Kendimi kötü hissediyorum

Benim yeğenim de var bu yaşta görsen çok güzel çıtı pıtı fıstık gibi ama o da aynen böyle ona da uyuz olmuştum konu sahibine de oldum o yüzden, cevabı bile saygısız, yeni nesil berbat maalesef.
Ayrıca eşin öyle dediğinde sen ne yaptın? Sanırım benim eşim dese bi tokat çakardım:))) ama sen yapma :))) bi de sorma Of şu kilolar gitmiyor eskiden ben de fittim ama hormon ilaçları falan filan mahvetti beni :/
Yeni nesil için zaten yorum yapmak istemiyorum :KK53: napıcam güldük beraber hatta dedim kk ya konu açıcam eşim bana böyle diyor diye ühühühühü :KK70: biz birbirimize alınmıyoruz tarzımız bu :)

Arkadaş bu kadın nasıl 63 yaşında (sarışın) :silah: bu fotoya şoplu diyecekler instagramdan baksınlar aynı kadın :tokat:

Eklentiler

• Screenshot_2017-03-03-14-58-55.png
    Screenshot_2017-03-03-14-58-55.png
    345,3 KB · Görüntüleme: 59
Yeni nesil için zaten yorum yapmak istemiyorum :KK53: napıcam güldük beraber hatta dedim kk ya konu açıcam eşim bana böyle diyor diye ühühühühü :KK70: biz birbirimize alınmıyoruz tarzımız bu :)

Arkadaş bu kadın nasıl 63 yaşında (sarışın) :silah: bu fotoya şoplu diyecekler instagramdan baksınlar aynı kadın :tokat:
Vay be 63 mü? Ne diyeyim çok şaşırdım kendimden utandım :/
Ama ellerinden belli yaşı.

Merhaba kızlar kendimi çok kötü hissediyorum sürekli kendimi sevecek bir şey bulamıyorum. Yüzümü kilomu cildini bedenimi hicbir şekilde beğenmiyorum. Kendimi salak gibi hissediyorum. Her acıdan yetersizmisim gibi hissediyorum. Hicbir şey yapamıyorum. Hep başka kızlar çok güzel çok vsss. Bıkmıyorum canım yanıyor. Hicbir şekilde başarısız bir insanim

Terapist konusunda gelişme var mı?

Bir akşamüstü, balkonda otururken annem "Ne bu surat her gün, senin derdin ne kızım aaa," şeklinde pedagojik bir açılım yaptı. "Sıkılıyorum... Hayat çok anlamsız," cevabımın üzerinden sanırım birkaç saniye geçmişti ki acı ve can havliyle bir metre havaya sıçradım. Annem, her Türk annesinin uzmanı olduğu 'mıncırma' hamlesini oldukça sert ve uyarısız gerçekleştirmişti. Mıncırma, malumunuz evlat artık poposuna terlikle vurulmayacak kadar büyüdüyse, ancak tekdir ile de uslanmıyor ve hakkı kötekse kullanılan, konu komşu, bitişik ev duyar ihtimaline karşı avaz avaz bağırmak yerine geçen bir terbiye şeklidir.
Tercihen bel veya bacak bölgesinden bir alan seçilir, elle kavranır ve et, 180 derece çevrilir! Hemen ardından, daha acım ve şaşkınlığım hüküm sürerken, annem kısık sesle, yüzünü yüzüme yaklaştırarak "Alırım ayağımın altına," diye başladı ve "Karnın tok sırtın pek! Aklını başına topla! Sıkılıyorsan da git bakkala evin alışverişini yap, sonra da gel yemek kitabından bir kurabiye pişir, akşam misafir var, hadi yallah," şeklinde bitirdi!
NE DERDİM KALDI NE DE TASAM
Kaynak:Gülse Birsel'in Hürriyet Gazetesi Köşe yazısından alıntılanmıştır.

Ben yolarım bu kadının saçını başını
Yoo hiç de kıskanmadım niye kıskanacakmışım,
:KK62:

o yaşlar bir daha geri gelmez en güzel en tatlış yaşlar, zehretme kendine o güzelim yaşları. silkelen kendine gel. kilondan mı rahatsızsın istikrarla diyet yap, yürüyüş yap. sıkılıyor musun, kurslara git ben çok pişmanım okurken kursa gitmediğim için. arkadaşlarınla gez bir akşam onlarla dışarı çıksan bile iyi geliyor. kendini keşfet ne istiyorsun, ne istemiyorsun bul. sevdiğin kitapları, filmleri tekrar izle tekrar oku. hayat gerçekten yaşamaya, keşfetmeye değer.

Bir akşamüstü, balkonda otururken annem "Ne bu surat her gün, senin derdin ne kızım aaa," şeklinde pedagojik bir açılım yaptı. "Sıkılıyorum... Hayat çok anlamsız," cevabımın üzerinden sanırım birkaç saniye geçmişti ki acı ve can havliyle bir metre havaya sıçradım. Annem, her Türk annesinin uzmanı olduğu 'mıncırma' hamlesini oldukça sert ve uyarısız gerçekleştirmişti. Mıncırma, malumunuz evlat artık poposuna terlikle vurulmayacak kadar büyüdüyse, ancak tekdir ile de uslanmıyor ve hakkı kötekse kullanılan, konu komşu, bitişik ev duyar ihtimaline karşı avaz avaz bağırmak yerine geçen bir terbiye şeklidir.
Tercihen bel veya bacak bölgesinden bir alan seçilir, elle kavranır ve et, 180 derece çevrilir! Hemen ardından, daha acım ve şaşkınlığım hüküm sürerken, annem kısık sesle, yüzünü yüzüme yaklaştırarak "Alırım ayağımın altına," diye başladı ve "Karnın tok sırtın pek! Aklını başına topla! Sıkılıyorsan da git bakkala evin alışverişini yap, sonra da gel yemek kitabından bir kurabiye pişir, akşam misafir var, hadi yallah," şeklinde bitirdi!
NE DERDİM KALDI NE DE TASAM
Kaynak:Gülse Birsel'in Hürriyet Gazetesi Köşe yazısından alıntılanmıştır.

Ben yolarım bu kadının saçını başını
Yoo hiç de kıskanmadım niye kıskanacakmışım,
:KK62:
İlk gördüğüm de şoka girdim hatta eşime de gösterdim birlikte şoka girdik :KK57::KK57: kadın vejeterjanmış

Burnun eğriliğinden mutsuz olan bir arkadaşım vardı estetik oldu, burnu düzeldi. Yine mutsuz.
Bıngıllığından şikayet eden bir arkadaşım vardı spor yapıp sıklaştı. Yine de yetersiz geldi hala şikayetçi.
Sevgilisi olmadığı için kendisini eksik hisseden arkadasım vardı sevgilisi oldu. Yine kendisini eksik hissediyor.
İşe giremediği için depresyonda olan arkadaşım iş buldu, çalışıyor. Fazla çalışmaktan dolayı yine depresyona girmek üzere.

Hmmmm. (Mezaşımı verdim)

Bu arada,
Ben de çirkinim, üstüne zeki değilim, hoş sohbet değilim, sıkıcıyım. Bana da ilgi gösterin pilis. =(

Merhaba kızlar kendimi çok kötü hissediyorum sürekli kendimi sevecek bir şey bulamıyorum. Yüzümü kilomu cildini bedenimi hicbir şekilde beğenmiyorum. Kendimi salak gibi hissediyorum. Her acıdan yetersizmisim gibi hissediyorum. Hicbir şey yapamıyorum. Hep başka kızlar çok güzel çok vsss. Bıkmıyorum canım yanıyor. Hicbir şekilde başarısız bir insanim

Başarısız olmak için bile emek gerek.. Tüm sorunlarını güzelce listelemişsin.. Peki bunları değiştirmek için bir listeye sahip misin? Belki erteleme alışkanlığına sahip olduğundan, kendini bu denli kötü hissediyorsunuzdur??

Sevgiler..

benim yaşım 28 küçük hanım ( gizem)..Senin yaşlardayekn bende aşırı zayıflıktan dolayı bunalımlara girdim..gerçi haaalaa zayıfım ya neyse:işsiz: alsam azıcık iyi ama yok işteee..Neyse..Benim boyumla kilom arasında yaklaşık - 25 kilo kadar fark var..ne kadar zayıfım düşün :) sonra kulaklarımda azıcık kepçüktür..Ha bu arada biride duymuyor :işsiz: bacaklarımda çarpıktır bide zayıf olunca çok belli oluyor ama onu bi şekilde kamufle ediyorum:KK53: sedef hastalıgı var yüzümde fln arada pul pul kepek gibi şeyler çıkıyor..bazı gıdalara alerjim var yiyemiyorum:ukala:
Peki ben ne durumdayım..bunalıma fln giremem..kilo mu var..inat edeceksin çabalıcak verebildiğin kadar vereceksin..Pozitif olacaksın..kendin için yaşa..Ne derler zinciri diye bir zincir var bilirmisin..insanın ruhunu esir eder..Elalemin ne düşündünü umursama..bugun ölsem beni kim hatırlar..kimsenin umrunda olmam o zmn kimsede benim umrumda değil..yaşayabildiğin kadar neşeli yaşaEn Büyük TÜRKİYE:spor::cool:

Artık bir şey yapacak halim yok.
Senin için bir takım önerilerde bulunacaktım bu mesajını görünce vazgeçtim. O kadar negatifsin ki biz ne desek bir bahanen olacak belli. Hiç birşey yapacak halin yoksa kendini böyle kabullenmeyi dene. Bana kalırsa kesin güzel bir kızsın fakat o kadar umutsuz ve mutsuzsun ki bunun farkında değilsin.

Knuyu görünce bir daha girdim dayanamadım. Biraz daha yazayım.

Boşsunuz çocuğum boş, beyniniz boş, hayatınız boş. Yaşama dair, geleceğe dair bir amacınız yok, okumuyor, araştırmıyor, öğrenmiyorsunuz. Varsa yoksa instagramdan milletin fotoğraflarına bakıp kendini beğenmemece, snapchatten absürd fotoğraf paylaşmaca, internet üzerinden ayakkabı çanta bakmaca... Bomboş yaşıyorsunuz, bomboş göçüp gideceksiniz. Yazık..

Ulen ben sizin yaşınızdayken uyumaya zor vakit buluyordum okuldan, işten koşturmacadan, sosyalleşmekten. Yan yağlarımı, kilomu, yüzümdeki sivilceyi düşünmek aklıma bile gelmiyordu.

Konuyu gereksiz yere uzatmayalım. Kalbini kirdigim varsa özür dilerim. Kimsenin kalbini bilerek kirmam. Bipolar hastasiyim. Ve hiçbir şey yapamıyorum. 2 3 gündür görseydiniz o kadar neşeliydim ki spor yapıyordum yediklerime dikkat ediyordum. Bipolar hastasiyim. Birden her şeyi yapacak bir gücüm varken birden tükeniyor. Ve ben hicbir şey yapamıyorum. Kalbini kördüğüm varsa gerçekten özür dilerim. Gerçekten canım yanıyor. Bilmeyen varsa bipolar beyindeki lityum eksikliğinden kaynaklanıyor. Ben o kadar araştırdım ki hicbir şey yapamıyorum. Ne yapabilirim diye normal şeyler ise yaramıyor. Neyse tekrardan özür dilerim sanırım bazı şeyleri benim halletmem lazim.

Hani bunları bahane olarak kullanmak gerçekten istemiyorum. Ama.insanin yasam kalitesi cidden düşüyor o kitap okuma ders çalışma hicbirini yapamıyorum. Kaç kere ağlayarak bıraktım. Tedavisi tek ilaç veya hastaneye yatmak artik dayanamıyorum. Tekrardan özür dilerim

Konuyu gereksiz yere uzatmayalım. Kalbini kirdigim varsa özür dilerim. Kimsenin kalbini bilerek kirmam. Bipolar hastasiyim. Ve hiçbir şey yapamıyorum. 2 3 gündür görseydiniz o kadar neşeliydim ki spor yapıyordum yediklerime dikkat ediyordum. Bipolar hastasiyim. Birden her şeyi yapacak bir gücüm varken birden tükeniyor. Ve ben hicbir şey yapamıyorum. Kalbini kördüğüm varsa gerçekten özür dilerim. Gerçekten canım yanıyor. Bilmeyen varsa bipolar beyindeki lityum eksikliğinden kaynaklanıyor. Ben o kadar araştırdım ki hicbir şey yapamıyorum. Ne yapabilirim diye normal şeyler ise yaramıyor. Neyse tekrardan özür dilerim sanırım bazı şeyleri benim halletmem lazim.

Tedavilerini olan bipolar bozukluğu olan hastalar yaşam kaliteleri düşmeden hatta hasta olduğu bile anlaşılmayacak derecede yaşamlarına devam edebiliyorlar. Tedavini ol hastaysan. Grip değil bu geçmesini bekleme.

Tedavilerini olan bipolar bozukluğu olan hastalar yaşam kaliteleri düşmeden hatta hasta olduğu bile anlaşılmayacak derecede yaşamlarına devam edebiliyorlar. Tedavini ol hastaysan. Grip değil bu geçmesini bekleme.
Tedavimi oluyorum merak etmeyin. Ne yapılması gerektiyse yaptım ama artik tükendim. Canım yaniyor

X