Kişisel Gelişim ve Duygulanım Günlüğüm

LetMeDiewithYigit

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
28
35
34
Her gün icin yapmak istediklerimi yazmaya karar verdim:)

1. Her gün mutlaka en az 20 dk dans edeceğim.
2. Her gün duygulanım günlüğümü yazacagım.
3. Her gün 10 dk sheriffle , 20 dk vandalla poligonda antrenman ve en az 10 dk aimlab antrenmanı yapacagım.
4. Her gün en az 5 DM atacagım.
5. Her gün en az bir line-up öğreneceğim. (Viper, Sova, KJ, Brimstone, Kayo)
6. Her gün en fazla 10 mac oynayacagım.
7. Her gün en az 1 saat yayın acacagım ve her gün 1 oyun videomu kaydedeceğim. (TR ve sohbetli)
8. Her gün isyerindeki konumla ilgili 1 saat ders calısacagım.
9. Her gün kendimi bir konuda tebrik edeceğim.
10. Her gün bir sonraki gün icin kendime yeni bir hedef koyacagım.

2. Bugün duygu günlüğüm şöyleydi:

Bugün cokca oyun oynadım ve biraz sinirli ve gergindim. Kendime cok zaman ayırdıgım söylenemez. Çok aç hissederek gecirdim günümü bu kötü bir deneyimdi. Çok boş bir gün degildi bence yaşanması gereken bir gündü gibi. Evlilik konusunda kaygılarım yogun ve çok fazla aynı zamanda yeni bir ev bulmam ve yeni bir yaşantı kurmam gerekiyor. Bu beni endişelendiriyor ancak mecburum bununla kendimi demotive edemem etmemem de gerekiyor. Çünkü çizeceğim diğer yolda daha mutsuz olacağımı da hissediyorum. Kapana kısılmışlık hisseceğime de eminim. Neden? Çünkü yanında mutlu olamıyorum bu benden kaynaklı belki de ancak ondan da kaynaklı. Çünkü kendisi stresli ve karamsar bir yapıya sahip her ne kadar sevgi dolu da olsa....

9. Bugün kendimi takdir ettiğim bir konu şu oldu: yemeklerimi kendim yapmaya devam ettim:) cok fazla yok:KK70: bu kadar...

X