kefirr bulmak istiyorummmmmm

deryamlm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2014
47
1
33
merhaba bayanlar bikaç gündür araştırıyorum normalde hamileliktede kefir çok faydalıymış bununla ilgili kefir mayalamak istiyorum.Bursa da yaşıyorum kefir mayasını nerden bulacağımı bilmiyorum acil yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

onun da etkisi vardır elbette ama kendim yapınca daha güvende gibi geliyor ve hala bulamadım :KK43::KK43::KK53:

nerde yaşıyorsun bana yarın ofisten arkadaşım getiricek kefir labratuar ortamında yapılmış baya güvenilir senin için biraz fazla getirmesini söyleyebilirim ama kargoyla gönderilirmi onu bilemedim :KK43:

Pardon ya bursa diye yazmışsın zaten kafa gitti benim :))))

nerde yaşıyorsun bana yarın ofisten arkadaşım getiricek kefir labratuar ortamında yapılmış baya güvenilir senin için biraz fazla getirmesini söyleyebilirim ama kargoyla gönderilirmi onu bilemedim :KK43:

bozulurmu acaba? 1 gün dışarıda kalcak sonçta:S:S bursada yaşıyorum canım ben

merhaba bayanlar bikaç gündür araştırıyorum normalde hamileliktede kefir çok faydalıymış bununla ilgili kefir mayalamak istiyorum.bursa da yaşıyorum kefir mayasını nerden bulacağımı bilmiyorum acil yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

tabikide ziraat odasından alacaksın
adını yazdırıyosun sonra gıdıp alıyosun 25 tl

bozulurmu acaba? 1 gün dışarıda kalcak sonçta:S:S bursada yaşıyorum canım ben

evet bizde onu konuştuk arkadaşla havalarda sıcakladı bozulur yada atıp tutarlar bilemedim ki napsak vallahi aklımda kaldı hamilesin keşke ulaştırabilsem sana kışın snowboard için gelip gittik o kadar istanbuldayım bende arkadaşım sallanmaması gerekiyor dedi nazlıymış biraz bu maya :)

evet bizde onu konuştuk arkadaşla havalarda sıcakladı bozulur yada atıp tutarlar bilemedim ki napsak vallahi aklımda kaldı hamilesin keşke ulaştırabilsem sana kışın snowboard için gelip gittik o kadar istanbuldayım bende arkadaşım sallanmaması gerekiyor dedi nazlıymış biraz bu maya :)

:))) oda iyiymiş annem arkadasında bulmuş hafta sonu alcak inşallah çok tsk ederim ilgilendiğin içinn :):KK54::KK54::KK49:

:))) oda iyiymiş annem arkadasında bulmuş hafta sonu alcak inşallah çok tsk ederim ilgilendiğin içinn :):KK54::KK54::KK49:

rica ederim bulabildiğin için çok sevindim :) çok faydalı birşey bir dönem kullanmıştım sonra ihmalkarlık işte gitti mayam nese tekrar buldum düzenli hergün içicem bende şifa olsun hepimize inşallah ...

X