KBB Uzmanına AMeliyat Oluyorum. Yardmm

canım kesinlikle şans işi bence..bende estetik cerraha oldum ama sonuç hüsraan hç memnun değilim ama yapacak bişey yok bu saatten sonra iş işten geçti..ama şuna emın ol tatlım eskisinden kötü olmuyor..yani eskisinden kötü oldu diyene rastlamadım ben hiçç..o yüzden için rahat olsun sadece doktoruna ne istediğini iyi anlat..seni anlaması çok önemli

Ben zaten Demiyorumki mükemmel bişe çıkarsın karşıma sadece ortadaki kemer gitsin ve biraz kalksın zaten burnum çok düşük diyil. hafif kaldrsn istyrm..Ve ben söylemeden o söyledi istediğim şekli... bi kaç tane resm çektim... Göstericem böyle olması mümkünmü falan dicem işde.. :-)

canım kbb uzmanı olması önemli değil,mesela emre ilhan kendini estetiğe adamış bi insan,önemli olan gösterdiği özen ve işini sevmesi diye düşünüyorum,iyice araştır canım,ameliyata girerken aklında hiç bir soru işareti kalmaması lazım.

Bende emre ilhana çok olmak isterdim fakat şu anda onu karşılıcak bi bütçem yok.. :KK43:

ben doktorunuz hakkinda bir bilgiye sahip degilim ama her kbb doktoru guzel estetik ameliyati yapmiyor. iyi dusunun derim. riskli bence. kendini gelistirmis, estetik konusunda adini duyurmus kbbciler var ama hepsine guvenilmez bana kalirsa. umarim hersey istedigin gibi olur canim

Çok teşekkür ederim :-)

Cnm doktorundan doktoruna değişir.. Mesela ben Emre ılhan'a oldum.. Oda KBB uzmanı.. 5000 kere ameliyat olmam gerekse yine ona olurum.. ıyice araştır.. Emin ol.. Eğer iyi bi doktorsa kbb yada estetisyen hic farketmez bence.. Şimdiden geçmiş olsun.. inş sonuctan cok memnun kalırsın opuyorumnanaktan

Senin burnun çok çok güzel olmuş :-) ama dediğim gibi bütçem yok o kdr.. :KK43:

lütfen çok ama çok araştır, ben ameliyat olalı yaklaşık 35 gün oldu doktorum kbb prof üniv. hastanesinde çalışıyor alçım çıkarken yoktu beni ameliyattan 25 gün sonra gördü bakarsan burnum alçıdan yamuk çıktı diye bi konum var, ne acıdırki ve nasıl oluyorsa kıkırdak yamuk kaynamış dedi ve tasarımla alakası yok ne bir kavis ne bir estetik ve yamuk kontrolde bana o yamukluğun üzerine bastırmamı söyledi ve burnumun resmen içi oynuyo yoruldum çok zorlu bi süreç artık bi sene beklicem bütün proğramımızı alt üst etti. ve tekrardan o eziyeti çekcem olmuşken yaptığı burunları gör derim ben yakın olduğu için tercih etmiştim çok kötü bi tecrübe oldu benim yaşadığımı hiç biriniz yaşamayın isterim kafanda soru işareti varsa demek ki aklına yatmayan bişeyler var hakkında hayırlısı olsun.

SENıN adına çok üzüldüm:::: eskisinden dahamı kötu oldun peki dahamı rahatsızlık weriyo sana arkdşm :KK43:

Son düzenleme:
Ben zaten Demiyorumki mükemmel bişe çıkarsın karşıma sadece ortadaki kemer gitsin ve biraz kalksın zaten burnum çok düşük diyil. hafif kaldrsn istyrm..Ve ben söylemeden o söyledi istediğim şekli... bi kaç tane resm çektim... Göstericem böyle olması mümkünmü falan dicem işde.. :-)

Bende emre ilhana çok olmak isterdim fakat şu anda onu karşılıcak bi bütçem yok.. :KK43:

Çok teşekkür ederim :-)

Senin burnun çok çok güzel olmuş :-) ama dediğim gibi bütçem yok o kdr.. :KK43:

SENİN adına çok üzüldüm:::: eskisinden dahamı kötu oldun peki dahamı rahatsızlık weriyo sana arkdşm :KK43:

canım benim eski burnumu arar oldum önden genişti, boy olarak küçüktü küçücük bi kemer vardı, ama şuan yamuk yandan bakıncada dümdüz ne bir kavis hiç bişey bu kadar eziyeti çektikten sonra insan biraz cıkta olsa iyikide olmuşum demek ister ama ben diyemedim çok kolay değil o parayı biriktirmek bana göre tekrar başladım bu sefer uzaklık falan demicem nasip ama yeterli parayı biriktirebilirsem istanbul bu seferki adres isterimki kimse yaşamasın bunları

canım benim eski burnumu arar oldum önden genişti, boy olarak küçüktü küçücük bi kemer vardı, ama şuan yamuk yandan bakıncada dümdüz ne bir kavis hiç bişey bu kadar eziyeti çektikten sonra insan biraz cıkta olsa iyikide olmuşum demek ister ama ben diyemedim çok kolay değil o parayı biriktirmek bana göre tekrar başladım bu sefer uzaklık falan demicem nasip ama yeterli parayı biriktirebilirsem istanbul bu seferki adres isterimki kimse yaşamasın bunları

Umarım istediğin gbi olur yaa ..Burun Çok önmli insanın tipini yüzde 80 deiştiryo :Ssempatiksalakcinni

Geçmiş olsun:KK43: doktorun kimdi??

dishy hangi hastanede dr. nekadar istedi senden?merak ettim

özel istanbul şehir hastanesinde olucam. Normalde 2.buçuk milyar dedi...sigortam 500 karşılıcak.... DOktor babamın eski dostu. .Eskidende babam onun işini yapmış falan 2 milyarken ben kızıma yarı fiyatına yaparım dedi...öyle fiyat yani vereliniortak

Arkdaşlar 7 De Doktorumun yanına gidicem bugun.... Yaptığı burunların resmini we kendi burnum hakknda knşup içimi rahatlatmak istiyorum.. ..

Gunaydın herkese ..Dün akşam gittim göruşmeye ..Doktorumdan burnumun nasıl olucağna dair bi resm istedim o ynlış bişe dedi.. peki dedim.. ya nie öle dediki ben görmek istiyodummmmmm :S

X