Gebeliğe Hazırlık kendiliğinden hamile kalan veya tüp bebek ile hamile kalıp aynı şeyleri yaşayan var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

rkn1313

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2022
2
0
32
30 yaşında 8 yıllık evliyim polikistik over sendromun var bir kez aşılama yaptım olmadı ilk tüp bebek tutmadı 2.tüp bebek de ikiz gebelik oluştu 24 haftalık iken erken suyun gelmesi ile kaybettim ikizlerimi sizde veya çevrenizde böyle olan var mı sonradan kendiliğinden hamile kalan veya tüp bebek ile hamile kalıp aynı şeyleri yaşayan var mı yada ilk gebelikte böyle olup sonrası sağlıklı bir şekilde doğum yapan var mı ?Lütfen yazarmısınız

Burdan konu açın yardımcı olurlar

30 yaşında 8 yıllık evliyim polikistik over sendromun var bir kez aşılama yaptım olmadı ilk tüp bebek tutmadı 2.tüp bebek de ikiz gebelik oluştu 24 haftalık iken erken suyun gelmesi ile kaybettim ikizlerimi sizde veya çevrenizde böyle olan var mı sonradan kendiliğinden hamile kalan veya tüp bebek ile hamile kalıp aynı şeyleri yaşayan var mı yada ilk gebelikte böyle olup sonrası sağlıklı bir şekilde doğum yapan var mı ?Lütfen yazarmısınız
Oncelikle benim teyzem 9 yil hamile kalamadi ve butun yontemleri denediler en sonunda normal bir sekilde hamile kaldi suan 3 yasinda bir kizi var. Ikinci olarak eşimin bir akrabasi birkaç yontem denemis ayrintilarini bilmiyorum ama tutmamiş daha sonra denediklerinde ikiz bebek olarak tuttu fakat once birini sonra digerini düsürdü. Bir sure beklediler ve tekrar denediler tüp bebek mi bilmiyorum tedavinin adı dolaba koyuyordu hatta o tuttu erken dogum yapti ve ikizleri var şuanda umarim sizde hayirlisiyla alirsiniz kucaginiza

Oncelikle benim teyzem 9 yil hamile kalamadi ve butun yontemleri denediler en sonunda normal bir sekilde hamile kaldi suan 3 yasinda bir kizi var. Ikinci olarak eşimin bir akrabasi birkaç yontem denemis ayrintilarini bilmiyorum ama tutmamiş daha sonra denediklerinde ikiz bebek olarak tuttu fakat once birini sonra digerini düsürdü. Bir sure beklediler ve tekrar denediler tüp bebek mi bilmiyorum tedavinin adı dolaba koyuyordu hatta o tuttu erken dogum yapti ve ikizleri var şuanda umarim sizde hayirlisiyla alirsiniz kucaginiza
Çok teşekkür ederim inşallah bizim de olur

Çok teşekkür ederim inşallah bizim de olur
Merhaba oncelikle allah kucagini bos birakmasin bende ilk tup bebek denememde ikizlere hamile kaldim ve 24 haftalikken rahim agzinda 3 cm acilmayla hastaneye yattim dogum 10 gun ertelenebildi enfeksiyon kapmam ve hayati tehlikem olusmasiyla acil olarak sezeryane alinip fogum yaptom kizlarim sadece 13 gun yasayabildiler bu olayin uzerinden 1 yila yakin sure gectikten sonra ikinci deneme yapildi maalesef kimsayal gebelik olustu ve pozitif sonuctan bir hafta kadar sonra dusuk yaptim ucuncu denemede iki embriyo transfer edildi idrar testinde pozitifi gordum ama kan testinde 3.38 cikti buda kimyasal oldu ve ertesi ay kanamayi beklerken adetimden 6 gun gecti doktoru aradim bi kac test ve beta testi istedi hic ihtimal vermedigim halde yaptim ve dogal yolla hamile oldugumu ogrendim yarin ikinci kan testini vercem umarim bu sefer saglikla kucagima alirim

X