Keçiboynuzu ile Zayıflama

inş. zayıflamaya yardımcı olur
biz genelde keçi boynuzunu teflon bi tavada ısıtıp yiyoruz
bi deneyin bakalım hem yumuşuyo ısınınca da :)

teflon tavada ısıtmak ilginç geldi belki daha lezzetli oluyordur.denemek lazım ama galiba benim sorunum irademle yoksa keçi boynuzunu elime aldım mı 4-5 tane yiyorum ama açlık gitmiyor mirmirmirmir

bide yerken dikkat edin içinden kurt çıkabiliyo:)))))) hemde canlı canlı:))))) muhahahahahahaha

ya kızlar annem cok yiyo bu keci boynuzundan ama hala 95 kilofisfisfisacaba annemde ters etkımı yarattı:uhm:

ben de alayim yarin aktara gidip tadini falan hic bilmiyorum gerci ama umarim yenilebilir bi'seydir. gerci bitkisel seylerin genelde pek guzel olmuyo ama denemeye deger gorunuyor :)

ben de porf.dr ibrahim saraçoğlunun kitabında okudum.

ve burada da görünce ilgimi çekti ama burası çok ıssız nedense .

çok sert... nasıl yeneceği hakkında bilgisi olan var mı acaba??

bide yerken dikkat edin içinden kurt çıkabiliyo:)))))) hemde canlı canlı:))))) muhahahahahahaha

zaten bu yazı midemi bulandırmıştı.kesinlikle çok doğru.

yukarıdaki mesajlardan okuduğuma göre bir arkadaş teflon tavada ısıtıp yeyin demiş .aynen öyle yaptım...

dikkatli dikkatli yerken gerçektende kurumuş kurtlara rastladım akannehir

ve hemen ....

bu topiğin neden ıssız olduğunu şimdi anladım :roflol:

keçi boynuzu bende tatlı isteğini bastırıyor tuvalete rahat çıkartıyor zayıflatırmı bilmem zaten yurtdışında zor bela bulduk ve çok az var sositososito

ben keçiboynuzuna bayılırım ama kalorisi yüksek değil mi yaa??ayrıca şu kurt işi biraz canımı sıktıı

keçi boynuzunun 100 grmı 308 kalori. kuru yemişlere göre daha az. ama o kadarda
masum değil. kolit rahatsızlık için çok iyi bir yemiş. ishali keser, kabızlığı önler. kurt olayı
da çok önemli değil. uçlarını kırarsanız rahatlıkla görülebilir. kurt ortasından girmez zaten. kurt pis bir hayvan değildir üstellik
şirin bi şey sırnaşık şey -sonracığıma bir süre sonra
ustalaşırsanız hafifliğinden (dolu değil bi boşluk oluyor içinde) kurtlu olduğunu anlarsınız.
uç kısımları da daha açık renk oluyor. hatta bazılarını bastırısanız içine çöker. bir yıldır çok
haşir neşirim bu yemişle. özellikle siyaha çalan koyu kahvelerini alın olgunlaşmış olanlar
onlardır. çok bilgili gördüm kendimi :1closedeyes:

arkadaşlar ben de bugün aktarımın tavsiyesi üzerine aldım keçi boynuzunu ama 100 gr'ı 308 kalori yani gün içinde çok fazla tüketilince kilo vermekden ziyade alırsınız. gün aralarında kendinizi aç hissettiğinizde 1 tane yiyin ama bu günde 3 taneyi geçmesin. tok tutma açlığı bastırma özelliklerii var haydi afiyett olsun :KK66:

Arkadaşlar zayıflatmaz ama tatlı ihtiyacını karşılamk için güzel bir yol .
Ayrıca besin değerleri açısındanda yararlı bir kaynak .
Yemesini kolaylaştırmak için 15dk kadar ıslattıktan sonra azıcık fırına verin yumuşuyor ve içindeki bal akışkan halaa geldiği için çok hoş bir tadı oluyor:KK66:

X