Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Kendi Balık Olupta, Eşi Koç Olanlar

ASYAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
181
1
40
eşınızle ılışkınız nasıl cok ıyı anlasırmısz yoksa tam tersımı olur koc burcları kaba duz yalın olur ee balık burclaarıda tam tersıı ince duygusal olurlar.

tam tersi ben koçum eşim balık
evet koçlar direk söylerler dolambaçlı yolları pek sevmezler
ama ailelerine karşı çok sahiplenici ve fedakardırlar
balıkların yok mu olumsuz özellikleri canımbenneyaptımki
bir kere çok rahatlar ve vurdumduymaz olabiliyorlar ama bazen bu özelliğini sevyorum sinirli değil ama bazen çekilmez de olabiliyortatlicadiarzu
iyi kötü birbirimizi idare edeceğiz başka çare yok

asyaa ben balık burcuyum eşim koç burcu bu iki burç anlaşamaz derler bizde ilk zamanlar pek anlaşamazdık ama zamanla birbirlerimizin huylarını öğrendik geçinip gidiyoruz şimdi evet koç burcu inatçı dediğim dedik ve önder olmayı sever, dolambaçlı olan hiçbirşeyi sevmez.balık burcu da çok narin çabuk kırılan bi burçtur olaylarda mantığını değil de duygularını kullanır, koç burcu da genelde mantıklı konuşturur onun için anlaşmak biraz zor olur ...şimdilik bunları yazabiliyorum

benimde eşim koç,e tabi bazen kaba olabiliyor,ama sevgisinden emin olduğum sürece bu beni rahatsız etmez,ben onu böyle kabul ettim,kusurlarını görmek isterseniz herkezin kusurları var,kimse mükemmel değil,iyi tarafından bakmak lazım,a.s

Bende Balik Burcuyum ..eşimde Koç Burcu Ama çokkk Güzel Anlaşiyoruzz..
Koç Burçlari Sayesinde Aradaki Aşk Hiççç Bitmiyorr..bizlerin Katkisiyla Tabii..
çok Inatçi Olmalari Kötü Tabi Ama O Kadar Kusurda Olsun..zamanla Nasilsa Emir Demiri Kesiyor...

ben balığım sevgilim koç.. aslında gayet de anlaşıyoruz.. ben o kadar duygusal diilim, mantıklıyımdır.. o da mantıklı ama benden daha analitik düşünüyo, bu yüzden bazen duygusuz olduu hissine kapıldıım oluyo.. onun dışında gayet memnunum; koçumm benim sırnaşık şey

ben balığım sevgilim koç biz gayet güzel anlaşıyoruz koç erkekleri dürüst ve sahiplenici oluyolar. güven veriyolar. babam da koç burcu ve ideal bir eş.. balık ve koç iyi bi ikili bence

ben balığım sevgilim koç evet iyiler hoşlar sahipleniciler hemde çok ama bu bir balık burcu için pekde hoş olmuyor.çünkü balık özgürlüğü sever koç ise fazlasıyla sahiplenici olduğu için özgürlüğü kısıtlıyor..koç zor bir burç ya herşeyi fazlasıyla gerçekçi yaşıyor balık ise kendi hayal dünyasında yaşıyor..bi o benim dünyama giriyor bi ben onun dünyasına giriyorum.geçinip gidiyoruz işde

bende balığım.eşim koç ben çok duygusal,romantik biriyim. ama eşimde romantiklikten eser yok.

bnde balığım sevglm koç=) çok çok ii anlaştıımız sölenemz ama zamanla brbrmze ayak uyduruoruz işte =))

bende balığım nişanlım koç.fazlasıyla sahiplenici veeeeeee fazlasıyla kıskançç:KK43:(( bu beni rahatsız ediyor olsada bazı durumlarda çok hoşuma gidio ama kessinlikle kötü niyetli deiller. ha birde bakımlı kadın sever koç erkekleri. huyunu öğrendikten sonra nasıl davranılması gerektiğini öğreniorsunuz zaten.sakın ama sakın bir koçla iddialaşmayın bence balık kadınları. çünkü ne yapıp edip haklı çıkıolar.çok mantıklılar ayrıca. bizde çok duygusalız amaa. iki duygusal yada iki matıklı bence zor.dengeyi sağlamak için biri duygusal diğeri mantıklı olmalı bence.tabiiii bu benim fikrim arkadaşlar.herkese koç partnerleriyle mutluluklar diliyorum

ben balığım eşim koç
üzüm üzüme baka baka kararır derlermiş ya bizimki o misal galiba
7 yıllık evliyim balık burcunun bütün özelliklerini taşıyan biriyimdir eşimde koç burcunun ama ne oldu?
işler tersine döndü
ben koç o balık gibi davranıyor şu ankaydirigubbakcemile

Ben koç burcu erkeğine aşık olan bir balığım.
Evli olanların yazılarını okumak çok hoşuma gitti :)
Bana göre koç balığı, balık da koçu büyüler. yerimseniben Uzun vadede anlaşmak da mümkün. Zor ama güzel bir paylaşım çıkıyor ortaya. Hem çok farklı hem de çok aynı karakter gibiler. Koç erkeği bazen çok odunsu tavırlar sergileyebiliyor ancak seviyorsanız sorun yok. Odunluk pek çok erkekte var ne de olsa. yerimseniben

Ben balık kocam da koç burcu.Çok iyi anlaşıyoruz aslında ama, malum balık burcu olan ben erkeğimden ilgi, alaka, romantizm göremediğim zaman çok üzülüyorum.Ama bunlar konuşulabildiği için büyük sorun olmaktan çıkıyor tabi.Allaha şükürki hep böle ufak sorunlar olsun.

benimde sevgilim tüm özellikleriyle koç ve bende tam bir balık burcu kadınıyım =)))

sevgilim mantıksız hayallerime destek olabildiğinde bende onun katı görünüşündeki mantıklı düşünceyi anlayışla karşıladığım sürece çok güzel bir birlikteliğimiz var tam 1buçuk yıl oldu hemdeeee =))))

ayrıca çapkın ve ihtiraslı koç burcu erkeği aşık olduğunda sevgilisinden başka kimseye bakmaz derler aynen öyle canım aşkımın tüm dünyası benim =) evine düşkün anlayışlı ve çooook sabırlı benim sevgilim e biz balıklarda insana sabrın sınırlarını zorlattığımız için mükemmel bir çift oluyoruz =) :KK61::KK69:

X