kayseri'de kadın doğum uzmanı tavsiye edebilirmisiniz ?

Canim ben gittim iste maalesef gecen cumartesi kendi doktorum calismiyo acil gitmem gerekti kahverengi lekelenmem olmustu icimi rahatlatmak icin aramadigim yer kalmadi acibademde tum randevular dolu Memorial a ulasamiyorsun zaten doluluktan humaya gittim cahit bey ilk kez geleni hafta sonu almiyomus(ne alakaysa anlamadik cok sinirlendik) en son ersad beyi sorduk yan tarafi gosterdiler gittik mecburen 150 tl veriyosunuz sirf hastane degil de ozel odasi oldugu icin yapılan farkli hicbir muamele goremedim cok sinirlendim akliniz varsa hafta sonu ölmeyin yada dogurmayin ortada kalirsiniz...

Yok artık ya hamile kadının hafta sonu hafta içi mi olurmuş! Affedersiniz ama resmen şımarıklık bu! Bir ara da Çetin Arık ve Zeki yılmaz vardı, biri milletvekili adayı olmuş biri de sorunsuz gebeliklerle ilgilenmez olmuş. Yazık valla ya...

Ben de aynı isimleri düşünüyordum... Erşad bey hastaneden ayrılmış mı? 45 tl falan gibi hatırlıyorum ben onun fiyatını. Niye o kadar fırlamış ki?

Evet çok olmamış zaten geçeli, biz de şaşırdık. Randevu için aramıştık hastaneyi, muayenehanenin numarasını verdiler... 150 lirayı duyunca şok olduk...Para hırsı başka bir şey değil...

Bu arada iki arkadaşım Memorial Fatma AKSOY'a gidiyor. Biri şu an gayet memnunum diyor. Diğeri 2.çocuğu için gidiyor ve doktor da yeni doğum yapmış sanırım ve eskisi gibi ilgili değil, istediğim zaman ulaşamıyorum diyor.

Ben de Salih GÜDELEK ve Mehmet KARAHANÇER'i araştırmaya başladım. O kadar hastane var, doktorsuz kaldık arkadaş ya!

ben de doktorsuz kaldım dünya hastanesinde zemine hanıma gidiyordum hastahaneden ayrıldı, tahliller ikili test sonuçları orada diye aynur hanıma gittim tek bayan doktor kalınca hasta yoğunluğu çok fazlalaşmış birkaç kişi de sert davrandığını söyledi bayan doktor arıyorum
tekden hastahanesinde bayan doktorları tavsiye eden var mı

tekden hastanesinde zehra hanıma gidiyordum ben ama aynur hanıma gectım sımdı cunku zehra hn da yogunluktan dolayı hastaları ıkıser ıkıser ıcerı alıyor odada bır perde var dıger hastaya ne soyluyorsa sızde aynısını duyuyorsunuz esinizi aynı anda içeri almıyor hasta cıkacak ondan sonra alıyor ve sız cıkmadan esınızı gerı cıkartıyor bırde hastane cok kalabalık ve temızlık acısından da pek temız degıl dunya hastanesı daha temız

Yok artık ya hamile kadının hafta sonu hafta içi mi olurmuş! Affedersiniz ama resmen şımarıklık bu! Bir ara da Çetin Arık ve Zeki yılmaz vardı, biri milletvekili adayı olmuş biri de sorunsuz gebeliklerle ilgilenmez olmuş. Yazık valla ya...

Evet çok olmamış zaten geçeli, biz de şaşırdık. Randevu için aramıştık hastaneyi, muayenehanenin numarasını verdiler... 150 lirayı duyunca şok olduk...Para hırsı başka bir şey değil...

Bu arada iki arkadaşım Memorial Fatma AKSOY'a gidiyor. Biri şu an gayet memnunum diyor. Diğeri 2.çocuğu için gidiyor ve doktor da yeni doğum yapmış sanırım ve eskisi gibi ilgili değil, istediğim zaman ulaşamıyorum diyor.

Ben de Salih GÜDELEK ve Mehmet KARAHANÇER'i araştırmaya başladım. O kadar hastane var, doktorsuz kaldık arkadaş ya!

çetin arık iş yerimin karışında ki biroda milletvekili yeri

zeki yılmaza ablam gidiyordu cocugunuz olmaz dıye ıgne ılac kullandırdı bir sürü para aldı cocugunuz olmaz tup bebek deneyelım dedi ama ablamlar onun ilaçlarını bıraktı mustafa basbuga gitti kendiliğinden oldu cocukları

zeki yılmaza ablam gidiyordu cocugunuz olmaz dıye ıgne ılac kullandırdı bir sürü para aldı cocugunuz olmaz tup bebek deneyelım dedi ama ablamlar onun ilaçlarını bıraktı mustafa basbuga gitti kendiliğinden oldu cocukları

hangi hastanede bu mustafa canım ?

3 kere gittim canım daha ilk olmuyor die gittim regilde gel dedi regilde gittim sonra hap verdi işte yumurta takibine gittim şimdi de bekliyorum olmadı ocakta martta gidicem çevrem çok iyi doktor diyor ama bilmiyorum ki nasıl konuşması yok zaten öylede ilk ilaçda 3 yumurtam oluştu mesela

hangi hastanede bu mustafa canım ?
mustafa başbuğ fakültede prof belediye durmaz iş merkezinde özel muayenehanesi var ablamlar hep oraya gidiyordu bir arkadasım daha var onlarda zekı yılmaza gıdıyor onlarada ıgne ılac vermıs olmamıs karı koca ılacları ıcmeyelım bakalım ne olacak demısler ılacı bıraktıktan sonra hamıle kaldı oda sımdı 6 aylık bu yonlerını bılınce zekı yılmaz pek sıcak gelmıyor bana tabi yinede sen bilirsin

mustafa başbuğ fakültede prof belediye durmaz iş merkezinde özel muayenehanesi var ablamlar hep oraya gidiyordu bir arkadasım daha var onlarda zekı yılmaza gıdıyor onlarada ıgne ılac vermıs olmamıs karı koca ılacları ıcmeyelım bakalım ne olacak demısler ılacı bıraktıktan sonra hamıle kaldı oda sımdı 6 aylık bu yonlerını bılınce zekı yılmaz pek sıcak gelmıyor bana tabi yinede sen bilirsin

canım bu mustafa başbugunun özel muanesinede ücreti nedir peki biliyormusun _?

Bütün tanıdıklarım Dr sevda Uğur a doğum yaptırdı ben de birkaç kere muayene oldum kendisine çok tatlı bir kadın ve gerçekten de inanılmaz ilgileniyor hastalarıyla sanırım Kızılay'da çalışıyor artık

ben de doktorsuz kaldım dünya hastanesinde zemine hanıma gidiyordum hastahaneden ayrıldı, tahliller ikili test sonuçları orada diye aynur hanıma gittim tek bayan doktor kalınca hasta yoğunluğu çok fazlalaşmış birkaç kişi de sert davrandığını söyledi bayan doktor arıyorum
tekden hastahanesinde bayan doktorları tavsiye eden var mı
Merhaba canım benim birkaç kere gittiğim ve özellikle çoğu tanıdığımı doğurtan SEVDA UĞUR var kesinlikle tavsiye ederim çok güzel ilgileniyor zor durumlarda da yardımcı oluyor :)

38 haftalık gebeyim doğumuma çok az bir zaman kaldı ve ben kayseride doktor sıkıntısı yaşıyorum. sizlere deneyimlerimden bahsedeyim. genel şikayet hep aynı doktorların ilgisizliği, baştansavmaları, soru sormadan hiçbir şekilde sizi rahatlatmamaları. erciyes kartaldaki salih beye hamile kalmadan önce gittim. gitmekteki tek amacım artık çocuk sahibi olmayı düşünüyorum bundan sonraki süreçte ne yapmalıyım diye bilgi almaktı. ama beyfendinin muayeneleri bitmek bilmedi ve en son çocuk sahibi olmamın çok çok zor olacağına karar verdi ve ben bir ay sonra hamile kaldım zaten.
doktor seçerken çok araştırdım. cahit beyi çok önerdiler ama maşallah 1 ay sonraya randevu verdiler. erşat bey ters bi insan azarlıyor dediler. bu haddi nerden buluyor bu hekimler anlamış değilim.
acıbademde mustafa özçelikti galiba onun için randevu alayım dedim. sgk ile anlaşması olmadığı için muayene başına 390 tl dediler.
zeki yılmaz ise zaten randevulu çalışmıyor ve o kadar yoğun ki mümkün değil çalışan bayansanız ona muayene olmanız. ayrıca sorunsuz gebeliklerle de ilgilenmiyormuş muş. gitmedim ona. 8 ay kadar dünya hastanesi ibrahim demire gittim ama ibrahim beyin hasta yoğunluğu beni rahatsız etti sizinle yeteri kadar ilgilenmiyor. çok iyi bir doktor olabilir ama kesinlikle vakit ayırıp sizi motive edemiyor. sorulara baştan savma cevaplar veriyor. ayrıca hukuk fakültesi öğrencisi olduğunu ve yakında nuh naci yazgan üni. de akademisyen olarak geçeceğini duydum daha da yoğun olacak yani.
ibrahim demire giderken aynı zamanda çetin arık a da devam ettim. çünkü son anda doktor değişimi zor oluyor hatta bazı doktorlar sizi kabul etmiyor bile. çetin bey başlarda gayet sevecen ilgili geldi ne zaman ki seçim çalışmaları başladı öğleden sonraları bulamaz oldunuz doktoru. 3 haftadır adamla doğru düzgün konuşamadım bile. sürekli başından atmaya çalışıyor. 38 . haftam bugün doldu ve ben şuan doktorsuzum resmen. öğleden sonra sırf bebeğin gelişimini doğru düzgün öğrenmek içim erciyes kartalda demet hanıma gideceğim. çünkü sabah çetin bey resmen başından savdı beni. daha da olmadı pazartesi memoriale fatma hanıma gideyim diyorum.
hakkımı helal etmiyorum hiç birine. bana çok zor günler yaşatıyorlar

malesef bende erciyes kartalda kontrollerime devam edip doğum yaptım o yoğunluk çok fenaydı gerçekten eski ssk gibi sabahın köründe gidiyorduk doktorum çetin arıktı çok sakin rahat bir doktor gibi geliyordu başlarda ama sonlara doğru bu sakinliğin umursamazlıktan olduğunu düşündüm hep geçen haftalarda bir yakınımız doğum yaptı sezeryan bebeğin suyu çok azalmış tüm gün tek kişilik odanın boşalmasını beklediler o haliyle strese girdi zerrin hanımıda bazıları çok beğeniyor dene istersen ama ben o hastane personelinden kesinlikle memnun kalmadım hiç birinden kayıttan tutunda servislerdeki hemşirelere kadar sezeryan oldum bir gelip bakmadılar tansiyona filan bakmadılar birde çıkarken baktım kağıda her saat ölçüldü yazmışlar aynı şeyi başka tanıdıklarımda yaşamış,ilgili bir doktor ve hastane bulmak zor kayseride malesef

X