Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kazıklandım sanırım bi bakar mısınız?

inş. halledersin ya da etmişsindir... tüketici hakları var iade edebilirsin. küçük mağazalar bile dişli müşteriye diş geçiremiyolar. hakkını araman lazım ister 130 tl olsun ister 13

gittim hallettim.. o kadın yoktu ama herkese anlattım... tüm görevlilere falan.. şok oldular.. hemen deiştirdiler baska bi ürünle..daha iyi bi ürünü daha karlı bi sekilde almıs oldum.. 20lira daha verdim ütüne estee lauder aldım.. ayrıca kadın estee lauder'ın concealerını ve rimelini de hediye etti.. öğrenciliğin ne oldugunu bilirim biz de gectik bu dönemlerden falan dedi.. konustuk biraz.. ama fondoten mükemmel..

bir şekilde hallolmuş bari. çalışanların bu kadar acımasız olduğuna inanamıyorum. sürekli aynı şeyi yapıyorlar birazcık bilgisiz görünürsen istediğin ürünle alakasız bir şeyi kakalamaya çalışıyorlar ya da sana yaptıkları gibi alenen çaktırmadan başka ürün veriyorlar. bu sebeple ben artık internetten araştırmamı yapıyorum. şunun testerını istiyorum diyip deniyorum ve ona göre alıyorum. geçmiş olsun çok canım :teselli:

öyle saçma sapan iş olur mu yahu!!!?
bu tip yerlerde çalışanlar sırf satış yapmak için bazen bilip bilmedikleri ne varsa öneriyorlar.
sizin yazdığınız kadarıyla bu ürün bas bayağı concealer.
kesinlikle geri götürün aldığınız yere ...

gittim hallettim.. o kadın yoktu ama herkese anlattım... tüm görevlilere falan.. şok oldular.. hemen deiştirdiler baska bi ürünle..daha iyi bi ürünü daha karlı bi sekilde almıs oldum.. 20lira daha verdim ütüne estee lauder aldım.. ayrıca kadın estee lauder'ın concealerını ve rimelini de hediye etti.. öğrenciliğin ne oldugunu bilirim biz de gectik bu dönemlerden falan dedi.. konustuk biraz.. ama fondoten mükemmel..

pardon ben bu yazdığınızı okumamışım:KK43:
halletmiş olmanıza sevindim...:enbuyukkk::enbuyukkk:

kanatlıdaki boynerde çok oluyor bu tür şeyler.. en azından halledebilmişsin sevindim

Evet fena sekilde satici seni kandirmis fakat buda yararli biseydir yani bidahaki sefre daha cok dikkatli olursun (egerki bu urunu istemiorsanda israr edip hergun gidip hakkini ara o magazadan ve mumkunse o saticiyla denk gel )ve bu aldigin urun ise fransiz maLI 'Dior ' ''anticerne perfecteur soin hydratant longue tenue ! seni temin edebilirimki bu urun cok iyidir ve bu gozalti icindir eger gozaltin biraz derinse vede biraz koyuysa bunu kullanman cok yararlidir ..yani pek uzulmene gerek yok zaten DIOR buyuk bir marka bildigin gibi fiyati heryerde yuksektir hihoyyyt

tuh sen halletmisin bile bende bosuna yazdim cizdim hehehesırnaşık şey ! Bu arada Estee Lauder bende aldim cok superrr :sm_cool:

X