı bıle yapmıyoruz fiyatlarda ortalamanın altında yanı şoyle soyleyim sonuca gore yaptıgı işe göre gerçekten çok az miktar alıyor

Dr.Ahmet Tuna Eren burun ameliyatını ne kadara yapıyor?En azından kaçtan başladığı yazılırsa çok makbule geçer.

ya bende yaptirmak istiorum soep de ama nasil güvencegimi bilmiorum canim acaba fotograflarin varmi estetik oncesi ve sonrasi ?

Ben 1 yıl önce teoman eskitaşcıoglu na oldum çok çok memnunum zaten çalıştıgı yerde hemşireyim herkes cok memnun kalıyor☺️

Merhaba arkadaşlar ben Burun ve kulagımdan memmun degilim.Kayseri'de Ahmet tuna eren'i duydum acaba bu doktora ameliyat olan var mı?Memmunmusunuz?Veya başka tavsiyesi olan?

arkadaşlar saffet beye ameliyat olan varsa yazsı lütfen memnunmusunuz

Saffet ÖRS ve SOEP'le tanışmam yeni oldu ama, ilk izlenim ve yaklaşım çok hoşuma gitti..

Estetik konusunda zaten tek geçerim.. Diğer aşamalarla ilgili de eşime dostuma tavsiye ediyorum..

Teşekkürler Saffet bey..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…