Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kazıklandım sanırım bi bakar mısınız?

olu_gelin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
1.392
3
merhabalar..
15nisanda eskişehir kanatlı alışveriş merkezindeki boynere gittim. dior'un uzmanıyla konuştum iyi bir fondoten istediğimi belirttim. 1-2saat sonra cildimde parlama yapmasın,maske gibi durmasın ve kendi ten rengim gibi açık olmasını istediğimi söyledim. tamam dedi.. bana 6aylık kullanım için 800 numara olanı önerdi.. ayrıca bunun ''pudralı'' oldugunu sivilce izlerini çok güzel kapatacağını ve asla kusmayacanı söyledi.. yüzümde test etmek istediğimi söyledim.. tamam dedi.. fakat sonra o numaranın testerının kalmadıgını fakat 1 toncuk koyusu oldugunu.. onu deneyebileceğini eger bu koyu gelirse açık olanını alırsın dedi.. tamam dedim.. beyaz tenli oldugum için bende cok koyu durdu.. ve acık renk olanı aldım.. yanında da 1 rimel aldım yaklasık 130lira tuttu.. öğrenci oldugumu belirttim.. kartla 6aya böldürdüm..

dün tesadüfen antalyaya gidicektim. ilk kez kullanıcaktım.. bana kıvamı acaip koyu geldi.. fondoten gibi sivi diildi yani.. antalyada tekin acara gittiğimde bunun kıvamının bana mı koyu geldğini yoksa bu ürünün böyle mi oldugunu sordum.. kadın baktı yüzüme.. ''BU FONDOTEN DEİL,GÖZ ALTI KAPATICISI'' dedi... arkasındaki yazıyı gösterdi bana. ''anticerne perfecteur soin hydratant longue tenue long wearing moisturizing concealer'' yazıyor.. çıldırdım tabi haliyle.. verdiğim paraya mı acısam.. enayi yerine koyulduguma mı.. bi de daha ödemedim bile.. 6aya böldürdüm az önce de dediim gibi..

bu ürün hakkında bilgisi olan var mı?? ve ben şimdi napıcam?

bence hemen gidin ve o kişiyi bulup sorun..

ayy bende sinir oldum şimdi..

satayımda ne olursa nasıl olursa olsun taerzı insanlar beni deli eder..

ya bir de öğrenciyim dedim.. iki saat düşündüm alsam mı almasam mı acaba diye..ayıp denen bişiy var. eskişehirde bi çok mağaza yapıyormuş bu tarz şeyleri maalesef..salak zannediyorlar öğrencileri sanırım.. nasıl oldu da anlayamıyacağımı zannetti acaba o kadın.. çok yazık.. kendi paramı kazansam neyse.. ama ailem gönderiyor parayı.. ve bu tarz şeyler beni gerçekten üzüyor.. haa.. 100lirayla falan batmayız elbette.. ama aptal yerine konmak bambaska..zaten 1 sefer kullandım.

yarın eskisehire döndüğümde gidip görüşücem.. bakalım ne olacak.. sen benim ne kdar sinirlendiğimi bir düşün:KK43:

fişin yanındaysa götürmeyi unutma onuda..

fiş yoksada sana satan tezgahtarla müdürü karşılaştırırsın..

inşallah sorun çıkmadan deriğştirirsin..

kartla aldıgım için faturaya falan gerek olmuyomus zaten bilgisayarda alınan malların dökümleri tarihleri falan yazıyomuş.. dün sordum tekin acardaki çocuga.. sen içini rahat tut falan dedi.. üzerlerine git ama mutlaka dedi işte.. bakalım nolucak.. gider gitmez halledicem.
kimse bişi bilmiyo sanırım bu ürünle ilgili:S

''anticerne perfecteur soin hydratant longue tenue long wearing moisturizing concealer''

cnm burda gözle ilgili bişey yazmıyo göz deseydi eye yazardı, farkındaysan yok
tenue concealer yani ten için kapatıcıymış, uzun süre dayananlardan birde

evet canım..kandırılıp kandırılmaman değil önemli olan..üründen menun kalmadığını ve iade etmek istediğini belirt 15 günü de geçirmeden git mağazaya..sorun çıkartırlarsa bu ürünü başka bi yerde gösterdim fondoten değil dediler bana dersin.ayrıca yasal hakkın bu senin.

tüketici hakların var..
aldığın yere gıt burada yazdıklarını söyle..
nedemek kazıklamaya çalışmak..
haklarını kullan..

peki geri almazlarsa bu ürün nası bi ürün ki?kullanılabilecek bişiy mi? iyi midir yani? ve fondotenden farkı nedir

Son düzenleme:
canım concealer
göz altı kapatıcısı demek kesinlikle iade et o ürünü

bi kere sen fondoten istemişsin fondoten yazması gerekirdi

böyle böyle de araştırdım bu kapatıcı de

eğer yok bu fondoten diye ısrar ediyorlarsa bana normal bir fondoten çıakrın de bakacam de

baktın olmuyor ben bu üründen memnun kalmadım istediğim bi ürün değil tarif ettiğim kriterlere uymuyor de ve iade etmek istediğini syle yanında ksa fişi yanında kresi karti slipini de götürmeyi unutma canım mecbur iade edecekler heç kafana takma ben pasteli iade ettim ki yerli bi firma olmasına rağmen beğenmedim dedim kremsi bir dokusu var gözümde durmuyor dedim hemen aldılar ilk siz şikayet ettiniz dediler
ben de olabilir dedim ve iade ettim dior gibi ünlü bi marka daha da sağduyulu olacağını düşünüyorum canım

ama dediğim gibi o fondoten değilll

geri alacaklardır almayacağız derlerse yasal yollara başvuracağım de

sizin satıcınızın hatası yüzünden ben bu istemediğim ürüne para ödeyemem de benim kapatıcıya değil fondotene ihtiyacım vardı de kestirip at müdürü çağırsın mağaza yetkilisini çağırsın
mağazaya gitttiğinde de satıcılara hiçi sorma bile direk iade ürünle ilgili kime başvuracağız de kasadan yardım al direk

edeceksin o ürünü hiç elimde kalır korkusuna kapılma çiçeğim

ben de çok sinirlenirim böyle durumlara vallaha mağazayı katarım birbirine iade almazlarsa

normalde o ürün göz altı için kapatıcı niyetine kullanılıyor canım

bize de sonucunu yaz bitanesi ne oldu diye

tamamdır.. bu akşam halledicem. mutlaka bildiririm sonucu size de.. tanıdıgım bi uzman var onunla da konuşurum ürün hakkında.. nedir ne deildir.. akşama yazarım kesin.

canım onu sen götür muhakk değişim yaparlar boynerde bende ürün değiştirdim..
eğer satşdaki bayan yok olmaz derse oranın müdürü aykut bey var onu çağırtır ona anlat canım derdini mutlaka yardımcı olurlar

Son düzenleme:
X