kendimi çok rahatsız hissediyorum, sizce bu normal mi?

Ben evlenmeden önce cinsellik yaşamak istemeyen biriyim. Bu benim için bir tabu. Ancak eskiden bu tarz şeyleri hiç hissetmeyeceğimi düşünürken şimdi ben de erkek arkadaşımı arzuluyorum, bunu alenen yapmasam da gece rüyalarıma giriyor, kendimden çok utanıyorum.
Yaşın itibarı ile istemen normal ama bakış açına göre öylesine rahat birisi değilsin. Eğer 20 yaş altındaysan cinsel ilişkiden uzak dur, okuluna ve mesleğini iyi yapacak ek donanımlara yönel. Hayatta ekonomik özgürlükten daha önemli hiçbir şey yok. Beden tabii ki senin bedenin ama çekincelerin kafanda iyice oturmadan bir ilişki yaşamasan senin için iyi olur. Sonradan kızlık zarı, sürtünme ile hamile kaldım mı, bir de ayrılma olursa bayağı sıradan konular açar durursun. Aşağıdaki mesajın bir kısmına katılmamakla birlikte en iyi mesaj olarak gördüm. Çok isteklenirsen masturbasyon yap rahatla.
Bence evlenmeden önce yaşanılması yanlış. O rahatlıkta bir insan değilsiniz belli ki. Hayatta herşey mümkün nişanlıyken nişan atan nikahtan dönen, aileler araya girince işin boyutları çok değişir . Eğer sevgilinizle herşeyi yaşarsanız artık bana muhtaç diyerek her anlamda ona rahatlık sağlamış olursunuz. Evlilik sürecine girince istediğiniz her şeyi yapma zorunluluğu hissetmeyebilir. Yapan da olur ama bilemezsin. Bu zamanda hiç kimseye bu kadar güvenilmemeli diye düşünüyorum. Bir sorun yaşadığında ha diyince nişan atamazsınız sevgili de olsanız ayrılamazsınız bile. Ha rahat kızlardan olsanız benim için ve ailem için bekaret önemli değil derseniz çatır çatır da ayrılırım hiç sorun olmaz derseniz istediğinizi yaşayın. Ama sizin için tabu olduğunu söylüyorsunuz. O yüzden bence ileri gitmemelisiniz. Bir kızın ilk ilişkisini kocasıyla yaşaması kadar güzel birşey yok.

19 yaşındayım. Geleceği sağlam herkesin isteyebileceği bir bölümde okuyorum. Çok güzel giden bir ilişkim var 5 ay oldu. Her konuda ilgi gördüğümü hissediyorum, benimle konuşmadan duramıyor, ben de onunla. Aramızda değişik bir samimiyet var, bana her şeyini anlatıyor, ailesini, geleceğini, ben de ona tabii ki. Fark etmeden günde 6-7 saat konuşuyoruz, uzak mesafeyiz birazcık süredir. Şimdiye kadar hep cinsel isteğimi bastırdım gerek toplum gerek ailemin muhafazakarlığı gerek insanlar ne der düşüncesiyle. Çok yanlış ancak şimdi bile cinselliği açan kızlara o***** muamelesi yapılıyor. Ben evlenmeden önce cinsellik yaşamak istemeyen biriyim. Bu benim için bir tabu. Ancak eskiden bu tarz şeyleri hiç hissetmeyeceğimi düşünürken şimdi ben de erkek arkadaşımı arzuluyorum, bunu alenen yapmasam da gece rüyalarıma giriyor, kendimden çok utanıyorum. Her konuyu paylaşabiliyoruz birbirimizle, ilerideki beklentilerimizi, ilişkideki beklentilerimizi vs. ona cinsel ilişki boyutunda bir şey yaşamak istemediğimi ancak geri kalanın zamanla ve güvenle olabileceğini söyledim. ilişki yapmadan önce bütün sevgililerin sadece el ele tutuşup gezindiklerini ve o şekilde de 5-6 sene ilişki yaşayabileceklerini düşğnürdm (illakş yaşayan vardır) ancak sanki bir tek sevgilisini arzulayan benmiyim gibi, iğrenç biriymişim gibi hissediyorum. yavaş yavaş öpüşme vs. konuşmaya başladık, hoşuma da gidiyor rahatsız olmuyorum. ya da bir erkeğin beni arzulaması ilk başta bana çok itici geliyordu, seven sevdiğini öyle düşünmez falan tafraları vardı, ne bileyim forumlarda kızlar soruyorda falan seven erkek sevdiğini hiç öyle düşlemez diyorlar ben de üzülüyorum kafaya takıyorum. erkek arkadaşımın da isteği var tabii ki, beni bir konuda zorlamaz ve beni bekler hep söyledi (hemen güvenme, yalan söylüyordur diyecekler olacak zaten reel olarak görüşmemiz 6 ayı bulacak neredeyse sadece cinsellik için kullanılsam bi adamın beni bu kadar bekleyeceğini düşünmüyorum) snnem çok muhafazakar bir kadın olmasına rağmen bu konuları ona açtım, seni istemesi arzulaması çok normal ama seven bekler, bekleyecektir Dedi. biraz erken açtık bu konuları ben de farkındayım o da ama şimdiki sosyal medya jargonundan bahsedince bile konu cinselliğe geliyor, herkes her şeyin farkında artık bir yere kadar bu konudaki fikirlerimizi saklayabildik. Kendimi onunla bu tarz bir şey istediğim için bile korkuyorum, evlenmeden önce yapacak değilim ama adamın libidosunu mahvediyorum sanki. Aslında istememekten değil de kirlenirim (?) ya da ne bileyim yargılanırım düşüncesinden. sizce bütün bu hisler normal mi… sadece abla tavsiyesi istiyorum
Ee siz bunları geçen gün başka bir üyelikle anlattınız yine başka bir üyelikle niye anlatıyorsunuz orada size yazdılar orayı okuyun işte

X