Kazene Teşekkürler...

önlüklerini alanlar güle güle iyi günlerde kullansın .........inş. bir gün bizede kısmet olur........ OOoollllsssuuuuuuuunnnn noluurrrrrrr........

bana da cumartesi günü bir kargo geldi.... bende hiç birşey beklemiyorum bir yanlışlık oldu diye kuryeyi ve paketi (önlüğümü) geri gönderdim... :1shok: içeri geldiğimde eşim "sakın senin kk dan gelecek önlüğün olmasın" deyince başımdan aşağı kaynar sular döküldü... senağlama çünkü gelmesini çok istemiştim.... neyse, kargonun bayisine gittik ve oraydı canım önlüğüm... :asigim: çok mutlu oldum ve de önlüğüm şimdi mutfakta.... hihoyyyt gördükçe kk yı hatırlıyorum... tekrar kazene teşekkür ederim... ayrıca benim gibi önlük sahiplerine de güle güle kullanın diyorum...... a.s. :enbuyukkk: a.s.

kazen cok sevaba girdi masallah mutlu olan olana senin adinada cok sevindim canim güle güle kullan önlügünü bende hayal ederek yasicam artik nasilsa bi önlügüm olmicak :)

bende istiyorum kazen abi..kaçırdım şehirdışında olduğum için:a015:senağlamasenağlama

teşekür ederim canım,aslında senin de önlük olabilir,mesele annen türkiyede ise onun adresine gelsin,o da sonra sana ptt ile yollar,masrf fazla tutmaz,sen de mutlu olursun

ee hani fotolar bana gelmedi yeni duyuyorum burdan ama sizleri kıskandım şimdi kızlar resim ekleyin aynısını diktireyim annemede hava atıyım kızlara bende ehue eheuee

haydii foto bekliorumm

kıme gelıyor bu ÖnlÜkler yaa bız neden gÖrmedık yaaa:KK43:((((

Kızlar bu da benim önlüğüüüm hihoyyyt

kkdsc01844h.jpg

ülen pasaklı
kırdırtma bana şimdi kafanı
kazen senin askerlik arkadaşın mı
abi desene :nazar:-tatlicadiarzu-

ülen kurbikkk ne zaman KAZEN didim been -tatlicadiarzu-
abi diil Kazen Bey Abi diyorum ki site sahabıı olduğu belli olsun kaydirigubbakcemile3

her önlük sahibi olan konu açarsa yandık yaneee...
artık yeni mesajlarda 10 tane 'hamilemiyim' konusu yerine 10 tane 'önlüğüm geldi' konusu çıkar...-tatlicadiarzu-
ayrıca banada geldi:1closedeyes:

Sende güle güle kullan nixx :nazar:

aaaaaaaa kızlar hangi kargoyla geldı size bana bi kargo gelmış dosya olarak ama evde yokum dıe geri dönmüş acaba banadamı geldıkı(keşkeeeeeeee)

yurtiçi kargo getirdi bana artezciim alkisalkisalkis

herkes k.k'lı...biz uzaylı..

zuzaylııı kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
kızlar benimde önlüğüm geldi şeker pembesi harika bi rengi var çok teşekkürler Kazen abi a.s.Şeniz

yaşasın benim de önlüğüm geldiiiiii bir tane de kızıma ayrıca....çok ama çok teşekkürler Kazen:))) en kısa zamanda kızımın ve benim önlüklerimizle beraber fotoğraflarımızı ekleyeceğim.....

dün işte yoktum benimde kargom gelmiş...açıkcası beklemiyordum...çok duygulandım..çok teşekkür ederim kazenciğim...akşam foto eklerim pembeyede bayılırım tam istediğim renk....yaşasın kadınlar kulübü....:1hug::lepi:

dun benımde onlugum geldııııhihoyyyt
hıc beklemıyodum gercekten cok sasırdım ve coook mutlu oldum:eek:
seker pembesı harıka bı onluk hemmen ceyızıme kaldırdım
harıka bı kk hatırası oldu benım ıcın:lepi:
cook tesekkur ederım kazena.s.

X