kayseri'de kadın doğum uzmanı tavsiye edebilirmisiniz ?

Hamilesin imza kısmında gördüğüm kadarıyla, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Sen hangi doktora gidiyorsun?
Amin cümlemizin yavrusunu kucagimiza almayi nasip etsin rabbim 13+3 gunluk hamileyim kayseriye geleli bir hafta oldu pazartesi dunya hastanesinde ibrahim bey varmis cok iyi bi doktormus cok ilgileniyomus bende bugun ögrendm randevu aldm hemen ona gidicem insallah

Kizlar merhaba bende 8 haftalik gebeyim erciyes kartalda zeki yilmaza gidiyorum daha oncesinde olumsuz bi gebelik sonlandirildi ve pihtilasma oldugu ortaya cikti zeki bey igneye basladi dokuz ay boyunca kullanacagim uzun bi sure ayni doktora devam ederim ama dogum icin emin degilim baska doktor arastiriyorum

kızlar zeki yılmaza gittim 2 ay bir kere klomen ve femera kullandık ama olmadı memoryılda arzu yurci ye gitmeyi düşünüyorum sizce nasıl _?

ben hüma hastanesinde cahit beye gidiyorum. bir ara bende kararsız kaldım ama düşününcede pek güvenilecek dr yok gibi geldi. gititğimde ilgili istediğim saat cepten arayıp kafama takılan şeyleri soruyorum. kontrole gittiğimde açıklar herşeyi. tavsiye ederim. ben bayan dr a güvenemiyorum
Erşad bey randevulu mu çalışışıyor canım? Bir de muayene ücreti ne kadar?

Kizlar merhaba bende 8 haftalik gebeyim erciyes kartalda zeki yilmaza gidiyorum daha oncesinde olumsuz bi gebelik sonlandirildi ve pihtilasma oldugu ortaya cikti zeki bey igneye basladi dokuz ay boyunca kullanacagim uzun bi sure ayni doktora devam ederim ama dogum icin emin degilim baska doktor arastiriyorum
Zeki Bey'in başı çok kalabalık diye duydum. Günlük çok sınırlı sayıda hasta kabul ediyormuş. Sen kolaylıkla muayene olabiliyor musun kendisine?

Kizlar bende dun kartal erciyes hastanesine gittim daha cok yeni 4 bucuk haftalik gebeligim var Cetin Arik muayene etti cok memnunum belki onlarca doktor arastirmisimdir ama Cetin bey bi başka hastane evet biraz kalabalık ama adamin işinde bir numara oldugunu dusunuyoum o yuzden hastanenin kalabalikligini pek umursamiyorum ... cok ilgilendi yeni bi gebelik dedi herhangi bi ters giden durum kanaman filan olursa hemen ara dedi nasil beslenecegimi anlatti cok memnun kaldim ben telasli endiseli bi sekilde gittim doktora onun sakinligi icime huzur verdi onunl devam etmeye niyetliyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım hala devam ediyor musun Çetin Bey'e? Zeki Bey gibi o da mı çok kalabalık oluyor? Randevulu çalışıyor mu? Zeki Bey'e randevu almak için insanlar sabahın 7 sinde gidiyorlarmış hastaneye diye duydum. Çetin Bey de mi öyle?

evet canım hala istanbulda yaşıyor belirli günler geliyor.Ama fiyatını bilmiyorum...
Mustafa Başbuğ'a aradığın her zaman ulaşabiliyor musun canım? Mesela acil bir durum olduğunda hemen ulaşılabiliyor mu?
Ben de Mustafa beyin hastasıyım mükemmel bir şahsiyet insana güven veriyor bilgisiyle herkese tavsiye de ediyorum.
Mustafa Taş'ın muayene ücreti hakkında bilgi verir misiniz?

Mustafa Başbuğ'a aradığın her zaman ulaşabiliyor musun canım? Mesela acil bir durum olduğunda hemen ulaşılabiliyor mu?

Mustafa Taş'ın muayene ücreti hakkında bilgi verir misiniz?

Mustafa bey kendi tel no sunu vermedi ama sekreterliğine ulaşıyorsun onlar mustafa beye ulaşmanı sağlıyor eger muayenehnesınde degılse yoksa aradığımda sıkıtı yaşamadım şimdiye kadar.

Mustafa bey kendi tel no sunu vermedi ama sekreterliğine ulaşıyorsun onlar mustafa beye ulaşmanı sağlıyor eger muayenehnesınde degılse yoksa aradığımda sıkıtı yaşamadım şimdiye kadar.
Ben de ona gidiyorum ama geçen hafta şehir dışındaymış. Acil kendisine ulaşmam gerekti, sekreteri ne yapacağımı söyledi.. Kendisi burda olmadığı zamanlarda başka doktora yönlendiriyor mu?

Ben de ona gidiyorum ama geçen hafta şehir dışındaymış. Acil kendisine ulaşmam gerekti, sekreteri ne yapacağımı söyledi.. Kendisi burda olmadığı zamanlarda başka doktora yönlendiriyor mu?
canım ya ben kendısının olmadığı zamana denk gelmedim ama bir konuşmamız arasında gece açıl bır durum olduğunda fakülteye gidebileceğimi asistanların kendisine durumu mutlaka haber vereceğini söylemişti.

Zeki Bey'in başı çok kalabalık diye duydum. Günlük çok sınırlı sayıda hasta kabul ediyormuş. Sen kolaylıkla muayene olabiliyor musun kendisine?
Yok canim ne kolayi sabah 6bucukta gidiyoruz resmen hic ilk olmadik en az 9. Sirayi alabildik o da ogleden once mumkun degil sira gelmdi degistirmek istememin nedeni o zaten ulasilmasi cok zor... ama cetin beyde oyle degil hem cok hasta bakiyo hemde o kadar beklemiyosun

Bir arkadaşım yarıyıl tatilinde tüp bebek için Hüma'daki Şeyma Fenercioğlu'na gitti. Düşünenler varsa öneriyor, çok ilgili olduğunu söyledi, inşallah tutar onunki... Bense hala gidemedim bi doktora....

Hüma'da Erşad BATMAZ'dan randevu almak için aradım, hastaneye yakın bir yerde özel muayenehane açmış, ücret 150 TL:KK57: o kadar para verdikten sonra Acıbadem'e giderim zaten! üstelik doğum, tahlil vs. için hastane-muayenehane arasında mekik dokumam gerekecek...!
Cahit GÖZÜAKÇA'dan randevu alayım bari dedim 1 ay sonraya gün verdi! Sanki devlet hastanesi! Gelir beklersiniz, sıra illa gelir dedi!!! Anlaşılan doktorun biraz adı duyulunca işi ticarete döküyor...:KK11:
Hala tavsiyeye ihtiyacım var...:110:http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...=nkZoQ_EW96DaaYlUO0gFLA&bvm=bv.85970519,d.bGQ

Hüma'da Erşad BATMAZ'dan randevu almak için aradım, hastaneye yakın bir yerde özel muayenehane açmış, ücret 150 TL:KK57: o kadar para verdikten sonra Acıbadem'e giderim zaten! üstelik doğum, tahlil vs. için hastane-muayenehane arasında mekik dokumam gerekecek...!
Cahit GÖZÜAKÇA'dan randevu alayım bari dedim 1 ay sonraya gün verdi! Sanki devlet hastanesi! Gelir beklersiniz, sıra illa gelir dedi!!! Anlaşılan doktorun biraz adı duyulunca işi ticarete döküyor...:KK11:
Hala tavsiyeye ihtiyacım var...:110:
Canim ben gittim iste maalesef gecen cumartesi kendi doktorum calismiyo acil gitmem gerekti kahverengi lekelenmem olmustu icimi rahatlatmak icin aramadigim yer kalmadi acibademde tum randevular dolu Memorial a ulasamiyorsun zaten doluluktan humaya gittim cahit bey ilk kez geleni hafta sonu almiyomus(ne alakaysa anlamadik cok sinirlendik) en son ersad beyi sorduk yan tarafi gosterdiler gittik mecburen 150 tl veriyosunuz sirf hastane degil de ozel odasi oldugu icin yapılan farkli hicbir muamele goremedim cok sinirlendim akliniz varsa hafta sonu ölmeyin yada dogurmayin ortada kalirsiniz...

merhaba arkadaşlar doktor araştırıyorum kayseride ,kafam çok karıştı memorial de fatma hanıma karar vermıstım ama dun aklımı karıstırdılar lutfen bana yardımcı olun

Hala tavsiyeye ihtiyacım var...:110:
Ben de aynı isimleri düşünüyordum... Erşad bey hastaneden ayrılmış mı? 45 tl falan gibi hatırlıyorum ben onun fiyatını. Niye o kadar fırlamış ki?

merhaba arkadaşlar doktor araştırıyorum kayseride ,kafam çok karıştı memorial de fatma hanıma karar vermıstım ama dun aklımı karıstırdılar lutfen bana yardımcı olun
Fatma hanım dan neden vazgeçtin?

Ben de aynı isimleri düşünüyordum... Erşad bey hastaneden ayrılmış mı? 45 tl falan gibi hatırlıyorum ben onun fiyatını. Niye o kadar fırlamış ki?

Fatma hanım dan neden vazgeçtin?
ilk başta çok iyi ilgileniyormuş ama zaman gecince farklı davranıyor dediler oysa kendimi ona hazırlamıstım.bir dr arkadsım huma da ibrahim demir i tavsiye etti.bilmiyorum karar veremedım.

İbrahim demir dünya hastanesinde giden tanıdıklarım var onlarda tavsiye ediyor ben aynur simura gidiyorum oda simdilik iyi insallah sonradan degişmez

X