Kendini Takdir Günlüğü🥰

Hoşgeldin Hannaz ablacım ❤️
Ben başlayayım o zaman, öncelikle buraya yazdığın için böyle bir şeyin içinde bulunmak istediğin için seni takdir ediyorum. Sonra o yuvası olduğun ayakları engelli olan maviş muhabbet kuşu için🥰
Hoşbuldum ablacım teşekkür ediyorum 🥰
Bir ötüşü var maşAllah bülbül kanarya halt etmiş öyle tatlı öyle tatlı yemin ediyorum bal yaa yok böyle bi tatlılık ❤️❤️❤️

Bugün uzuuun saatler telefondan uzak kalıp zamanımı verimli geçirdiğim için kendimi takdir ediyorum.
Harikasınız ❤️ Sizin bir de küçük bebeğiniz var bildiğim kadarıyla. Bugün onun için de bir sürü şey yaptınız. Beslediniz, uyuttunuz, sakinleştirdiniz... Bunlar için de ayrı ayrı kendinizi takdir etmeyi unutmayın lütfen 🙏🏻🥰

Bu da benim bugünkü kendimi takdir tablom. Bugün bayağı doldurmuşum kendi çapımda, her zaman böyle olmuyor 😅

➡️Ders çalıştım
➡️Anneannemin alışveriş yapmasına yardım ettim
➡️ Bu sabah sırf kendim için dış görünüşüme ekstra özen gösterdim
➡️ Yogaya başladım
➡️ 9000 adım attım
➡️ 2 litre su içtim
➡️ Kitap okudum
➡️ Bu topiği açtım
Tüm bunlar için kendimi takdir ediyorum. Ve var olduğum için de kendimi takdir ediyorum 🙏🏻❤️

Son düzenleme:
Kendimize göre olumsuz, bize zarar verdiğini bildiğimiz özellikler. Örneğin ben daima her konuda kendini suçlayan biriyimdir ve bu bana zarar veriyor.
O mantikla kanalize olacaksak;
Benim aklima bir dusunce yerlesmis ise bunu cozene kadar etrafimla olan etkilesimimi kesiyorum..
Ne konusulanlari duyuyorum,ne etrafimda olanlari fark edebiliyorum.Beni durtmeseler,kafamdakini belirli bir mantiga oturtana kadar dalip gidiyorum..
Benim de rahatsiz oldugum davranislarimdan biri bu..
Kasit yok,atlatamiyorumda..

Harikasınız ❤️ Sizin bir de küçük bebeğiniz var bildiğim kadarıyla. Bugün onun için de bir sürü şey yaptınız. Beslediniz, uyuttunuz, sakinleştirdiniz... Bunlar için de ayrı ayrı kendinizi takdir etmeyi unutmayın lütfen 🙏🏻🥰
Teşekkür ederim evet küçük hanım için yaşıyor gibiyiz artık ☺️☺️

O mantikla kanalize olacaksak;
Benim aklima bir dusunce yerlesmis ise bunu cozene kadar etrafimla olan etkilesimimi kesiyorum..
Ne konusulanlari duyuyorum,ne etrafimda olanlari fark edebiliyorum.Beni durtmeseler,kafamdakini belirli bir mantiga oturtana kadar dalip gidiyorum..
Benim de rahatsiz oldugum davranislarimdan biri bu..
Kasit yok,atlatamiyorumda..
Burada kâr zarar analizini yapmak gerek bence. Size çok zarar vermiyorsa öyle durabilir. Ama mesela benim kendimi daima suçlamam hem beni mutsuz ediyor, hem enerjimi emiyor, potansiyelimi kullanmamı engelliyor. Hem zaten bu kendine sabotaj. Ben kendimi sevmeyi, kendime karşı daha şefkatli olmayı öğrenebileceğimi biliyor ve bunu istiyorum 😊

Ben yazmayı unutmuşum dün,
Yoga yaptığım için,
Günü kendime ayırıp güzel vakit geçirdiğim için ve var olduğum için kendimi takdir ettim 🎈

O kadar iyi anlıyorum ki🥰 geçenlerde bir gün ağlamak için kendime izin verdim diye takdir ettim kendimi. Bazen çok şaşırıyorum kendimi nelere takdir ettiğime. Özellikle kendimden kısıtladığım bazı şeyleri fark edince.
Aslında başkası için çok küçük görünen bizim için çok büyük olabiliyor. O yüzden her şey takdir edilmeye değerdir bence 🥰

Aslında başkası için çok küçük görünen bizim için çok büyük olabiliyor. O yüzden her şey takdir edilmeye değerdir bence 🥰
Kesinlikle öyle 🌺
Bugün yapmak istediğim temizlik işlerinin hepsini halledip tik atabildiğim için kendimi takdir ediyorum.
Şahane 🥳 Ben akşamın ilerleyen saatlerini bekliyorum yazmak için yapmam gereken birkaç şey daha var 😃

Benim bugün kendimi takdir ettiğim şeyler:
➡️ Yoga yaptım
➡️ Uzun zamandır ertelediğim bir konuya çalıştım
➡️ Kitap okudum
➡️ Temizliğe yardım ettim
⭐Var olduğum için kendimi takdir ediyorum.

X