Kedim g*tümün dibinden ayrılmıyor

Evde 2 tane kedim var. Bir tanesi tıpkı bir terörist. İnsan olsa uyuşturucu satın almak için beni dövüp paramı çalardı öyle bir tip yani. Eve gelirim suratıma bakmaz, yanına otururum koltuktan kalkar gider, patisine dokunurum sanki zifte bulanmış gibi 30 saat patisini yalar, eskaza bi öpeyim dedim gözümü çıkarcaktı hayvanat öyle bi pati salladı ki göz kapağıma dikiş attılar. Velhaslıkelam benden tiksiniyor hayvan. Ben de kendisiyle ilişkimi ateşe düzeyinde tutuyor, günlük hal hatır sorma, mama su verme ve bokunu temizleme görevlerim haricinde kendisini pek rahatsız etmiyorum.

Diğeri de bu teröristin tam aksi bana her daim aşkla bakıyor annemmm. Kucağıma gelir yüzünü yüzüme sürer yalar öper tüm şebeklikler mevcut anlayacağınız. Ama asla bir işle uğraşmama da müsade etmez. Kucağımda laptopla otursam gelir laptopun üzerine uzanır, son derece zaruri ihtiyaçlarımı gidermek amacıyla tuvalete girsem kapısında 30 saat miyavlar ki zaten artık tuvalete giderken onu da çağırıyorum ne yapayım. Kucağımda oturacak yer bulamazsa gelir yüzüme oturur. Gerçekten yüzüme oturur. Bir gece nefes alamadığım için kan ter içinde uyandım bi baktım salak yavrum suratımda uyuyor. Evin içinde yürümeye çalışırım ayaklarıma dolanır kaç defa ya ben düştüm ya da yanlışlıkla patisine bastım, yerlere çay yemek döktüm. Bi keresinde salak yine ayağıma dolanınca bi kase şehriye çorbası üstüne döküldü allahtan sıcak değildi ama salça ve yağa bulanıp evin her tarafına sürtünerek her yeri de buladı. Evin kapısından çıktığım an arkamdan miyavlamaya başlar sanki kendisini 3 çocukla ortada bırakmışım gibi. Teröristle araları iyi aslında ama beni görünce teröristin suratına bakmıyor. Terörist bunla oynamak istiyor, bu kucağımdan inmeyince terörist gelip beni ısırıyor. Yine dayağı ben yiyorum anlayacağınız.

Tüm bunlardan sebep kedi sahiplerine soruyorum; var mı beni 4üz doğurmuş lohusa anne gibi yaşamaktan kurtaracak bir öneriniz?
Bu anlattıklarınızın hepsini kızım tek başına yapıyor, özel hizmetçisiyim, eşimde şoförü😂her kedinin bir mizacı var, değişmiyorlar, ısırılmaktan, çizilmekten harita gibi her yanım ama totomun dibinden de ayrılmaz🙈İlgi delisi, iki satır kitap okusam bırakmaz, hep onunla ilgileneceğim başka işim yok😂ama candır, baldırrrrr

Eklentiler

• IMG_20201110_215530.jpg
    IMG_20201110_215530.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 116
  • IMG_20200917_232725.jpg
    IMG_20200917_232725.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_20200909_222900.jpg
    IMG_20200909_222900.jpg
    121 KB · Görüntüleme: 102
diğer kedi diğerinimi kiskaniyor acaba olabilirmi kedilerde böyle bir şey.
İlk önce teröristi almıştım ben eve. Birkaç ay teröristle başbaşa yaşadık ve o zaman da benden nefret ediyodu 😂 sonra sevecen olanı aldım. İlk baştan teröristten çok dayak yedi ama alıştılar birbirlerine. Terörist benden nefret etmeye devam etti ama 😂

İlk önce teröristi almıştım ben eve. Birkaç ay teröristle başbaşa yaşadık ve o zaman da benden nefret ediyodu 😂 sonra sevecen olanı aldım. İlk baştan teröristten çok dayak yedi ama alıştılar birbirlerine. Terörist benden nefret etmeye devam etti ama 😂
asil kedi ya yemegimi ver suyumu ver gerisine karışma 🥴

Bende ne zaman bebeyi uyutup, işlerimi halletsem ve oh işim bitti telefona bakayım desem kedim dibimde bitiyor. Sürtünüyor üstüme çıkıyor yapabileceği tüm yalakalıkları yapıyor. Ama nasıl cilveler bi görseniz. Telefonu bırakıp sevmeye başlıyorum. Ama o da ne sevmemin 2. Dakikasında sanki düşmana saldırır gibi ısırıyor, aldırış etmeden sevmeye devam ediyorum. Bu sefer dirsek gibi değişik yerleri ısırmaya çalışıyor. Yere bırakıyorum ayak bileğinde kemik var ya, heh işte orayı ısırıyor. Pekte kuvvetli. 6 kg kendileri. Üstüme atlıyor hırsla. En sonunda olduğum yerden kalkıp kaçmak zorunda kalıyorum.
Yani çözümü bilen bana da söylesin. Kedi şiddet maduruyum bende.

Bu da bizim deli. Sabah 4te uyaniyor ve patisiyle yüzüme hafifce vurup uyandiriyor gözümü aciyorum kapatinca tekrar yapiyor. Kararli bir sekilde bosuna ugrasma uyumaya devam etcem deyince sokranarak gidiyor. Inanilmaz varliklar kediler.

Eklentiler

• 20201103_173251.jpg
    20201103_173251.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 97
Bunun olayı başka bence bu direkt sahibiyle aşk yaşıyor ya diş fırçaliyor ağzını yüzünü yediğim 😍
Kiza dusta bile rahat vermiyor iceri girmek istiyor dusun kapisini tirmaliyor. Kitap okurken bile kizin yüzünü patisiyle kendine ceviriyor benle ilgilen diye. Cok sevimli cok:)

Kiza dusta bile rahat vermiyor iceri girmek istiyor dusun kapisini tirmaliyor. Kitap okurken bile kizin yüzünü patisiyle kendine ceviriyor benle ilgilen diye. Cok sevimli cok:)
Evet ben de çok isterdim böyle bir kedim olsun ama hayvanlardan yana bile yüzüm gülmedi kedi de köpek de götünü dönüp yatıyor 😄 ama bu kedi resmen sahibine aşık olmuş böyle bir şey görmedim hiç 😍

Evet ben de çok isterdim böyle bir kedim olsun ama hayvanlardan yana bile yüzüm gülmedi kedi de köpek de götünü dönüp yatıyor 😄 ama bu kedi resmen sahibine aşık olmuş böyle bir şey görmedim hiç 😍
Bu kadarini ben de hic görmemistim. Inanilmaz seviyor sahibini. Insan sevgiliye ya da ese ihtiyac duymaz bunla:)

Benim tatlı kızım da böyleydi, hatta şehirdisina gittiğim zaman hiçbirsey yememiş günlerce de eşim yanıma getirmişti☺️ biz kaybettik maalesef çok özlüyorum çok, bence çok şanslısınız ne güzel sizi seven bir kediniz var

Benim kedilerimi ben 2015 yılında, türkiyeden evime gelirken getirdim. Sokakta, sonbahar rüzgarında, arabanın lastiğinin yanına siginmistilar, soğuktan. Daha bebek kürkleri vardı. Ekmek almaya giderken gördüm onları. Aldım getirdim. İkiside eve geldiğim gibi, omzumda. Kürk gibi, birisi sağımda öbürü solumda, boynuma sarılıp yatıyorlar. Birdaha evin içinde yemegimi yaparken, tuvalette, artık ne yaparsam, onlar boynumda geziyorum. Sıcacık tutuyorlar beni. Yemeğe oturayım, biri bir dizimde, öbürü öbür dizimde mırıldanarak yatıyorlar.❤️❤️❤️❤️. Yataktada aynısı. 140 cm. Genişlikte yatakta 40 cm benim 😂😂 gerisi onların.

Ben varım kedim olmadan adım atamiyorum gözünden uyku akar benim kalktigimi görsün anında arkamda biter surtunerek gider geliriz.
Gece kalkar saatlerce yüzümü izler
Kapıları kapatsam asla susmaz ağlar durur daha çoook şey var beni bunaltan.

Evde 2 tane kedim var. Bir tanesi tıpkı bir terörist. İnsan olsa uyuşturucu satın almak için beni dövüp paramı çalardı öyle bir tip yani. Eve gelirim suratıma bakmaz, yanına otururum koltuktan kalkar gider, patisine dokunurum sanki zifte bulanmış gibi 30 saat patisini yalar, eskaza bi öpeyim dedim gözümü çıkarcaktı hayvanat öyle bi pati salladı ki göz kapağıma dikiş attılar. Velhaslıkelam benden tiksiniyor hayvan. Ben de kendisiyle ilişkimi ateşe düzeyinde tutuyor, günlük hal hatır sorma, mama su verme ve bokunu temizleme görevlerim haricinde kendisini pek rahatsız etmiyorum.

Diğeri de bu teröristin tam aksi bana her daim aşkla bakıyor annemmm. Kucağıma gelir yüzünü yüzüme sürer yalar öper tüm şebeklikler mevcut anlayacağınız. Ama asla bir işle uğraşmama da müsade etmez. Kucağımda laptopla otursam gelir laptopun üzerine uzanır, son derece zaruri ihtiyaçlarımı gidermek amacıyla tuvalete girsem kapısında 30 saat miyavlar ki zaten artık tuvalete giderken onu da çağırıyorum ne yapayım. Kucağımda oturacak yer bulamazsa gelir yüzüme oturur. Gerçekten yüzüme oturur. Bir gece nefes alamadığım için kan ter içinde uyandım bi baktım salak yavrum suratımda uyuyor. Evin içinde yürümeye çalışırım ayaklarıma dolanır kaç defa ya ben düştüm ya da yanlışlıkla patisine bastım, yerlere çay yemek döktüm. Bi keresinde salak yine ayağıma dolanınca bi kase şehriye çorbası üstüne döküldü allahtan sıcak değildi ama salça ve yağa bulanıp evin her tarafına sürtünerek her yeri de buladı. Evin kapısından çıktığım an arkamdan miyavlamaya başlar sanki kendisini 3 çocukla ortada bırakmışım gibi. Teröristle araları iyi aslında ama beni görünce teröristin suratına bakmıyor. Terörist bunla oynamak istiyor, bu kucağımdan inmeyince terörist gelip beni ısırıyor. Yine dayağı ben yiyorum anlayacağınız.

Tüm bunlardan sebep kedi sahiplerine soruyorum; var mı beni 4üz doğurmuş lohusa anne gibi yaşamaktan kurtaracak bir öneriniz?
Bi fikrim yok ama anlatımınıza bayıldım terörist gözümde kötü kedi şerafettin olarak canlandı Allah yardımcınız olsun bir tane daha alin belki o da bu ikisinin ortası olur

Benim kedim senin iki kedinin ortalamasi galiba. 🙄
Benimki benden nefret etmiyor, asla yuzume saldirmaz ama devamli dibimde durup içime de girmiyor malesef.
Boyle yilisik bir kedi olmasini çoook isterdim. ❤️❤️❤️ Koynummda uyutayimmm pofuduk pofuduk nerede...
Hep özerinirim yilisik kedililere 😂
Bizimki biraz öpüp sarilinca darlanip gidiyor hemen. 🥺 huylari degişmiyor ki

B Bremenmizikacisi ne yazıkki yardımcı olamayacağım çünkü aynısından birde bende var 😌 Kedilerinde bizim gibi kişilikleri vardır sözü çok doğru. Benim kedim bana bebek gibi nazlanırken annemin yanında koltukta uyumayı tercih ediyor. Hemde tüm gün. Sanırım bizim onlara verdiğimiz enerjiyle de alakalı ben senin şımarmanı seviyorum hissini vermişseniz ne yazıkki bir daha sizinle ilişkisine mesafe koymuyorlar. Kolay gelsin 😌😌😌

X