Okyanus-Mutluluk çok merak edenler olmuş. Şimdide eşimin 5 yıllık metresinden 1 tane ölen 3 tane kürtaj 1 tane sağlam gayri meşru çocugu var.

Karar ver. Ya sus otur bosanmiycam de ya da aç davanı, al evi kapat konuyu. Sen bu oyun düzenle uckuru düşük kocanı ıslah etmeye çalışıyorsun. Niye ıslah olsun ki borcunu ödeyen, aldatmasıni çeken kadın var. O olmasa öbürü. Adamın keyfi yerinde. Masum bir çocuk, gurursuz yapışkan iki kadın.

dinlemek lazımmış. ama hep dedimki nerden anlayacaklar beni hepsi ysşamadan üstten üstten konuşuyormuş dedim. ama o kadar doğruymuşki.. çok geç kaldım çok geç
Beni o kadına verme deyip ondan çocuk mu yapmış. Arkadaşım saf mısınız ya, şu adamların gözyaşlarına kanıyorsunuz. Boşandığıniz adamla tekrar tekrar evlenmek neden? Altında yatan psikolojik sorun ne çok merak ettim. İyi olsa zaten boşamazdiniz. Geç diye birşey yok, gençsiniz, hayatınızın geri kalanını huzurlu yaşayın. Bırakın ne halleri varsa görsünler, birbirlerini yesinler, evleneceklerse de evlensinler bu adamdan size hayır gelmez

Amaan 3-5 ay sonra gelip boşanamadım başka kadından bir çocuk daha yaptı diye anlatırsın.
Ya bizim bı arkadaşı eşi aldatmış, aradan 5 yıl geçmiş kızı 2.hamileliginde aldatıyor hem de 3 senelik bi ilişki çıktı. Yani öyle gecelik aldatmalar da değil. Bayağı paralel evrende ilişkiler yaşıyor adam. Neyse kız buna boşanma davası açtı, ortalığı ayağa kaldırdı ama sonra gitti barıştı. Ya sen bu adamla üstelik 2.defa bunu yaşıyorsun. Kızları ayrılıktan çok kötü etkilendi ok hadi ona dayanamadin döndün. Ama nasıl güvenirsin bir daha, nasıl normale dönebildin

Başka bir kadından 5 yılda 5 çocuk yapan bir adam hayatım mahvolur deyip ağladı mı? Duyun da inanmayın, siz hala bu adamla nasıl evli kalabiliyorsunuz diyeceğim ama insanın en büyük düşmanı kendisidir, ne o ahlaksız eşiniz ne de diğer kadın, hayatınızı berbat eden sizsiniz, hadi siz 42 yaşında aklı başında olması gereken bir yetişkinsiniz, hayatınızı istediğiniz gibi mahvedebilirsiniz ama kızlarınıza kötü bir örneksiniz maalesef, o kızlar ileride babaları gibi biriyle aldatmalı gayrimeşru çocuklu evlilikler yaşar da elin adamı yüzünden hayatlarını berbat ederlerse sorumlusu sizsiniz.
Anne babaları gayrimeşru ilişkiler yaşayanlar, bu tarz olayları sonradan kendi hayatlarında normalleştiriyor maalesef

Ne yazacağımı bilemiyorum.. Adam aldatmış, boşanmış tekrar tekrar evlenmişsiniz ama sonu hep aynı. Başkasından defalarca çocuğu olan adama güvenip tekrar nasıl evlenebildiniz. Hani of diyorsunuz ya sözde çok canınız yanmış. Nasıl yanmak ki bu sizi sürekli aldatan bir adamla tekrar evlenebiliyorsunuz? Aldatan erkek eşine değer vermeyen, sevmeyen erkektir. Benim en çok merak ettiğim sizin hangi dünya da yaşadığınız bu kararları verirken?

Kalın arkadaşım yalnız kalın. Yalnızlık korkunç bir şey değildir. Ayrıca 2 çocukla da yalnız kalmış olmuyorsunuz ki? Hele bir de malı mülkü var, işi var, kazancı iyi ama yok boşanamıyor, ya da boşanıyor barışıyor. Efendim neymiş? Yalnızlıktan korkmuş, neymiş çocuklarını babasız bırakmak istememiş..

O toparlanamayan psikolojiyle annelik yapmak çocuklara hiç zarar vermiyor değil mi?

Borçtan sıkıntıdan intahar eder dediniz? Ciddi ciddi. O adam intahar eder mi ya, size ağlar sizde yaparsınız. Çözümünü bulmuş ki.

Konu sahibi bandan çıkmış ama yazmiyor. Hakikaten ne hayatlar var, Tv'de görsek RTÜK e şikayet yagar
Birde millet dizileri şikayet eder toplumu bozdu diye. Ne bozuk hayatlar var okurken midem bulandı yaşadığımı düşünemiyorum. Konu sahibi ağzının payını aldı sanırım ondan yazmıyor

Birde millet dizileri şikayet eder toplumu bozdu diye. Ne bozuk hayatlar var okurken midem bulandı yaşadığımı düşünemiyorum. Konu sahibi ağzının payını aldı sanırım ondan yazmıyor
Gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır diyorlar ya, öyle galiba... Konu sahibi canı sıkılınca geri gelir, stres atmak amaçlı kullanıyor burasını.

X