KBB Uzmanına AMeliyat Oluyorum. Yardmm

Dishy_____

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
270
0
Canım Arkadaşlarım Benim Doktorum KBB uzmanı ..Acaba bi estetik cerrahı kadar iyi yaparmı bu pazartesi bnm Ameliyatım .. tereddütlerm oldu az önce.....fiyatıda iyi tanıdık olduğu için .... Puffffffffffffff :1no2:

valla ne diyeiym ben 6 yıl önce oldum iç eğrilik düzeltildi. üstündeki kemiği törpüledi ama uzun du burnum onu küçüültemeyeceğini söyledi.cesaret demedi. üstelik burnumun üstü ezik gibi kaldı. deri inceymiş. bunu esttetikçi rahatça anlarmış ama bu doktor anlayamamış.tekrar gittiğimde önemli değil oraya deri dikerim dedi. fazla ücretli olmaz o dedi. ben tabii bir daha gidemedim öylece kaldı.bend e tekrar plastik cerraha gitmeyi düşünüyorum araştırıyourm şuan.

tavsiyem iyice araştır. en azından yaptığı ameliyatları gör.kolay gelsin umarım istedğin gibi olur.

cnmm valla şimdii tamamen estetik istiyorsan plastik cerrah daha iyi..tabi istanbulda ünlü kbb doktoru olupta iyi estetik yapan varr onlara lafım yok..ama ben bizzat şahit oldum halamın arkadaşıı gitti özel bi hastanede kbb doktoruna 500 tl verip oldu hiççte güzel olmadııı..doktorun çok iyide olabilirrr...her estetik cerrahta süper burun yapmıyor batırdıkları bile oluuyorrr....şans işi biras birsda doktora baglı...iyi araştırmak lasım..keşke estetik olmasaydım dememek lasım ameliyttan sonra...

üstelik benim doktorda prof tu. yaşlı ,tecrübeliydi. ama olmadı.
görüştüğüm doktorlar estetik olmamış ki dediler, şimdi tekrar estetik ameliyat gibi yaparız yeniden dediler. bende maddi olarak ayarlamaya çalışıyorum kendimi bakalım.

eğer sadece şekil içinse plastik cerrahları öneririm
hayır sade nefes problemin var ise şekil düzeltilmiyecekse kbb
her ikiside yapılacaksa yine plastik cerrahları öneririm

ankarada hacattepe hastanesini hem ucuz hemde çok deneyimliler
istanbul için bir fikrim yok iyi araştır bence

Teşekkürler değerli yorumlarınız için.. doktorumun Adı Burhn Dadaş Demothy..Bu arda snn burnun mükemmel olmş çok y6kşmış daha önce dedimmi

hiç bilgim yok cnm burhan hoca hakkında,umarım hayırlısı olur hakkında..güzel haberlerini bekliyoruz :Saruboceq: teşekkür ederim yerimseniben

Canım Arkadaşlarım Benim Doktorum KBB uzmanı ..Acaba bi estetik cerrahı kadar iyi yaparmı bu pazartesi bnm Ameliyatım .. tereddütlerm oldu az önce.....fiyatıda iyi tanıdık olduğu için .... Puffffffffffffff :1no2:

lütfen çok ama çok araştır, ben ameliyat olalı yaklaşık 35 gün oldu doktorum kbb prof üniv. hastanesinde çalışıyor alçım çıkarken yoktu beni ameliyattan 25 gün sonra gördü bakarsan burnum alçıdan yamuk çıktı diye bi konum var, ne acıdırki ve nasıl oluyorsa kıkırdak yamuk kaynamış dedi ve tasarımla alakası yok ne bir kavis ne bir estetik ve yamuk kontrolde bana o yamukluğun üzerine bastırmamı söyledi ve burnumun resmen içi oynuyo yoruldum çok zorlu bi süreç artık bi sene beklicem bütün proğramımızı alt üst etti. ve tekrardan o eziyeti çekcem olmuşken yaptığı burunları gör derim ben yakın olduğu için tercih etmiştim çok kötü bi tecrübe oldu benim yaşadığımı hiç biriniz yaşamayın isterim kafanda soru işareti varsa demek ki aklına yatmayan bişeyler var hakkında hayırlısı olsun.

Cnm doktorundan doktoruna değişir.. Mesela ben Emre ılhan'a oldum.. Oda KBB uzmanı.. 5000 kere ameliyat olmam gerekse yine ona olurum.. ıyice araştır.. Emin ol.. Eğer iyi bi doktorsa kbb yada estetisyen hic farketmez bence.. Şimdiden geçmiş olsun.. inş sonuctan cok memnun kalırsın opuyorumnanaktan

ben doktorunuz hakkinda bir bilgiye sahip degilim ama her kbb doktoru guzel estetik ameliyati yapmiyor. iyi dusunun derim. riskli bence. kendini gelistirmis, estetik konusunda adini duyurmus kbbciler var ama hepsine guvenilmez bana kalirsa. umarim hersey istedigin gibi olur canim

canım kbb uzmanı olması önemli değil,mesela emre ilhan kendini estetiğe adamış bi insan,önemli olan gösterdiği özen ve işini sevmesi diye düşünüyorum,iyice araştır canım,ameliyata girerken aklında hiç bir soru işareti kalmaması lazım.

canım kesinlikle şans işi bence..bende estetik cerraha oldum ama sonuç hüsraan hç memnun değilim ama yapacak bişey yok bu saatten sonra iş işten geçti..ama şuna emın ol tatlım eskisinden kötü olmuyor..yani eskisinden kötü oldu diyene rastlamadım ben hiçç..o yüzden için rahat olsun sadece doktoruna ne istediğini iyi anlat..seni anlaması çok önemli

Estetikde yapan bi kbb ciye ol canım benim doktorum öyleydi. Memnunum şuanda. Doktorunun yaptığı önceki burunlarıda görme şansın varsa gör öyle karar cer canım.

Hepinze tek tek teşekkür ediyorum arkadaşlar bana çok yardımcı oluyosunuz. olumunekankayizsmile

Estetikde yapan bi kbb ciye ol canım benim doktorum öyleydi. Memnunum şuanda. Doktorunun yaptığı önceki burunlarıda görme şansın varsa gör öyle karar cer canım.
:nazar:

ameliyat günümde görebilme şansım olurmu sizce yoksa yarın görüşmeye gitsemmi. .Of of Dertli ben..:-) ..bi yandan heyecan bi yandan korku....ohaoldumsmile

Bilmiyorum Canım ameliyat gününde olmaz sanırım. En yakın zamanda git görüş içinde huzursuzluk kalmasın.

X