Kendi içimde çözemediğim çelişki bekaret

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya kimse beni almazsa korkusuyla değil bedenimi ruhumu senin gibi birdaha göremeyecegim adamlara harcatmamak için kimseyle bişey yaşamadım. Ayrıca sen kendini erkekler tarafından becerilmek için alınıp satılan tercih edilen bir mal olarak görebilirsin ama ben kendimi öyle görmüyorum.. Bir erkek seni piyasan yüksekken mal niyetine kullanmak için almış olabilir ama ben kendimi senin gibi satılığa çıkarmıyorum. Kaldı ki seni alan adam eminim yolda karşılaşsak beni görünce salyalarını akıtacak sadakatte ve benim sümüğümü bile atmayacağım tipsizliktedir.🤣 Senin kocan gibi biriyle evlenmek isteseydim şimdiye kadar yüz kişiyle evlenmiştim. Mercimek beyninle sanıyorsun ki beni kimse beğenmedi. Aldığın nikah cüzdanı ile üstün olduğunu zanneden zavallı. Eminim kocan seni becerirken kimbilir benden önce üstünden kaç kişi geçti diye düşünüyordur hoşuna bile gidiyordur grup teklif etsen hayır demez. Kendin gibi mezhebi genişle tencere kapak olmaktan başka hayatta başarısı olmayan aciz...
Tiksinti verici bir yorum. Biz birilerine bir şey “vermiyoruz”, biz sevdiğimiz adamlarla karşılıklı rızamızla sevişiyoruz. Ne meze oluyoruz ne mal oluyoruz ne kendimizi satışa çıkarıyoruz ne de yollu oluyoruz. Ben ilk ilişkimi yaşadığımda üniversite sınavına bile henüz girmemiştim, bir gün bile pişman olmadım. Neden olayım, kendi rızamla yaşadım? Birbirimizin en güzel anıları olarak kaldık. Beni kimseye de meze etmedi, etse çoktan duyardım, önemli olan doğru adam tarafından sevilmek ve sevmek. Şu an bambaşka bir adamlayım, senelerdir çok mutluyuz. İkimizin de geçmişinden güzel insanlar gelmiş geçmiş, sevişirken üzerimizden kimler geçmiş diye de düşünmüyoruz. Çok ucuz, ilkel düşünceler bunlar. Kıyamam ya hiç sevilmemişsiniz. Leş gibi de bir hayatınız var ama yaşadıklarınızdan ziyade sizin içinizle alakâlı, herkes kalbinin ekmeğini yer bir yerde. Şu leşliğe sahip birinin iyi olacağını düşünmüyorum. Bekar kalmaktan utandığınız için salyanızı saçmanız çok normal, inşallah biri sizi sever; bu zamana kadar eldivenle sevmişler çok belli. Çok güzelseniz, bekarlıktan utanıyorsanız 30’larınızda evde ne işiniz var? Elinizi sallasanız ellisi olmalı. Tipiniz Adriana Lima olduğu için beğenmediniz herhâlde:işsiz:

Tiksinti verici bir yorum. Biz birilerine bir şey “vermiyoruz”, biz sevdiğimiz adamlarla karşılıklı rızamızla sevişiyoruz. Ne meze oluyoruz ne mal oluyoruz ne kendimizi satışa çıkarıyoruz ne de yollu oluyoruz. Ben ilk ilişkimi yaşadığımda üniversite sınavına bile henüz girmemiştim, bir gün bile pişman olmadım. Neden olayım, kendi rızamla yaşadım? Birbirimizin en güzel anıları olarak kaldık. Beni kimseye de meze etmedi, etse çoktan duyardım, önemli olan doğru adam tarafından sevilmek ve sevmek. Şu an bambaşka bir adamlayım, senelerdir çok mutluyuz. İkimizin de geçmişinden güzel insanlar gelmiş geçmiş, sevişirken üzerimizden kimler geçmiş diye de düşünmüyoruz. Çok ucuz, ilkel düşünceler bunlar. Kıyamam ya hiç sevilmemişsiniz. Leş gibi de bir hayatınız var ama yaşadıklarınızdan ziyade sizin içinizle alakâlı, herkes kalbinin ekmeğini yer bir yerde. Şu leşliğe sahip birinin iyi olacağını düşünmüyorum. Bekar kalmaktan utandığınız için salyanızı saçmanız çok normal, inşallah biri sizi sever; bu zamana kadar eldivenle sevmişler çok belli. Çok güzelseniz, bekarlıktan utanıyorsanız 30’larınızda evde ne işiniz var? Elinizi sallasanız ellisi olmalı. Tipiniz Adriana Lima olduğu için beğenmediniz herhâlde:işsiz:
Üstünden kaç kişinin geçtiği belli olmayan bir yollu gelmiş bana tiksinti diyor. Ben senin gelecekteki boynuzlu kocan gibi mezhebi geniş biriyle evlenecek olsaydım şimdiye 500 kere evlenmiştim. Benim gibi suratın olsa aynadan kendini alamazdın un kurabiyesi.. nasıl bir yüze sahip olduğunu bilmedigin birinin bekar olduğu icin çirkin olduğunu iddia edecek kadar zekasızsin 30 lu yaşlarda evde ne işiniz mi var? Pardon dağda ormanda otelde olup sizin gibi herkese açivermedigim için sanırım güzel değilim 🤣 Erkekler ve ilişkiler konusunda yatmadığı adam kalmayıp master yapan insanların evlilik meselesini hafife indirgemesi normal tabi. Içime sinmeyen begenmedigim birine evet diyip burda konu açsaydım ozaman sizin gibi minik beyinlere guzel olduğumu ispatlayacaktim dimi zavallılar

Son düzenleme:
Üstünden kaç kişinin geçtiği belli olmayan bir yollu gelmiş bana tiksinti diyor. Ben senin boynuzlu kocan gibi mezhebi geniş biriyle evlenecek olsaydım şimdiye 500 kere evlenmiştim. Benim gibi suratın olsa aynadan kendini alamazdın un kurabiyesi.. nasıl bir yüze sahip olduğunu bilmedigin birinin bekar olduğu icin çirkin olduğunu iddia edecek kadar zekasızsin 30 lu yaşlarda evde ne işiniz mi var? Pardon dağda ormanda otelde olup sizin gibi herkese açivermedigim için sanırım güzel değilim 🤣
Canım ben üç dil bilen, masterlı bir mühendisim. Senden daha küçüğüm ama cebimde param, kolumda altın bileziğim, koynumda beni çok seven bir adam var. Ben hayat kadını değilim ki para için “herkese açayım”. Yaşadığım hiçbir şeyden de pişman değilim. Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Kaldın babanın evinde milletin ayağının altında sümüklü gibi, irdelen dur şimdi, iş güç de yoktu doğru dürüst değil mi? Çirkini öpmemişler, kendini namuslu sanmış. Seven yok, öpen yok, kâle alan bile yok. Süprüntü gibi yaşa leş hayatını yakında kokmuş turşun çıkacak o evden:)

Iyi bi hayat herkese bacaklarini acmakla mümkün demekki ozaman hayat kadınları sizden daha mutlu. Sizde hayat kadını olun ne duruyorsunuz?

Canım ben üç dil bilen, masterlı bir mühendisim. Senden daha küçüğüm ama cebimde param, kolumda altın bileziğim, koynumda beni çok seven bir adam var. Ben hayat kadını değilim ki para için “herkese açayım”. Yaşadığım hiçbir şeyden de pişman değilim. Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Kaldın babanın evinde milletin ayağının altında sümüklü gibi, irdelen dur şimdi, iş güç de yoktu doğru dürüst değil mi? Çirkini öpmemişler, kendini namuslu sanmış. Seven yok, öpen yok, kâle alan bile yok. Süprüntü gibi yaşa leş hayatını yakında kokmuş turşun çıkacak o evden:)
He he eminim öyledir burda zaten herkes 5 dil bilen mükemmel kocaları olan musmutlu insanlar oyüzden psikoterapi amaçlı aksama kadar böyle bi forumda içindeki pislikleri kusmak için bekliyorlar. Ben el degmedigim icin kokmuş olamam ama sen üstünden yüzlerce erkek geçtiği için pörsümüş yaşından 15 yaş büyük kocamış gösteriyor olabilirsin malum hor kullanılmışsin 😆 sen önüne gelene domalmaya devam et ozaman senin tursun çıkmaz. Senin gördüklerini sünnetçi bile görmemistir 🤣

Iyi bi hayat herkese bacaklarini acmakla mümkün demekki ozaman hayat kadınları sizden daha mutlu. Sizde hayat kadını olun ne duruyorsunuz?
İyi bir hayat okumakla mümkün, iyi bir eğitimle mümkün. Ben iyi okullarda okudum, kendi kazandığım parayla yurtdışına gittim. Ne sanıyorsun para karşılığı mı sevişiyoruz? İhtiyacım yok ki benüm paraya? Onu sen ol meraklıysan, zekan ve eğitimininle cebine para girmeyeceği belli, benim ihtiyacım yok :) İtham ettiği şeye bak ya, işine bak kokuşmuş, baba evinde kapı paspaslığı yapan tip gelmiş bana ayar veriyor. Karşılıksız sevmek sevişmek de mümkün de sana nasip olmaz. Sana sümüğünü sürüp köşeye atarlar en fazla.

He he eminim öyledir burda zaten herkes 5 dil bilen mükemmel kocaları olan musmutlu insanlar oyüzden psikoterapi amaçlı aksama kadar böyle bi forumda içindeki pislikleri kusmak için bekliyorlar. Ben el degmedigim icin kokmuş olamam ama sen üstünden yüzlerce erkek geçtiği için pörsümüş yaşından 15 yaş büyük kocamış gösteriyor olabilirsin malum hor kullanılmışsin 😆 sen önüne gelene domalmaya devam et ozaman senin tursun çıkmaz. Senin gördüklerini sünnetçi bile görmemistir 🤣
Bu ne ya
Bu nasıl bir tarz düşünce yada bu nasıl öfke nasıl bir üslup

İyi bir hayat okumakla mümkün, iyi bir eğitimle mümkün. Ben iyi okullarda okudum, kendi kazandığım parayla yurtdışına gittim. Ne sanıyorsun para karşılığı mı sevişiyoruz? İhtiyacım yok ki benüm paraya? Onu sen ol meraklıysan, zekan ve eğitimininle cebine para girmeyeceği belli, benim ihtiyacım yok :) İtham ettiği şeye bak ya, işine bak kokuşmuş, baba evinde kapı paspaslığı yapan tip gelmiş bana ayar veriyor. Karşılıksız sevmek sevişmek de mümkün de sana nasip olmaz. Sana sümüğünü sürüp köşeye atarlar en fazla.
Konularına baktım seninde baban ölmüş seninde abin miras muhabbetine girmiş aynı şeyleri yaşamışız. Kaderimiz aynı ama sen ise bir erkeğin altına yatabiliyorsun diye kendini benden üstün görüyorsun. Ben babamin evindeyim sen tokmakçinin evinden mi sesleniyorsun? Oyüzden mi benden üstünsün 😅 seni zikip atınca başkasını bulunca ozaman benle aynı değil daha asagi seviyeye geleceğini unutma zavalli🤣🤣

Nasıl bi üslubunuz var allah aşkına ya 🙄

Konularına baktım seninde baban ölmüş seninde abin miras muhabbetine girmiş aynı şeyleri yaşamışız. Sen ise bir erkeğin altına yatabiliyorsun diye kendini benden üstün görüyorsun. Ben babamin evindeyim sen tokmakçinin evinden mi sesleniyorsun? Oyüzden mi benden üstünsün 😅 seni zikip atınca başkasını bulunca ozaman benle aynı değil daha asagi seviyeye geleceğini unutma zavalli🤣🤣
Canım ben abime rest çekebiliyorum. Sümüklü gibi çaresizce sünmek zorunda değilim. Çünkü mesleğim var cebimde param var. Ha bir de ben her gün babamın evine geliyorum, o eve abim giremiyor; annem kovdu, ben kovdum ben anneme bakıyorum. Eşimin de evi var, benim de birden fazla evim var, babamın da var:) Herkesi kendin gibi sefil sanma.

Kokuşmuş baba evi dediğin deniz manzaralı 1 milyon 100 tl değerinde olan dubleks .. senin tokmakçinin evinden bin kat daha güzel oldugu ortada. Hadi sen biraz ye ki ateşin sönsün iyi becerememis tokmakcin yoksa vajinanla üstün olduğun hülyasina kapilmazdin zavallı

Konularına baktım seninde baban ölmüş seninde abin miras muhabbetine girmiş aynı şeyleri yaşamışız. Kaderimiz aynı ama sen ise bir erkeğin altına yatabiliyorsun diye kendini benden üstün görüyorsun. Ben babamin evindeyim sen tokmakçinin evinden mi sesleniyorsun? Oyüzden mi benden üstünsün 😅 seni zikip atınca başkasını bulunca ozaman benle aynı değil daha asagi seviyeye geleceğini unutma zavalli🤣🤣
Ooo

Babanın ölümü ve bambaşka konuya bağlama
:oha::oha::oha::oha::oha::oha::oha:

Kokuşmuş baba evi dediğin deniz manzaralı 1 milyon 100 tl değerinde olan dubleks .. senin tokmakçinin evinden bin kat daha güzel oldugu ortada. Hadi sen biraz ye ki ateşin sönsün iyi becerememis tokmakcin yoksa vajinanla üstün olduğun hülyasina kapilmazdin zavallı
Ya bi dur bir fren yap

Bi nefes al bi ara ver

Içinden 10 kadar say derin nefes al

:KK53:

Canım ben abime rest çekebiliyorum. Sümüklü gibi çaresizce sünmek zorunda değilim. Çünkü mesleğim var cebimde param var. Ha bir de ben her gün babamın evine geliyorum, o eve abim giremiyor; annem kovdu, ben kovdum ben anneme bakıyorum. Eşimin de evi var, benim de birden fazla evim var, babamın da var:) Herkesi kendin gibi sefil sanma.
Tokmakcin hemen eşin oluverdi 🤣 sen o yalanlarınla anca kendini kandirirsin... nikahsız biriyle yatmak birini üstün kılsaydı hayat kadınları hepimizden üstündü..

Boyle bir şey icin bu kadar dusunup yaziyorsaniz yapmayin bence. 😁
Bencede. Turkiye olmus yangin yeri. Kendisi aliyosa tabi 10 bin maas. Kafayi "uçkurunun ozgurluguyle" bozmus. Peki hanfendicim uckurunuza saygi duyuyoruz istediginiz gibi takilin haklisiniz biz karismayiz 😂

Tokmakcin hemen eşin oluverdi 🤣 sen o yalanlarınla anca kendini kandirirsin... nikahsız biriyle yatmak birini üstün kılsaydı hayat kadınları hepimizden üstündü..
Merhaba 6 ay önce bir tekstil firmasında çalışıyordum kızın birini başıma şef diye vermişlerdi. En ufak birşeyde avazı çıktığı kadar bağırıyor tükürerek konuşuyordu. En sonunda elimdeki işi suratına fırlattım yeter dedim salak insan dedi. Gittim istifa ettim.

Sonrada salak dediği için mesaj attım "-Sen aklında bir sayıyı bile tutamayacak kadar gerizekalı 2 kelimeyi bir araya getiremeyecek kadar mal bir insansın. Sen kimsin de bana o şekilde davranıyorsun?" Yazmıştım şikayetçi olmuş. Sonrada birdaha uğraşmadım.

Aradan 6 ay geçti dün gece telefonuma wp dan küfürlü mesaj atmış. "-O... düğünüme gel seni atlarmıyım senin ağzına... " falan yazmış. Ben simdi bunu ne yapayım? Şikayetçi olsam yargıyı böyle basit meselelerle meşgul etmek istemiyorum olmasam yanına kalsın da istemiyorum.

Uyan tekstilci güzeli, günlüğe geç kalıyon.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X