Kazene Teşekkürler...

cok güzel walla gule gule kullan banada yollanacak dıe mail gelmişti ama hala gelmedi eli kuagındadır belkide ......

Mail ile gelecek diye haber mi verdiler mirmirmirmir
Bana gelmedi mail ya, :1no2:
Artık hiç umudum kalmadı, oysa o kadar geride de değildim...senağlama
Ah ah zaten bende şans olsa erkek doğardım...kaydirigubbakcemile

Dercacım güle güle kullan önlüğünü,bana da analı kızlı olandan gelmişti ama aylardır kıyıp kullanamıyorum...:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Dercacım güle güle kullan önlüğünü,bana da analı kızlı olandan gelmişti ama aylardır kıyıp kullanamıyorum...:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Kızlar çok teşekkür ediyorum...a.s.a.s.a.s.
Canım bi resim eklesene merak ettim analı kızlıyı

Bende kıyamadım yaa nasıl kıyılır foto çektim kaldırdım hemen:lepi:
KK dan arkadaşlarım bana geleceği zaman onunla yaparım mamaları diyorum artık
:dance::dance::dance::dance:

canım tebrik ederim...
saolsun bende aldım önlük lerimi:)))))))
ikinci önlüğüm 2 gün önce geldii,ilkinde haberim vardı ama ikinci sürpriz oldu...
saolsun KAZEN...

ama ama ama ama ama ama amaaaasenağlamasenağlama
nereye yazdınız da geldi önlükler benim niye hbaerim yokkk
burda kimseynen kanka deiliz diyemi buuu hani bizeee nerden nası aldınız bunnarııı

ben de kklıyım ben de kıdemliyim ben de özel üyeyim kötükedihüso beni de alın aranıza Çok üzgünüm çoook

güle güle kullan canim bayildim inanki ve okadar seker yazmissinki mutlulugunu sicacik ve icden hakketmissin önlügünü canim kazene ve kk ya gercekdende tsklera.s.:enbuyukkk::nazar:

Kazen Bey Aaaaabiiiiiii, teşekkürleeeeeeerr a.s.

Kızlar sabah sabah daha uyanamamışım zaten mirmirmirmir
Şirketimize sürekli gelen kargocu geldi, kargoları teslim edecek, bende evrak takibi yapan arkadaşı aradım gelip teslim alsın kargoları diye, kargocu diyo ki abla bu senin adına gelmiş bunu sen teslim al. :1shok:
Dedim ki "alla alla bana kim ne gönderecek" bakıyorum isim yok bir firma ismi var şehir dışı bir numara var :nazar:
"İçine bir bakayım ona göre alırım belki bir yanlışlık vardır şirkete gelmiştir" dedim -tatlicadiarzu-
Açtım paketi bir de ne göreyim KK logosuuu ve harika bir önlükkk hihoyyyt :lepi:
Akşam eve gidince resmini çekip eklerim alkisalkisalkis
Hiç beklemiyordum çok mutlu oldum, çok duygulandımm çünkü formu doldurduktan sonra Kazen Bey Abi'nin listeyi tamamladığını konuyu kilitlediğini görmüştüm, tühh yetişemedim diye üzülmüştüm meğer yetişmişiiiiiiiiiiiiimmm alkisalkisalkis

:)) Aynı heyecanı bende yaşadım.. Cumartesi günü ablam kargocuyu görünce heyecanla koştu bize kargo geldi diye.. Adamda benim ismimi söyleyince şaşırdım Allah bu ne derken içine bi baktım kk önlüğü. Rengini çok beğendim tam benim tarzım... Kazene teşekkürlerimi iletiyorum...:)))

Deryacııım senin yazını okudum kıskandım ne güzel yaa ben yetişemedim dedim
Şimdi benimde önlüğüm elimde :roflol:
Biraz önce geldi nası mutlu oldum anlatamam sen sarma yapıyorsun bende pikniğe gelirsem Kazene börek yapıcam valla sözzz kaydirigubbakcemile3
Senin ne kadar mutlu olduğunu neden duygusallaştığını anlayabildim Şeniz

çook güzelmişş güle güle kullan harika bi jest olmuşşş demek kazen beyin böle şeyleride varr

Benim de var ama kullanmaya kıyamıyorum kızım da yok ki çeyizine koyayım:teselli:

banada geldi kazen abiye bende çok çok çokkkk teşekkür ederim o bitane hemde pembe mor mutfağım b&m tam senin istediğin gibi :ecrin_bebek:

çok güzel iyi günlerde kullan
ben çok beğeniyorum ama treni kaçırdık alma konusunda galiba :çok üzgünüm:
sen hevesini aldın Deryacık bana gönderde çeyizime koyayım kız evimde hatıran olur -tatlicadiarzu-
niye bu kadar az basıldı ki ya bunnar senağlama

bende çook teşekkür ederim fıstık yeşili gelmiş benim önlüğüm istesem denk gelmezdi çok seviyorum bu rengi alkisalkisalkis baktıkca içim açılıo :sm_cool: çoookk saol kazeennn a.s.

Deryacııım senin yazını okudum kıskandım ne güzel yaa ben yetişemedim dedim
Şimdi benimde önlüğüm elimde :roflol:
Biraz önce geldi nası mutlu oldum anlatamam sen sarma yapıyorsun bende pikniğe gelirsem Kazene börek yapıcam valla sözzz kaydirigubbakcemile3
Senin ne kadar mutlu olduğunu neden duygusallaştığını anlayabildim Şeniz

sende mi brütüs sende mi aldın bi ben mi varım yani şu önlüğü kaçıran
:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Kızlar ben de şu an da çok mutluyummmm alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Hiç beklemiyordum.. Önlüğüm geldi.... alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Kazene bende çok teşekkür ediyorum... :enbuyukkk:

güle güle kullanın:enbuyukkk:
bende istiyorum ama bende istiyorummmmmdelikafadulden

Kızlar çok teşekkür ediyorum...a.s.a.s.a.s.
Canım bi resim eklesene merak ettim analı kızlıyı

Bende kıyamadım yaa nasıl kıyılır foto çektim kaldırdım hemen:lepi:
KK dan arkadaşlarım bana geleceği zaman onunla yaparım mamaları diyorum artık
:dance::dance::dance::dance:

Nan derya :)

Hasetimden çatlıycam beee. :kızgın:
Bizim niye yok?
Üvey evlat mıyız nan biz? :eek:klava:

Çek şu resimleri gözümün önünden...
"Çok güzelmiş, güle güle kullan." diyceeemi bekliyosan, çok beklersin... lülülülülülü

Hiç beyenmedim, hiç de yakışmamış.. hıhhhh :dilcikar:

Kazen, size de çuval çuval teessüflerimi göndertirim yanii.... kötükedihüso​

ayyy gule kullan ciciş
ama hani bizee hani bizee -tatlicadiarzu-

bende ferza gibi hasetimden kudurcem burda ayoll kaydirigubbakcemile

X