Kazene Teşekkürler...

Şimal güle güle kullan çok cici seninkidee

şimalcim cok gusel olmuş.bnm onlukumde gelmiş diken'e gnderene getirene cok tesekkur edrm hemn yarın foto eklıcem bnde cok cok begendım.
kazen bey bncede bı elbıse işine girin kk lı elbiseler fenada olmas yani yda badılerın üstüne kk logoları =))

Teşekkür ederim kızlar...
Sizde güle güle kullanın... a.s.

merhaba arkadaşlar,bende teşekkür etmek istiyorum, benimde önlüğüm bugün az önce geldi,emeği geçen ve özellikle Kazen Bey e teşekkürler..

inanamıyoruum az önce benimde önlüğüm geldiidelikafadulden
fıstık yeşili benimkide çok tatluuu:sm_cool::sm_cool:
bir ara bende çekip gönderecemm
kazene çok ama çok teşekkür ediyoruma.s.

kazene ve kk ya çok teşekür ederimmmm a.s.a.s.
biraz önce önlüğüm geldi fıstık yeşili çok güzel bir önlük
ikinci kampanyaya arkadaşlarım hatırlatması üzerine başvuru yaptım
daha önceden alanlar bilgilendirme yapıldığını söylemişti bana geri dönüş olmayınca
kabul etmediler sandım biraz önce kurye geldi önlüğümü getirmiş :teytey::teytey:

çok sevindim teşekkürler kk a.s.a.s.

hayrlı olsun cnm cok şık valla keske bızede kalsaydı cok ısterdım ceyısımde olsun nede olsa ceyıs bakanıyık kaydirigubbakcemile3
kısmet deılmış demek
sen gule gule gıy cnm
KAZENe ve KK cok tskler
ıyıkı varsın KK ıyıkı varsın KAZENalkisalkisalkis

benim önlüğüm fosforlu yeşill:dilcikar:
pembe, mor gibi bi renk olsun isterdim ama fosforlu yeşili de çok seviyom zaten:1rolleyes:
ben önlüğümü işlicem bide üzerine yün iplerden yorgan iğnesiyle çiçekler yapıcam derya baykalın önlüğünde gördümdüzemuszemus

ayyyy çok güzel bu yaa bende istiyorummmm canım güle güle kullan inan çok yakışmış.. ya bu kk müthiş bişi yaf ben çok ama çok seviyorum kk yı bana bi çok değerli arkadaş kazandırdı...

banada biri bi koca tencere yaprak sarıp gönderse bende önlük kendim dikip gönderirim gerçi dikiş bilmiyorum ama lafın gelişi işte ne sandınız yaprak sarma için dikiş de dikilir temizlikte yapılır göbekde atılır ohh ohh ay canım çekti ya çok seviyorum sarmayı:KK76::KK69:

X