Kendimi yalnız hissediyorum

lloizz123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2018
185
45
Merhaba, 18 yaşındayım 19a gireceğim, YKS sınavına hazırlanıyorum. bir yıldır süren bir ilişkim var, sınavdan kaynaklı sevgilimle pek görüşüp konuşamıyoruz birbirimizi sınav sürecinde etkilememek için öyle konuşup anlaşmıştık ama ister istemezde araya soğukluk giriyor. Fazla olmasada tek tük arkadaşlarım var fakat pek yakın değiliz onlarlada sürekli sürekli konuşmak bayıyor beni hep aynı konulardan bahsediliyor hep erkeklerden bahsediyorlar, kafa yapım uymuyor. Bir tek sevgilim var yakın gördüğüm ama benim sohbetimde sevgilimi pek açmıyor sanırım, normalde eğlenceliyimdir aslında iyi ayak uydururum fakat o bilim siyaset gibi şeyleri konuşmayı seviyor ama benimde ilgi alanlarım farklı, sınavdan kaynaklı ortak şeylerde yapamıyoruz. çok değer verdiğim bir tek o kaldı hayatımda. Arkadaş edineyim sosyalleşeyim desem bu dönemde dışarıyada açılamıyorum haliyle sınav olsun korona olsun ama onunlada görüşemeyince artık kendimi çok yalnız hissediyorum. Artık iyi durumda değilim binbir türlü sorun var zaten hayatımda birde üzerine bu berbat hissettiriyor... ne yapacağım bilemiyorum moralimi düzeltecek bir şey yok gibi üzerine her gün ders olunca dahada bunaltıyor...

Yalniz mi yaşıyorsunuz? Aileniz yok mu?

Kusura bakmayın ama güldüm :KK70:
Ben 32 eşim 40 a merdiven dayadı birlikte sohbet ederken konuşmamızın %30 nu anca bilime siyasete ayırırız, o da hani o gün bir olay olduysa onla ilgili. Açıkçası her gün her dakika siyaset konuşmak beni bayıyor. Zaten kimle konuşsan sonu siyasete çıkıyor artık bir de evde 7/24 politika konuşamam.

18 yaşındaki sevgilimle aşk sevgi özlem konuşmak isterdim sanırım hani o yaş kanın en deli aktığı yaşlar bilemedim yani:) Bana kız arkadaşlarınız normal geldi ne bileyim, o yaştaki halimi düşününce biz de şundan hoşlandım bu beni seviyor onlardan konuşuyorduk:))

Bu dönemde evde olmak aslında senin için çok iyi aslında aklını çelen gezme-tozma fikri yok, aman sevgilim nereye gitti ben ders çalışırken derdi yok :)

Kusura bakmayın ama güldüm :KK70:
Ben 32 eşim 40 a merdiven dayadı birlikte sohbet ederken konuşmamızın %30 nu anca bilime siyasete ayırırız, o da hani o gün bir olay olduysa onla ilgili. Açıkçası her gün her dakika siyaset konuşmak beni bayıyor. Zaten kimle konuşsan sonu siyasete çıkıyor artık bir de evde 7/24 politika konuşamam.

18 yaşındaki sevgilimle aşk sevgi özlem konuşmak isterdim sanırım hani o yaş kanın en deli aktığı yaşlar bilemedim yani:) Bana kız arkadaşlarınız normal geldi ne bileyim, o yaştaki halimi düşününce biz de şundan hoşlandım bu beni seviyor onlardan konuşuyorduk:))

Bu dönemde evde olmak aslında senin için çok iyi aslında aklını çelen gezme-tozma fikri yok, aman sevgilim nereye gitti ben ders çalışırken derdi yok :)
haklısınız bende zaten sürekli politika siyaset konuşmayı sevmediğimde sevgilimlede konuşacak pek bir şey kalmıyor, arkadaşlara gelirsek evet öyle şeyler konuşulur bizim yaşlarımızda ama her gün her gün aynı konu kısır döngü sıkılmaz mıydınız?

Selam canım. Derdin için bir önerim yok ama bir öğretmen olarak Türkçe çalışmanı tavsiye ederim.

YKS açılım olarak zaten “sınavı” kelimesi ile bittiğinden YKS SINAVI kelime grubu anlam bozukluğu oluşturur. Ayrıca -de/da eklerine de bak mutlaka. Neredeyse tüm -de/da eklerinde yanlış yapmışsın. Onun haricinde anlatımını ve noktalama işaretlerini kullanmanı sevdim 👍🏻

Üniversiteyi bir kazan hayırlısıyla, booooll bol arkadaşın olur, kafa dağıtacak ortamlara katılırsın zaten.

Başarılar 🤗

her çiftin muhabbeti %100 uyumlu, akıcı olmak zorunda değil zaten böylesi daha sıkıcı olmaz mıydı? sevgiliyede gerek yok birebir kendiyle aynısını arayanlarıda anlamıyorum geç ayna karşısına otur konuş aynı şey bana göre. sürekli vırvır susmadan konuşmakta gerekmiyor bunu arkadaşlarımızla yapıyoruz zaten. siyaset bilim vs.. bu konularda konuşacağı çok şeyi var, başka konularda konuşacak hiç mi bir şeyi yok bu çocuğun. İlgi alanlarınız birbirinizden farklı olabilir, karakterleriniz zıt olabilir ama konuşacak bir şey illa bulunuyor muhabbet etmek isteyince. Siz denemişsinizki, muhabbetiniz onu sarmamış bunu fark etmişsiniz, bırakın o denesin muhabbet etmeyi birazda.

X