Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Kendi Balık Olupta, Eşi Koç Olanlar

benimde sevgilim tüm özellikleriyle koç ve bende tam bir balık burcu kadınıyım =)))

sevgilim mantıksız hayallerime destek olabildiğinde bende onun katı görünüşündeki mantıklı düşünceyi anlayışla karşıladığım sürece çok güzel bir birlikteliğimiz var tam 1buçuk yıl oldu hemdeeee =))))

ayrıca çapkın ve ihtiraslı koç burcu erkeği aşık olduğunda sevgilisinden başka kimseye bakmaz derler aynen öyle canım aşkımın tüm dünyası benim =) evine düşkün anlayışlı ve çooook sabırlı benim sevgilim e biz balıklarda insana sabrın sınırlarını zorlattığımız için mükemmel bir çift oluyoruz =) :KK61::KK69:

Aynı bizi mi anlatırsın canım yaaa:KK69:

Ben de aynen bi balık kadınıyım sevgilim de tam bir koç burcu :) Kıskanç bazen özgürlüğümü engellemeye çalışan, sabırsız ve bazen de kendini çok beğenmiş olabiliyor. Duygusal balık burcuna göre çok mantıklı, realist kalıyor ama tanıdıktan sonra nasıl tanıyacağınızı bilirseniz mutlu bir çift olabiliyorsunuz. Çünkü koç burcu erkeği sevdiğine sadık ve balık burcunu hayallerinden çıkarıp gerektiğinde doğru yönlendiriyor, ayrıca tüm o duygusal dengesizliklerinize karamsarlığınıza katlanacak sabra sahip :) Bunun için de gerektiğinde koçun peşinden koşmanızı sağlamalısınız arada onu çok önemsemeyin benim gibi sık mesaşlaşmayın işim var deyip konuşmalarınızı kısa kesin hemen deli gibi peşinizde dolanırlar :KK70: Bi de koç burcu bakımlı kendine güvenen, yanına yakıştığını düşündüğü bir kadın ister yanında .. :)

benim kuzenim de balık,kocası koç. kocası çok inatçı, inat ettiği konularda kzuenim diretmemeye çalışıyor, ortak yönlerı de yokmuş ama aşık olduklarından 3 yıllık mutlu bir evlilikleri var:KK16:

valla biz gayet iyi anlaşıyoruz.Ben duygularımla hareket ederken o daha akılcı yaklaşıyor olaylara dengeliyoruz birbirimizi

Bekar bir balık burcu kadınıyım.Affınıza sığınarak koç burcu erkeklerini Allah kahretsin diyorum :KK70: Huyları çok kötü.Allah düşmanımın başına vermesin.Çok çektim, sancıları halen sürmekte.Tabi kişilikle de çok alakası var her suçu burçlara atmamak lazım.O da benim şanssızlığım :KK43:

Bekar bir balık burcu kadınıyım.Affınıza sığınarak koç burcu erkeklerini Allah kahretsin diyorum :KK70: Huyları çok kötü.Allah düşmanımın başına vermesin.Çok çektim, sancıları halen sürmekte.Tabi kişilikle de çok alakası var her suçu burçlara atmamak lazım.O da benim şanssızlığım :KK43:

Vallahi bir koc da beni mahvetti, resmen manevi olarak tukendim. Cekilecek dert degiller bence, bu ne inat ama ben daha inatciyim :)

Vallahi bir koc da beni mahvetti, resmen manevi olarak tukendim. Cekilecek dert degiller bence, bu ne inat ama ben daha inatciyim :)

İşte beni anlayacak biri! Dediğim gibi önemli olan karakter tabi ama koç erkeklerinin çekici-iticiliği var.Tanıdığını zannediyorsun meğer tanımıyormuşsun..Canını yakıp, hayatlarına devam ediyorlar sen tükendiğinle kalıyorsun..Ahh koç erkekleri ahh..:KK61:

X