Kendi kendine kürtajsız düşükten sonra adet görmeden hamile kalan varmı ?

Bende Mart ayında kürtaj oldum.
Evlendim 2 ay içinde hamile kaldım. Bide Korunuyorduk yani. O hiç planlamadan oldu şimdi iki aydır bile isteye yapıyoruz olmuyor ya stres oluyorum.
Sanada çok geçmiş olsun. Allah'ım güzel haberler versin bize.
Merhaba stres yapmayın ben kanamam durduğu gibi hamile kalmışım yani 10 gün sonra tekrar gebelik

Baska seylerle kendimizi motive edemezsek dusünmekten insan kafayi yiyo o yuzden böylesi cok daha iyi valla
Merhaba canım hiç stres yapma ben kanama durduğu gibi hamile kaldım haberim de yoktu yumurtlamayı hesaplıyordum ki baktım hamileyim

Aynen benimde şu an öyle gebelik hesaplamasını nasıl yaptınız peki sorabilir miyim
Benim 8.5 haftalıkken kalp atışı durdu tekrar kürtaj oldum artık tedavi olacam bu sefer genetiğe gönderildi sonucu bekleyecem siz hesaplamayı kanamanın durduğu güne göre yapın o günü adetin son günü diye hesaplayın

Benim 8.5 haftalıkken kalp atışı durdu tekrar kürtaj oldum artık tedavi olacam bu sefer genetiğe gönderildi sonucu bekleyecem siz hesaplamayı kanamanın durduğu güne göre yapın o günü adetin son günü diye hesaplayın
Evet doktor da 5 haftalık dedi ama

Gebeliğiniz nasıl geçiyor acaba ben de aynı şekilde hamile olduğumu öğrendim ama çevreden düşük yaparsın falan diyorlar bana ister istemez korku oluştu
Hayır sakın korku yapmayın stres korku bebeğinde etkiler benim gebeliğim gayet güzel geçiyor rabbime şükürler olsun tam tersi doktorlar bi düşükten sonra gebeliğin daha sağlıklı olduğunu söylüyor sadece siz kendinizi üzmeyin ve yormayın sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah ☺️

X