kendisinden çok hoşlanıyorum, nasıl tanışabilirim ?

sedasyn23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2018
53
31
29
işten eve dönerken otobüste gördüğüm bi çocuk var. belli bi süre görünce gözüm onu arar oldu. En sonunda aşık oldum, sürekli göz göze geliyoruz. Kendi kendine mi gelin güvey oluyor acaba diye düşününebilirsiniz ama bana bakarken yakalıyorum hep. Bi keresinde otobüse binmiştim yine, orta kapının ordaydım. Binecekmi diye ön tarafa bakıyordum göremeyince etrafa bakındım, bide ne göreyim orta kapıdan binmiş gözleri benim üzerimde. Bi an görünce aşırı mutlu oldum. Ben bakmasamda o bakıyor ama hala gelip tanışmadı. konuşma başlasın diye bi soru sordum bilmiyorum dedi güzel şekilde. :KK70: Benimde işten ayrılmama az bi süre kaldı, yani artık o otobüsü kullanmıcam. Ama onuda kaybetmek istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım nolur yardım edin onu düşünmeden edemiyorum iştahım kesildi keyfim kaçtı

Konuşma açılmışken konuşsaydı keşke..Neyse inşallah elini çabuk tutar. Yada sen konuş en kötü zaten işe gitmeyecen bir daha görmezsin..

O gelsin tanışsın, sen açılma sakın bi de ne alaka ben sana bakmıyorum diyebilir falan neme lazım.

• Beğen
Reactions: gve
O gelsin tanışsın, sen açılma sakın bi de ne alaka ben sana bakmıyorum diyebilir falan neme lazım.
doğru diyorsun ama şaşı da değilki yani gözümün içine içine bakıyor :KK70: gerçi insanlar göz göre göre yaptıkları şeyleri inkar edebiliyor. bende daha fazla üzülmüş olurum. beklicem biraz daha

A bu benım hıkayem :KK49:

Bız esımle bu sekılde metroda 2 ay sonunda tanıştık. O geldı tanışmaya ama o gelmeseydı bende elımdekı posettekı kaktüsü masus metroda unutup ıcındede telefon numaramı bırakmıştım. Neysekı ben bunu yapmadan o geldı tanıştı
Kaybedecek bıseyın yok dene bence

A bu benım hıkayem :KK49:

Bız esımle bu sekılde metroda 2 ay sonunda tanıştık. O geldı tanışmaya ama o gelmeseydı bende elımdekı posettekı kaktüsü masus metroda unutup ıcındede telefon numaramı bırakmıştım. Neysekı ben bunu yapmadan o geldı tanıştı
Kaybedecek bıseyın yok dene bence
Kaktüs niye :)

işten eve dönerken otobüste gördüğüm bi çocuk var. belli bi süre görünce gözüm onu arar oldu. En sonunda aşık oldum, sürekli göz göze geliyoruz. Kendi kendine mi gelin güvey oluyor acaba diye düşününebilirsiniz ama bana bakarken yakalıyorum hep. Bi keresinde otobüse binmiştim yine, orta kapının ordaydım. Binecekmi diye ön tarafa bakıyordum göremeyince etrafa bakındım, bide ne göreyim orta kapıdan binmiş gözleri benim üzerimde. Bi an görünce aşırı mutlu oldum. Ben bakmasamda o bakıyor ama hala gelip tanışmadı. konuşma başlasın diye bi soru sordum bilmiyorum dedi güzel şekilde. :KK70: Benimde işten ayrılmama az bi süre kaldı, yani artık o otobüsü kullanmıcam. Ama onuda kaybetmek istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım nolur yardım edin onu düşünmeden edemiyorum iştahım kesildi keyfim kaçtı
İlginizi ona bir şekilde yansıtın. Ya uzun uzun bakışın ya da görünce gülümseyin. Size karşı bir şeyler hissediyorsa mutlaka yanınıza gelip tanışmak isteyecektir. Ya da işten ayrılmadan bir gün önce siz konuşun. Tanışmak istediğinizi söyleyin. Sonuçta kaybedecek bir şeyiniz yok. En azından içinizde kalmamış olur

Hergün aynı otobüse biniyorsa o da düzenli olarak bir yere gidiyor demekki. Birgün takip edin gittiği yere göre aksiyon alabilirsiniz.

Mektup olayı bence komik. Ben olsam konuşurken yüz ifadesini görmek isterdim. Mektup okurken dalga geçebilir bence yeşilçam gibi falan diye :))

Ekleme: siz devamlı ona bakıyorsunuz diye de bakıyor olabilir. Çok gönüllü olsa siz ona laf attığınızda devamını getirebilirdi.

X