Kedim g*tümün dibinden ayrılmıyor

Bremenmizikacisi

Arılar bal yapmaya bayılırlar
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2017
3.473
7.692
Evde 2 tane kedim var. Bir tanesi tıpkı bir terörist. İnsan olsa uyuşturucu satın almak için beni dövüp paramı çalardı öyle bir tip yani. Eve gelirim suratıma bakmaz, yanına otururum koltuktan kalkar gider, patisine dokunurum sanki zifte bulanmış gibi 30 saat patisini yalar, eskaza bi öpeyim dedim gözümü çıkarcaktı hayvanat öyle bi pati salladı ki göz kapağıma dikiş attılar. Velhaslıkelam benden tiksiniyor hayvan. Ben de kendisiyle ilişkimi ateşe düzeyinde tutuyor, günlük hal hatır sorma, mama su verme ve bokunu temizleme görevlerim haricinde kendisini pek rahatsız etmiyorum.

Diğeri de bu teröristin tam aksi bana her daim aşkla bakıyor annemmm. Kucağıma gelir yüzünü yüzüme sürer yalar öper tüm şebeklikler mevcut anlayacağınız. Ama asla bir işle uğraşmama da müsade etmez. Kucağımda laptopla otursam gelir laptopun üzerine uzanır, son derece zaruri ihtiyaçlarımı gidermek amacıyla tuvalete girsem kapısında 30 saat miyavlar ki zaten artık tuvalete giderken onu da çağırıyorum ne yapayım. Kucağımda oturacak yer bulamazsa gelir yüzüme oturur. Gerçekten yüzüme oturur. Bir gece nefes alamadığım için kan ter içinde uyandım bi baktım salak yavrum suratımda uyuyor. Evin içinde yürümeye çalışırım ayaklarıma dolanır kaç defa ya ben düştüm ya da yanlışlıkla patisine bastım, yerlere çay yemek döktüm. Bi keresinde salak yine ayağıma dolanınca bi kase şehriye çorbası üstüne döküldü allahtan sıcak değildi ama salça ve yağa bulanıp evin her tarafına sürtünerek her yeri de buladı. Evin kapısından çıktığım an arkamdan miyavlamaya başlar sanki kendisini 3 çocukla ortada bırakmışım gibi. Teröristle araları iyi aslında ama beni görünce teröristin suratına bakmıyor. Terörist bunla oynamak istiyor, bu kucağımdan inmeyince terörist gelip beni ısırıyor. Yine dayağı ben yiyorum anlayacağınız.

Tüm bunlardan sebep kedi sahiplerine soruyorum; var mı beni 4üz doğurmuş lohusa anne gibi yaşamaktan kurtaracak bir öneriniz?

Evde 2 tane kedim var. Bir tanesi tıpkı bir terörist. İnsan olsa uyuşturucu satın almak için beni dövüp paramı çalardı öyle bir tip yani. Eve gelirim suratıma bakmaz, yanına otururum koltuktan kalkar gider, patisine dokunurum sanki zifte bulanmış gibi 30 saat patisini yalar, eskaza bi öpeyim dedim gözümü çıkarcaktı hayvanat öyle bi pati salladı ki göz kapağıma dikiş attılar. Velhaslıkelam benden tiksiniyor hayvan. Ben de kendisiyle ilişkimi ateşe düzeyinde tutuyor, günlük hal hatır sorma, mama su verme ve bokunu temizleme görevlerim haricinde kendisini pek rahatsız etmiyorum.

Diğeri de bu teröristin tam aksi bana her daim aşkla bakıyor annemmm. Kucağıma gelir yüzünü yüzüme sürer yalar öper tüm şebeklikler mevcut anlayacağınız. Ama asla bir işle uğraşmama da müsade etmez. Kucağımda laptopla otursam gelir laptopun üzerine uzanır, son derece zaruri ihtiyaçlarımı gidermek amacıyla tuvalete girsem kapısında 30 saat miyavlar ki zaten artık tuvalete giderken onu da çağırıyorum ne yapayım. Kucağımda oturacak yer bulamazsa gelir yüzüme oturur. Gerçekten yüzüme oturur. Bir gece nefes alamadığım için kan ter içinde uyandım bi baktım salak yavrum suratımda uyuyor. Evin içinde yürümeye çalışırım ayaklarıma dolanır kaç defa ya ben düştüm ya da yanlışlıkla patisine bastım, yerlere çay yemek döktüm. Bi keresinde salak yine ayağıma dolanınca bi kase şehriye çorbası üstüne döküldü allahtan sıcak değildi ama salça ve yağa bulanıp evin her tarafına sürtünerek her yeri de buladı. Evin kapısından çıktığım an arkamdan miyavlamaya başlar sanki kendisini 3 çocukla ortada bırakmışım gibi. Teröristle araları iyi aslında ama beni görünce teröristin suratına bakmıyor. Terörist bunla oynamak istiyor, bu kucağımdan inmeyince terörist gelip beni ısırıyor. Yine dayağı ben yiyorum anlayacağınız.

Tüm bunlardan sebep kedi sahiplerine soruyorum; var mı beni 4üz doğurmuş lohusa anne gibi yaşamaktan kurtaracak bir öneriniz?
hahahah o kadar komik anlatmışsınız ki :KK70:ama maalesef her kedi farklı özellikte oluyor tıpkı insanlar gibi yani kişisel bir şey :))

Oyy ben onu yerimmm yerimmm yaaa :KK68: mırmır onla uyumak ne keyiflidir of allahim, sıcacık sokulsun, tüylerini ağzına dayasın bayilirimmmm :KK36:ben bir kedi aşığıyim lütfen benim için öpün:KK200: bazen kediler aşırı düşkün oluyo,patilerine basıyorsun, insana vicdan yaptırıp yine sen üzülüyorsun şebelekler yaaa:KK200:

Bizim kuş, sizin iki kedinin toplamı.
Siz böyle anlatınca nasıl canım çekti benim hayvanattan bahsetmeyi, anlatamam.

Bende de bir kuş var, görseniz bit kadar, kendisi muhabbet kuşu ama muhabbet etmiyor.
Cici kuş, babacık, oy çocuğum gibi temel söylemleri kendisine öğretmeye çalıştık bir süre ve öğrendiği şey "O çocuğu" demek oldu, mütemadiyen sövülüyoruz, arada "Babacık o çocuğu" dediği de oluyor, beyim uymuyor Allahtan yoksa kavga çıkacak, çok pis de ısırır.

Isırmak demişken, öpüşüp sevişerek başladığımız 10 saniyelik huzur anlarının sonu gagalayıp ısırma ve elime kerkinme ile bitiyor.
Kur mu yapıyor, seviyor mu, yoksa arada kafası gidiyor beni ballı yemiyle mi karıştırıyor bilmiyorum. Balkona çıkarıyorum kafesini, kumrularla kankeyto olmuşlar, hep o kötü arkadaşları yüzünden eminim, yoksa benim oğlum çok uslu, masum bir kuştu.
Bozdular.

Ayaginiza dolanan erkek terorist disi mi?cinsiyet belirtmemissiniz sanirim, benim de erkek kedim var pesimden ayrilmiyor esimin hic yuzune bakmiyor 😂

Ya hahahahahahahah yıkıldım okurken 😂😂😂 Sizin de yüzünüz güler umarım. Ama bir önerim yok maalesef. Kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş...

Can çıkar huy çıkmaz demişler, teröristi böyle kabul edin bence😁
Bu arada benim de size ve kediseverlere bir sorum olacak. Bahçe katında bir evimiz var, balkon kapısını açtığımız anda bütün kediler hurraa içeri giriyor. Artık kapıyı açamaz olduk resmen.
Mamalarını evden uzağa koysakta orada yiyip tekrar bize geliyorlar. Bahçede mangal falan yapamıyoruz bile artık. Onları uzaklaştırmak için var mı bir öneriniz?😻

O kadar güzel anlatmışsınız ki insan çözüm bulmak istemez 🥰 hep mi böyleydiler? sonradan değiştilerse belki bir çözümü olabilir ama baştan beri bu davranışlara sahipseler karakter özelliğidir 😇

Yaa bayılıyorum bizde de var bi tane şapşik kizimin zoruyla eve aldik ben yapamam saniyordum ama su an en çok seven benim sanirim..cok ama cok tatli ve cok seviyorum keşke o da.gelse.kucagima peşimden ayrılması ama yok..sadece kendini sevdirmek isterse neredeyse gelip yere yatiyor onun disinda.gelmez :KK70: ha bide mutfaktaysam belki birseyler.verir diye gelir:KK70: resimdeki minnoşu bulun:KK45:
Screenshot_20201115-232028_Gallery.jpg

X