kefirr bulmak istiyorummmmmm

deryamlm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2014
47
1
31
merhaba bayanlar bikaç gündür araştırıyorum normalde hamileliktede kefir çok faydalıymış bununla ilgili kefir mayalamak istiyorum.Bursa da yaşıyorum kefir mayasını nerden bulacağımı bilmiyorum acil yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2491 gün geçti.

ojess

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
1.801
979
onun da etkisi vardır elbette ama kendim yapınca daha güvende gibi geliyor ve hala bulamadım :KK43::KK43::KK53:

nerde yaşıyorsun bana yarın ofisten arkadaşım getiricek kefir labratuar ortamında yapılmış baya güvenilir senin için biraz fazla getirmesini söyleyebilirim ama kargoyla gönderilirmi onu bilemedim :KK43:

ojess

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
1.801
979
Pardon ya bursa diye yazmışsın zaten kafa gitti benim :))))

deryamlm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2014
47
1
31
nerde yaşıyorsun bana yarın ofisten arkadaşım getiricek kefir labratuar ortamında yapılmış baya güvenilir senin için biraz fazla getirmesini söyleyebilirim ama kargoyla gönderilirmi onu bilemedim :KK43:

bozulurmu acaba? 1 gün dışarıda kalcak sonçta:S:S bursada yaşıyorum canım ben

ruhiahenk

sosyalleşmeye geldim
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
2.357
441
merhaba bayanlar bikaç gündür araştırıyorum normalde hamileliktede kefir çok faydalıymış bununla ilgili kefir mayalamak istiyorum.bursa da yaşıyorum kefir mayasını nerden bulacağımı bilmiyorum acil yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

tabikide ziraat odasından alacaksın
adını yazdırıyosun sonra gıdıp alıyosun 25 tl

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-11-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 172 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin vücudu başından daha hızlı büyüyecektir. 50.000 IU dozdan fazla A vitamini toksik(zehirleyici) etki gösterir. Vücudun ihtiyacı olan A vitaminini almanın en kolay ve güvenli yolu gıdalardır. Lütfen besin takviyesi ilaçlardan sakının. Bebeğinizin dış genital organları artık kesin bir şekilde ayırt edilebilir durumdadır. Bebeğinizin kız mı erkek mi olduğu artık anlaşılıyor. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için ultrasona girebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ojess

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
1.801
979
bozulurmu acaba? 1 gün dışarıda kalcak sonçta:S:S bursada yaşıyorum canım ben

evet bizde onu konuştuk arkadaşla havalarda sıcakladı bozulur yada atıp tutarlar bilemedim ki napsak vallahi aklımda kaldı hamilesin keşke ulaştırabilsem sana kışın snowboard için gelip gittik o kadar istanbuldayım bende arkadaşım sallanmaması gerekiyor dedi nazlıymış biraz bu maya :)

deryamlm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2014
47
1
31
evet bizde onu konuştuk arkadaşla havalarda sıcakladı bozulur yada atıp tutarlar bilemedim ki napsak vallahi aklımda kaldı hamilesin keşke ulaştırabilsem sana kışın snowboard için gelip gittik o kadar istanbuldayım bende arkadaşım sallanmaması gerekiyor dedi nazlıymış biraz bu maya :)

:))) oda iyiymiş annem arkadasında bulmuş hafta sonu alcak inşallah çok tsk ederim ilgilendiğin içinn :):KK54::KK54::KK49:

ojess

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
1.801
979
:))) oda iyiymiş annem arkadasında bulmuş hafta sonu alcak inşallah çok tsk ederim ilgilendiğin içinn :):KK54::KK54::KK49:

rica ederim bulabildiğin için çok sevindim :) çok faydalı birşey bir dönem kullanmıştım sonra ihmalkarlık işte gitti mayam nese tekrar buldum düzenli hergün içicem bende şifa olsun hepimize inşallah ...

deryamlm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2014
47
1
31
rica ederim bulabildiğin için çok sevindim :) çok faydalı birşey bir dönem kullanmıştım sonra ihmalkarlık işte gitti mayam nese tekrar buldum düzenli hergün içicem bende şifa olsun hepimize inşallah ...

aminn aminnn inşallah :KK52: