Kendimden intikam alıyorum 😟

18 yasında evli birine aşık oldunuz diye başınıza bunun geldiğini ve dahası bunu hakettiğinizi düşünmüyorum.Ne deli çağlardır o yaşlar :) Ben de Felsefe Hocama aşıktım ve adamın dibinden ayrılmıyordum o zamanlar pozlu fotograf makinaları vardı poz doldurup butun makınayı onun resımlerı ıle doldurmustum .Valla anlasın diye her seyi yaptım anladı tabı salak değil ya.Ama adam evli, çocuklu ve 35 yaşında haliyle çocuk gözüyle baktı bana ve hiç ilgilenmedi benimle.Anlamıyormus gıbı davranıyordu.Şimdi düşünüyorum da cidden kalıteli insanmış bana ne dese yapacak kıvamdaydım istediği gibi istifade ederdi benden.Şimdi 18 yasıma bakınca o kucuk kıza gulumsuyorum sadece ,hiçte suçlamıyorum,sadece çok cahil ve toy buluyorum onu.

Ben neden sizin gibi düşünmüyor da kendimi cezalandırıyorum. O adam evliyken bana neden ilgili duydukarısı dururken diyemiyorum hep hep kendimi suçluyorum neden bilmiyorum

Çalışmıyorum evet gelecek kaygısı ayrı bişey ortaokul mezunuyum en kötüsü Bim bile lise mezunu istiyor. Çalışmasam nasıl bir gelecek sunarım ona, çalışmadan nasıl bakarım ona, çalışsam asgari ücretle kreşe yetmez ne yaparım. Cezamı çektim diyelim ki bu noktadan sonra ne yapayım yol gösterin bana biriniz..

Ben neden sizin gibi düşünmüyor da kendimi cezalandırıyorum. O adam evliyken bana neden ilgili duydukarısı dururken diyemiyorum hep hep kendimi suçluyorum neden bilmiyorum
Kendinizden bağımsız düşünün olayı peki şu an öyle birşey görseniz 18 yaşındaki kıza mı bulursunuz suçu o evli olan adama mı? Şu an 30 olduğunuzu söylemişsiniz 18 yasında çocuk 30 yaş olgunluğuyla bakanilir mi hayata? Saftır ,bencildir ,korkusuzdur ,deneyimsizdir vs. Büyüdükçe öğrenmez miyiz korkmayı yediğimiz kazıklar açmaz mı gözümüzü. Ben size açık açık söylüyorum adam en ufak bir ışık yaksa dünya umrumda değildi.Şimdi bu benim mi aklı başındalıgım o adamın mı ya da sızın yasadıgınız sızın mı sucunuz o adamın mı? Zaten aldatılmak yeterince ağar bir de kendinize yüklenmeyin.Hırpalamayın kendinizi

Bence eşinizi affetmek için bulduğunuz psikolojik bağlantılı olay vakti zamanında ergen yaşlarda yaptığınız bir hata diyelim .Dikkatinizi çektimi bilmiyorum ancak ,aldatan hep erkekler yani aldatılmaya mahkum kadınlar .İşin içinden sıyrılmak içinse hep karşı taraf kadın suçlanır beni ayarttı .O kadın bana beddua etti bilmem ne Kafanızda bazı şeylerin bağlantısını kurmayın bence .Evli adamlarda karılarına sadık olmayı öğrensin bir zahmet .Hemencik ayartılmasınlar iradeli dursunlar .Ha siz bu geçmişteki bağlantıyla şimdi eşinizi affettiniz .Eskort bakan koca huyundan vazgeçecek değil .Ömür boyu boynuzlanmayı kendinize yedirebilecekseniz .Fazla deşmeyin yok ağladım gözyaşlarım kurudu kirpiklerimde tuzlandı diye olayı dramatize etmeyin .Sizin affetmeniz onun daha rahat oynaşmasına zemin olmuş dikkat edinde eskortla ondan bundan bulaşıcı hastalık kapmayın bari .

Evde cocuk bakip para kazanabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim şimdi çok iyi anladım sizi

Evet onun için haber verdim çevreme olursa direk kabul edeceğim.
Bosanin bosanmayin diyemem ben. Bunun kararini siz bilebilirsiniz ama en azindan yavas yavas para biriktirin kotu gunler icin gizlice. Evden de birseyler yapip para kazabilirsiniz. Bir arkadasim meseka dogum gunleri icin kurabiye, pasta yapip satiyor. Kimi evde cocuk bakiyor, kimi kolye kupe yapiyor, kimi el isi yapiyor... kendi harcliginizi cikarabilirsiniz. Is hem oyalar sizi. Kendinize guveniniz de artar.

Siz böyle diyorsunuz da ben ne insanlar biliyorum her boku yiyip başına hiçbir iş gelmeyen, bence bu düşünceyi bırakın, sürekli yaptıklarını bulmak bu dünyaya has değil, saçmalayıp kendinizi gereksiz şeylere layık görmeyin bizzat genç bi kızın hayatını mahvedipte mükemmel hayat yaşayanlar görüyorum..

+1

Senin evli biriyle görüsmus olman ayrı bir olay, kocanın seni aldatması ayrı bir olay. Niye ikisini birbirine bağladın ki? Bosanmamak icin bahane mi?
Bahane değil gerçekten hak ettiğimi düşünmüştüm yanlış düşünmüşüm meğer herkes aydınlattı beni.

Çok üzgünüm zaten şu zamanki aklım olsa asla yapmazdım, ki beni aldatan kocamı dahi bi saniye aldatmayı düşünmedim. Karekterim el vermez öyle bişeye. Destek almayı düşünüyorum evet ama anlata bilirmiyim bunları bilmiyorum.

Terapi seanslari koruma altindadir. Anlattiklariniz sizin ve terapistin arasinda kalir. Yani orda olaylari oldugu gibi anlatmalisiniz yeri geldiginde ve kendinizi hazir hissettiginizde (terapilerde dan diye zor konulara dalmiyorlar) aksi takdirde size gereken yardim verilemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…