Kayseride Meme dikleştirme karın germe oldum

Ilkysn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2017
146
120
27 gun önce karın germe ve meme dikleştirme oldum üniversıte hastanedesınde yatırmak ısteyen arkadaslar varsa sormak istediklerinizi sorabılırsınız

Son düzenleme:
27 gun önce karın germe ve meme dikleştirme oldum üniversıte hastanedesınde yatırmak ısteyen arkadaslar varsa sormak istediklerinizi sorabılırsınız
Merhaba ben de karin germe ve protez istiyorum bir cok yerle görüştüm ama özel hastaneler de genellikle, Fiyat ne kadar kombine ameliyatta paylaşabilir misiniz

Merhaba ben de karin germe ve protez istiyorum bir cok yerle görüştüm ama özel hastaneler de genellikle, Fiyat ne kadar kombine ameliyatta paylaşabilir misiniz
Mrb protez meme diklestırme liposuction karın germe 3 gun hastanede kalma ozel odada kaldım ben sgk karsılamıyor bu ameliyatı toplamda 14 bıne mal oldu

27 gun önce karın germe ve meme dikleştirme oldum üniversıte hastanedesınde yatırmak ısteyen arkadaslar varsa sormak unib

Maliyeti ne kadar universite hastanesinde hu islem canim

Benım musterılerım vardı olanlar cok memnunlardı doktor yaptı benım amelıyatımı ve hergun kontrol ettı 3 gun hastanede kaldım sonrasında da her kontrole gıttıgımde asıstanları bılgı verdı bızzat kendısı geldı her kontrole ve cekınmeden ıstegını sor dedı fiyatlarda gercekten uygun esımde burun amelıyatı olucak onunkıde 2500 tuttu

Bende 15 gün oldu meme dikleştirme ve karın germe
Karnımda hala su var gibi hissediyorum
Şişlikler ne zaman indi
Şort tipi karnı saran korse kullanıyorum hiç çıkarmadım

X