Kendi Diktiğim, Hiç Giyilmemiş Komple Fransız Danteli Balık Gelinlik

tebrik ederim gerçekten güzel olmuş.
şahsi fikrim gerçek bir mankenin üzerinde denerseniz daha hoş duracaktır bu cansız mankenin ölçüleri bi garip geldi bana sanki gelinliğin duruşunu bozuyor :KK9:

Kesinlikle haklısınız, mankenin hiç göğsü çok bir kere, kolların için boş. şanssızlığım çevremde gelip de giyindilebileceğim 38 beden bir tanıdığım denk gelmiyor :KK70: Ablam var ama yurtdışında. Aklımda olsun yine de.

İncili hediye kemeriyle daha düzgün bir fotoğrafı. Böyle gelinlikleri seven bayanlar kaçırmasın, en azından denemeden karar vermeyin. Kendi çok daha güzel.

i6245842_incili-kemer-gelinlik.jpg

harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: hemen yarın evlenmek istedi canım :KK70::KK70: çok beğendim elinize kolunuza gözünüze sağlıkkk:)

çok asil duruyor elinize emeginize saglık :nazar:
uzun boylu olup balık model düşünseydim denemeyi mutlaka isterdim

Balık, 161 boyunda bir tanıdığım balık buna benzer bir gelinlik giyindi, bence denemeden karar verme, zaten 15 cm topuk giyiliyor ortalama...

canım müthiş olmuş,eline sağlık...baya emek vermişsin,umarım emeklerinin karşılığını alırsın..tesettürlü olmasaydım düşünebilirdim..aslında benim sana sormak istediğim bişey var.özelden msj attım fakat iletilemiyor msj kutun dolu olduğundan dolayı...haziran 'ın konularını yazdıklarını okurken gelin çiçeğini kendi yaptığını ve malzemelerini senin aldığını okudum yanlış okumadıysam..benimde 12 mayısta nikahım var inşallah ve çiçeğimi kendim yapmak istiyorum..malzemelerini nerden aldığını öğrenebilir miyim? bi de bişi daha sorcam..haziran bi konu açmış gelinliğini satıyormuş ama konuyu açalı 2-3 ay olmuş...özelden msj attım ama dönüş yapmadı,konuşup görüştüğün biriyse benim için ona ulaşabilir misin,çok önemli..

canım müthiş olmuş,eline sağlık...baya emek vermişsin,umarım emeklerinin karşılığını alırsın..tesettürlü olmasaydım düşünebilirdim..aslında benim sana sormak istediğim bişey var.özelden msj attım fakat iletilemiyor msj kutun dolu olduğundan dolayı...haziran 'ın konularını yazdıklarını okurken gelin çiçeğini kendi yaptığını ve malzemelerini senin aldığını okudum yanlış okumadıysam..benimde 12 mayısta nikahım var inşallah ve çiçeğimi kendim yapmak istiyorum..malzemelerini nerden aldığını öğrenebilir miyim? bi de bişi daha sorcam..haziran bi konu açmış gelinliğini satıyormuş ama konuyu açalı 2-3 ay olmuş...özelden msj attım ama dönüş yapmadı,konuşup görüştüğün biriyse benim için ona ulaşabilir misin,çok önemli..

Merhaba,

Haziran'ın gelinliği halen satışta diye biliyorum. Çiçek malzemeleri için en iyi dükkan Eminönü erka çiçekçilik. Yalnız buket derlemek çok kolay değildir.

çok güzel ellerinize sağlık

yakanın aşırı dekolte olmaması da hanımefendi bir tarz katmış

la sposa kıskanır sizi

şimdiden alacak genç kızımıza hayırlı uğurlu olsun

Herkese merhaba,

Gelinlik bölümünü takip edenler bilirler, gelinliklere ilişkin büyük bir ilgim ve sevgim var. Bu sevgim beni çılgınca bir şey yaparak bir gelinlik üretmeye kadar itti. Günlük kıyafet dikişini zaten biliyordum, elimi taşın altına koyarak bir gelinlik dikmeye karar verdim ve sonucu görmektesiniz.

Kendim evli olduğum, tesettürlü olduğum için bu gelinliği herhangi biçimde değerlendiremeyeceğimden uygun fiyata satmaya karar verdim.

1.65-1.75 boylarında, 36-38 standart bedenlere uyan bayanların üstüne olacak bir gelinlik. Kol boyu ve etek boyunu alacak kişiye göre ayarlayacağım şekilde bıraktım.

Bu gelinlikte 6 metre -yani 2 kupon- kordonesiz fransız dantel, bir o kadar krep saten, ayrıca astar vb. malzemeler kullandım. Kumaş türlerini ve fiyatlarını bilen biri olarak diyebilirim ki şu anda vitrinlerde gördüğünüz gelinliklerin çoğundan daha pahalı bir kumaş maliyeti var.

İçiyle, dışıyla, gizli fermuarıyla ve astarıyla tertemiz bir işçilik oldu. Makine dikişinin üç katı kadar el dikişi var, gerçekten çok özen gösterdim.

Almak isteyen bayanlar bana özel mesaj atabilirler.

Gelinliğin fiyatı 1250 TL. Balık tarlatan dahil değil, 100-150 lira masrafı olur.

i6010190_img-4435.jpg

i6010191_img-4445.jpg

i6010192_img-4456.jpg

i6010193_img-4459.jpg

i6010194_img-4460.jpg

i6010195_img-4462.jpg

i6010196_img-4464.jpg

Gelinlikçi olmadığım ve elimde stok halinde malzeme bulundurmadığım için gelinlik harici hiçbir şeyi henüz üretmedim. Ancak tamamlayıcı istekleriniz olursa onları da ücreti mukabilinde en güzel şekilde hazırlayabilirim.

Bu bağlamda;

Aynı kalitede, yine ince kenarları kirpikli fransız kupon dantel çerçeveli kısa duvak: 250TL

Fransız dantel çerçeveli uzun duvak: 400TL

attachment.php

Takı çantası -gelinliğin kumaşından ve dantelinden-. Kese değil, çanta formunda: 50TL

Ayrıca, henüz satışa sunmadığım ancak yine kendim üretimini sağladığım taşlı bir gelin kemeri ile gelinliğe hareket katabilirsiniz: 150 TL

166013_438249242863587_1305993381_n.jpg

fotolar açılmıyor :KK43:

bense sökülen düğmemi bile dikemem :KK43:( yani ben dikerim de kırk kilometre ötedeki yanıma gelir sorar "bunu sen mi diktin" diye =)))
eminim ki çok güzeldir gelinlik,maalesef görünmüyo sayfada,
Alıcısı da değilim ama merak ettim ya...

Herkese merhaba,

Gelinlik bölümünü takip edenler bilirler, gelinliklere ilişkin büyük bir ilgim ve sevgim var. Bu sevgim beni çılgınca bir şey yaparak bir gelinlik üretmeye kadar itti. Günlük kıyafet dikişini zaten biliyordum, elimi taşın altına koyarak bir gelinlik dikmeye karar verdim ve sonucu görmektesiniz.

Kendim evli olduğum, tesettürlü olduğum için bu gelinliği herhangi biçimde değerlendiremeyeceğimden uygun fiyata satmaya karar verdim.

1.65-1.75 boylarında, 36-38 standart bedenlere uyan bayanların üstüne olacak bir gelinlik. Kol boyu ve etek boyunu alacak kişiye göre ayarlayacağım şekilde bıraktım.

Bu gelinlikte 6 metre -yani 2 kupon- kordonesiz fransız dantel, bir o kadar krep saten, ayrıca astar vb. malzemeler kullandım. Kumaş türlerini ve fiyatlarını bilen biri olarak diyebilirim ki şu anda vitrinlerde gördüğünüz gelinliklerin çoğundan daha pahalı bir kumaş maliyeti var.

İçiyle, dışıyla, gizli fermuarıyla ve astarıyla tertemiz bir işçilik oldu. Makine dikişinin üç katı kadar el dikişi var, gerçekten çok özen gösterdim.

Almak isteyen bayanlar bana özel mesaj atabilirler.

Gelinliğin fiyatı 1250 TL. Balık tarlatan dahil değil, 100-150 lira masrafı olur.

i6010190_img-4435.jpg

i6010191_img-4445.jpg

i6010192_img-4456.jpg

i6010193_img-4459.jpg

i6010194_img-4460.jpg

i6010195_img-4462.jpg

i6010196_img-4464.jpg

Gelinlikçi olmadığım ve elimde stok halinde malzeme bulundurmadığım için gelinlik harici hiçbir şeyi henüz üretmedim. Ancak tamamlayıcı istekleriniz olursa onları da ücreti mukabilinde en güzel şekilde hazırlayabilirim.

Bu bağlamda;

Aynı kalitede, yine ince kenarları kirpikli fransız kupon dantel çerçeveli kısa duvak: 250TL

Fransız dantel çerçeveli uzun duvak: 400TL

attachment.php

Takı çantası -gelinliğin kumaşından ve dantelinden-. Kese değil, çanta formunda: 50TL

Ayrıca, henüz satışa sunmadığım ancak yine kendim üretimini sağladığım taşlı bir gelin kemeri ile gelinliğe hareket katabilirsiniz: 150 TL

166013_438249242863587_1305993381_n.jpg

minenes fotolar gözükmüyor ve diktiğin gelinliği çok merak ediyorum acaba zahmet olmazsa yeniden paylaşır mısın :)

X