Kendi kendimize yapabileceğimiz bir test

beyz@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
247
0
merhaba arkadaslar ben kkyı uzun suredır takıp edıyorum yazılarınızı okuyorum iş yerinde oldugum için kendim fazla yazamasamda ben 6 ay önce bir hamılelık geçirdim ve düşük yaptım konuya geçiyim hemen hani normalde adetten 1 hafata veya bir kac gün kala gögüslerimiz agrırya ben hamile kaldıgım ay yumurtlama gununden hemen sonra basladı yani adetime 15 gün falan vardı agrı gibi veya dokundugunda batar gibi bir his bu ay yine ilaç tedavisine başaladım gecen ay adet oldugumda hassas bile olmayan gögsum buay yıne yumurtlama gununden hemen sonra hassaslaştı bir kac hamılelik gecıren arkadasıma sordum aynı şey onlarada olmus ben buay hamıle oldudgumu düşünüyorum sizlerde bence bu testi uygulayın tekrar söylüyorum yumurtlamadan hemen sonrakı 1.2 gun baslaması gerekıyor sevghiyle kalın hamile deyılsem yazıcam opuyorumnanaktana.s.

adetimin üzerinden 33gün geçti hiçbir hassasiyet yok bende.sadece kasıklarımda batma ve halsizlik var.zaten psiklojik olarak her ay tüm hamilelik belirtilerini yaşadığım için umudum yok bu ay:KK43:

cok sağolun arkadaslar yumurtlama gununde olan arkaslar da denesinler bunu

adetimin üzerinden 33gün geçti hiçbir hassasiyet yok bende.sadece kasıklarımda batma ve halsizlik var.zaten psiklojik olarak her ay tüm hamilelik belirtilerini yaşadığım için umudum yok bu ay:KK43:

canım benımde kasık agrısı akıntı vardı gecen ay ama gögüslerimde tık yoktu sırnaşık şey buay aynı hamıleykenki gibi hassas bakalım inş hamışizdir

canım benımde kasık agrısı akıntı vardı gecen ay ama gögüslerimde tık yoktu sırnaşık şey buay aynı hamıleykenki gibi hassas bakalım inş hamışizdir

inşallah canım pozitif olurda burda karşılıklı göbecikleri atarız:teytey:yerimseniben

cok sağolun arkadaslar yumurtlama gununde olan arkaslar da denesinler bunu

bizim bu ay ilk denememiz aynı belirti banada oldu ama psikolojik olduğunu düşünüyorumCADIARZU hala hastalanmadım günüm geçermi diye bekliyorum sabırlı davranmaya çalışıyorum elimden geldiğince daha sonra hüsrana uğramak daha kötü oluyosenağlama

bizim bu ay ilk denememiz aynı belirti banada oldu ama psikolojik olduğunu düşünüyorumCADIARZU hala hastalanmadım günüm geçermi diye bekliyorum sabırlı davranmaya çalışıyorum elimden geldiğince daha sonra hüsrana uğramak daha kötü oluyosenağlama

ilk denemede tutma olasılığı%25le sınırlı. olmayabilir bu ay sakın bozma moralini denemeye devam et.

bizimkide ilk denememizdi rivercım 28inde olmam gerekiyordu sabretmeye çok çalıştım ama dün bi koşu solugu eczanede aldım.evde test yaptım sonuç negatif:KK43:
ama idrar testi için erken diyorlar. bilmiyorum artık sabırla beklememiz gerekiyor.
:kahve:

canım ama senin günün çok geçmiş.
buzamana kadar iyi sabretmişin bence artık test yaptırmanın zamanı gelmiş.
degilsende en azından gerçegi bilirsin. sıkma canını
inş. gebesindir

evet canlarım benim kendimi hamile kalcakmışım gibi değilde hastalancakmışım gibi adapte etmeye çalışıyorum nasibimizde varsa verir Allah hayırlısıyla

canım ama senin günün çok geçmiş.
buzamana kadar iyi sabretmişin bence artık test yaptırmanın zamanı gelmiş.
degilsende en azından gerçegi bilirsin. sıkma canını
inş. gebesindir

bugün bir test alıp yarın sabah yapmayı planlıyorum.inşallah bebiş vardır. yoksada ne yapayım denemeye devam.. yok ben kaşarlaştım artık üzülmüyorum. demekki zamanı değilmişdiyorum ve fazlada düşününüp stres yapmıyorum.

bugün bir test alıp yarın sabah yapmayı planlıyorum.inşallah bebiş vardır. yoksada ne yapayım denemeye devam.. yok ben kaşarlaştım artık üzülmüyorum. demekki zamanı değilmişdiyorum ve fazlada düşününüp stres yapmıyorum.

çok iyi ozaman
öyle olmak lazım valla.
sen içini rahat tuttukça herşey çok daha kolay olur.
inş. hayırlısıyla hamişsindir haberini bekliyorum

kaydirigubbakcemile3 canım ya alemsin denemeye devam tabi hayırlısı ama iyi haberlerini bekliyoruz inşallah :Saruboceq:

benimde 10 gün var nerdeyse ama çok acıyorlar. hele ucları ellenmiyor resmen durduk yere bile açıyor. 3-4 gündür bu şekilde.

bende ayni seyi yasadim...normalde benimde 1 hafta kala gögüslerim agrirdi... cok önce basladi adetimden.... banada bu ay bi tohaf geldi....1 ayi tam doldurdum gelen giden olmadi bugün test yapcam aksama

hadi esincim inşallah hamişsindir benim de bugün regl günüm inşallah ben de hamişimdir..

X