KENDİM İÇİN 313 AYETELKÜRSİ

Amin...Dualarin dileklerin beni benden aldi okumama vesile oldugun icin ve dularin icin Allah senden razi olsun ablam❤❤ Rabbim yar ve yardimcin olsun:dua:insallah rüyandaki bebegini nasip eder saglikli kucagina almayi nasip etsin.Rabbim bir bekleyiş icinde olan tüm kardeslerimize beklediklerini hayırlı bir sekilde nasip etsin inşallah.:dua:
Bende şimdilik 10 tane aliyim bitmesse yine alirim.❤

Amin...Dualarin dileklerin beni benden aldi okumama vesile oldugun icin ve dularin icin Allah senden razi olsun ablam❤❤ Rabbim yar ve yardimcin olsun:dua:insallah rüyandaki bebegini nasip eder saglikli kucagina almayi nasip etsin.Rabbim bir bekleyiş icinde olan tüm kardeslerimize beklediklerini hayırlı bir sekilde nasip etsin inşallah.:dua:
Bende şimdilik 10 tane aliyim bitmesse yine alirim.❤
çok çok teşekkür ederim kuzum ALLAH RAZI OLSUN..
içimden geçenleri yazdım ben kendimi kontrol etmesem belki sayfalar dolu yazarım kendimi durduruyorum ne kadar ağlıyordum ağladım da belki sabrımın sonu selamet yakınlaşmıştır diyorum ALLAH'IN İZNİ VE HAYRIYLA İNŞALLAH..
memlekete gittiğimde çocuğu olmayan kadın muamelesi yapıyorlar ya hamilelerde tüm gözler olur hani onları hep pofpoflarlar ilgilenirler ne bileyim uzun zamandır özel hissedemedim kendimi o beşiği kurma hazırlıklar evladımın kokusu nasıl olacak acaba aramızdaki bağ diyorum kendi kendime bakalım hayırlısı bu ay bu kadar umudum yemyeşil bir çınar ağacı gibi olup beni kucaklar bana destek olur inşallah diyorum ...

Merhaba;
3 senelik gözyaşlarının ardından sonunda aşılama tedavisine dün başladım burada çok dualar edildi çok dertleşildi sene diğer seneyi takip etti tam moral buldum derken çevrem hep üzdü beni..Doğuran sadece kendinin doğurduğunu düşündü şimdi heyecanla sevinçle tedavimi herkese derken eltim bile inşallah olur demedi ağzını hayırlı bir duaya açmadı ...dedim ki olmadıkça sevinenlerim varmış dedim..
Dostlarım bu sıralar sizleri hep etiketledim dualarda beni hiç yalnız bırakmadınız ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN SIKINTILARINIZI HAYIRLARLA GİDERSİN MEVLAM DÜNYALIK VE AHİRETLİK GÜZELLİKLER NASİP ETSİN SİZLERE AMİN...
kimseyi kendim için etiketlemiyeceğim çok mahcubum:KK22: okumak isteyen arkadaşlar benim için ayetelkürsi okur musunuz? pazartesine kontrolüm var yumurtalarımın durumuna göre ya normal ilişki ya da aşılama diyecek doktor heyecanla bekliyorum bedenimde kendinin rahat edeceği yere canımdan olan can konup da orada nefes alıp kalbi küt küt atacak mı acaba?
ALLAH HAYIRLARLA SAĞLICAKLA SALİH VE SALİHA EVLATLAR NASİP ETSİN TÜM İSTEYENLERE DE İÇİNDE BANA DA...rüyamdaki İbrahim Emre adındaki evladım bana gelecek mi?
ALLAH HAYIRLARLA SAĞLICAKLA BİR AĞRIDA DOĞUM NASİP ETSİN CÜMLEMİZE DE ANALI BABALI SAĞLICAKLA BÜYÜTMEK NASİP ETSİN ALNIMIZIN AKI OLSUN EVLATLARIMIZ MEZARIMIZIN BAŞINDA DUACI AHİRET DE GURURUMUZ OLSUN İMANLI YAŞAYIP İMANIMIZLA ÖLMEK NASİP ETSİN BİZLERE YA RAB..
DÜNYADA NEŞEMİZ EVLATLARIMIZLA YUVAMIZ ÇOĞALSIN YA RABBİM YALNIZLIK VE TEKLİK SADECE SANA AİT BİZLER YALNIZ YAŞAYAMAYIZ VE EKSİKLİĞİMİZ NOKSANLIĞIMIZIN BİR KANITI BU DOĞURMAK BİZİM KADERİMİZDE YARATILIŞIMIZDA YA HAKİM MEVLAM BİZE YARATILIŞIMIZIN NEDENLERİNDEN OLAN O DOĞURMAYI O ANNELİĞİ HAYIRLA SAĞLIKLA TADDIR NE OLURSUN İNŞALLAH AMİN...:dua::dua::dua:

Canım benim bu kadar olur.
Geçen görmüştüm profil yazında tedaviye başlayacağını.
İçimden dedim ki bir duâ zinciri de yapalım diye :KK66: :KK66:
Başlamış Rabbim nasip etmiş.
Ben de okuyorum hemen 10 tane şimdilik tabii kii.
Takipte olacağım.
Daha fazla bile okurum.
Mevlâm sana nasip edecek inanıyorum ♥♥♥♥

Takipte olacağım.
Daha fazla bile okurum.
ay canım ben de dua zinciri yapsam mı yapmasam mı bilemedim karışıktı kafam...
elim gidip gidip duruyor çok arkadaşımıza bu sıralar zikirler çektik..
kendime de konu açsam da kimseyi etiketlemeyeyim dedim gören yazsın dedim..
kısa hangisi olur dedim ayetelkürsi aklıma geldi hem de ben ayetelkürsi suresinin gücüne de çok inanırım..
ben de sanki ALLAH nasip edecek bu sefer diyorum içten içe ama korkuyorum da bir yandan da..:oops:

Takipte olacağım.
Daha fazla bile okurum.
ALLAH RAZI OLSUN CANIM BU ARADA SAĞOLASIN..

ay canım ben de dua zinciri yapsam mı yapmasam mı bilemedim karışıktı kafam...
elim gidip gidip duruyor çok arkadaşımıza bu sıralar zikirler çektik..
kendime de konu açsam da kimseyi etiketlemeyeyim dedim gören yazsın dedim..
kısa hangisi olur dedim ayetelkürsi aklıma geldi hem de ben ayetelkürsi suresinin gücüne de çok inanırım..
ben de sanki ALLAH nasip edecek bu sefer diyorum içten içe ama korkuyorum da bir yandan da..:oops:

Hiç korkma hemde hiç tam teslimiyet
Çokkkk önemli kuzum.
Mevlâ öyle büyük kii Ona sonsuz inanç ile gideni asla boş cevirmiyor.
Hanii eğer olmazsa bile bilmemiz gereken "en hayırlısıni nasip ettigi ve edeceği içindir"
:KK66: :KK66:

Hiç korkma hemde hiç tam teslimiyet
Çokkkk önemli kuzum.
Mevlâ öyle büyük kii Ona sonsuz inanç ile gideni asla boş cevirmiyor.
Hanii eğer olmazsa bile bilmemiz gereken "en hayırlısıni nasip ettigi ve edeceği içindir"
:KK66: :KK66:
öyle canım burada beni bilen arkadaşlar bilir her zaman hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar derim...
her şeyin hayırlısı tabii çok hayaller kurdum bir komşum beşik vermişti onu kurma hayalleri bir arkadaşım bebek kıyafetleri vermişti onları yıkayıp ütüleme hayalleri bakıp bakıp ağlamalar...
tanıdıklarımıza bebek görmeye giderken hele neşeyle gidiyorsun ama sonra içine de ne kadar olmazsa bir hüzün kırıntısı benim üzerime 2 tane doğuranlar 3.nün hayalini planlarken bana da diyorlar ki bu kadar isteme hayırsız olur :KK70::KK70::KK70: sen dedim evladının hayırsız olacağını nerden bilyorsun şu çocuğunun hayırsız olabileceğini düşünür müsün dedim her zaman hayırlı sağlıklı evlat diyorum dedim insanlar insanları üzmek için yarışıyorlar bilmiyorum canım her şer de vardır bir hayır her hayırda vardır bir şer...
sabrediyorum dualarınız için ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN

öyle canım burada beni bilen arkadaşlar bilir her zaman hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar derim...
her şeyin hayırlısı tabii çok hayaller kurdum bir komşum beşik vermişti onu kurma hayalleri bir arkadaşım bebek kıyafetleri vermişti onları yıkayıp ütüleme hayalleri bakıp bakıp ağlamalar...
tanıdıklarımıza bebek görmeye giderken hele neşeyle gidiyorsun ama sonra içine de ne kadar olmazsa bir hüzün kırıntısı benim üzerime 2 tane doğuranlar 3.nün hayalini planlarken bana da diyorlar ki bu kadar isteme hayırsız olur :KK70::KK70::KK70: sen dedim evladının hayırsız olacağını nerden bilyorsun şu çocuğunun hayırsız olabileceğini düşünür müsün dedim her zaman hayırlı sağlıklı evlat diyorum dedim insanlar insanları üzmek için yarışıyorlar bilmiyorum canım her şer de vardır bir hayır her hayırda vardır bir şer...
sabrediyorum dualarınız için ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN

Duyma olumsuz konuşanları..
Kapa kulaklarını.
Aç gönlünü Mevlaya bak neyler, neylerse güzel eyler.

30 tane insallah peygamber efendimizin yuzu suyu hurmetine Rabbime senin icin okuyacam canim

çok çok teşekkür ederim kuzum ALLAH RAZI OLSUN..
içimden geçenleri yazdım ben kendimi kontrol etmesem belki sayfalar dolu yazarım kendimi durduruyorum ne kadar ağlıyordum ağladım da belki sabrımın sonu selamet yakınlaşmıştır diyorum ALLAH'IN İZNİ VE HAYRIYLA İNŞALLAH..
memlekete gittiğimde çocuğu olmayan kadın muamelesi yapıyorlar ya hamilelerde tüm gözler olur hani onları hep pofpoflarlar ilgilenirler ne bileyim uzun zamandır özel hissedemedim kendimi o beşiği kurma hazırlıklar evladımın kokusu nasıl olacak acaba aramızdaki bağ diyorum kendi kendime bakalım hayırlısı bu ay bu kadar umudum yemyeşil bir çınar ağacı gibi olup beni kucaklar bana destek olur inşallah diyorum ...
Okudum Allah kabul etsin Rabbim nasip etsin inşallah. Rabbim "Kun fe yekun "der olur inşallah.teslimiyet...

Okudum Allah kabul etsin Rabbim nasip etsin inşallah. Rabbim "Kun fe yekun "der olur inşallah.teslimiyet...
ALLAH RAZI OLSUN ABLASI CANIM ..RABBİMİZ OL DER OLUR ALLAH HAYIRLI SAĞLIKLI NASİP ETSİN İNŞALLAH AMİN

X