Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

ben devlet hastanesinde hem kulak hem burun estetiği oldum nerdeyse 3 ay oldu,sonuçtan çok memnunum...yeni fotolar yükledim herkese açık bakabilirsiniz..bence önyargılı olmamak ve kesin bilgilere sahip olmadan insanları yanlış yönlendirmemek gerek....

merhaba arkadaşlar uzun süre önce yazmıştım iple kulak estetiği hakkında. arkadaşım sonunda iple operasyon geçirdi. 5-6 ay oldu. ameliyatı 20 dk sürdü. 4 gün bandajını hiç çıkarmadan taktı ilk ameliyattan çıktığında kulakları yapışıktı resmen, 1 hafta sonra güzel oldu yavaş yavaş açıldı. sonrada geceleri taktı. şuan gayet normal 6 ay falan oldu sanırım. ipler dışarıdan hiç bir şeklde belli olmuyor çok aradım nerde diye ama:) bir de herkese yapmıyolar. fikir olsun sizlere de.

atomix baktım resimlerine cidden çok çok çok çok güzel olmuşsuun çok farklı olmuşsun çok şaşırdım

Geçmiş olsun Selcan, hangi hastanede ameliyat oldun? doktorun ismini verir misin?

Geçmiş olsun Selcan, hangi hastanede ameliyat oldun? doktorun ismini verir misin?
teşekkür ederim. medical park ta oldum ben rabia ydı doktorun adı ama kartı vardı bulamadım bi türlü yarın sargılarım açılcak öğrenip daha detaylı bilgi veririm ama yaptığı bir sürü kepçe kulak ameliyatı resimleri gösterdi ve inan hiç bi tanesi olmamış diyemedim insan hhep bi kusurur arar derler ya aynı şekil kusur aradım hiç bişey bulamadım inşallah benimkide öyle olmuştuur.

Ya tenisçi bandı yerine bandanada taksanız aynı şey sanırım, hem daha az acıtır. Maksat zaten kulağın bükülmemesi diye biliyorum gece yatarken falan.

ben bi sorun olcağını düşünmüyorum gökçecim çünkü bana doktorum demiştiki sakın yanlış anlama bu bant kulaklarını şekillendirmeyecek sadece geceleri bükülmesini engellemek için demişti geceleri kulakların rahatsa bence sorun yok ben medikalden almıştım ama seninkinin resmini gördüm bence arada fark yok için rahat olsun :)

Merhaba arkadaşlar bende kepçe kulak ameliyatı oldum Konya'da. 30 ocakta oldum 2 hafta oldu gayet iyi durumdayım.Sormak istediğiniz şeyler varsa yardımcı olabilirim iyi günler

Ben ameliyatı oldum bu arada. İlk gün doğru düzgün uyuyamadım açıkçası ağrıdı baya, 2.gün biraz daha iyiydi. Bugün sargılarımı açtık sonuç gerçekten tam olarak istediğim gibi. Ama korktuğum bişey var açılır mı acaba? Çünkü şu anda tam istediğim gibiler açılmaması gerekiyor, doktoruma sordum ben açılmayacağına dair çok emin konuştu da ne bileyim. Yani tam bu halinde kalsa çok iyi olur.

Geçmiş olsun Merve, evet herkes ilk gecenin ağrılı olduğunu söylüyor. sen hangi hastanede, kime ameliyat oldun?

Açıldı mı sargıların, nasıl memnun musun?

Geçmiş olsun Merve, evet herkes ilk gecenin ağrılı olduğunu söylüyor. sen hangi hastanede, kime ameliyat oldun?

Tanıdık biriydi benm ameliyatı olduğum doktor ama gidecek maalesef buralarda değil Boğaziçi tıp'ta olan 2 arkadaş var onlar iyi gibi konuşuyorlar oraya bir sor istersen fiyat falan hakkında. Ya açıkçası bence tamamen şans işi bu çok para veripte istediği sonuçları alamayanda çok, ben memnunum ama bekleyip göreceğim tabi ki zamanla.

Arkadaşlar ben de 11 Şubat 2012 de oldum ameliyatı. Genel anesteezi ile oldum. doktorum bugün sargılarımı değiştirdi. Çarşamba günü full çıkaracak. bandaj kullanıcam bi süre. Yalnız bugün kulaklarımı gördüm. Tam bir uzaylıya benzemişim:) araştırmalarıma göre 2-4 hafta süresnde bu şişiklik inecekmiş. Benimkiler de çok şişik. Yatıklığı farkettim ama şişik var. Geçecekmiş. Eğer iyi bir sonuç alırsam doktorumu paylaşırım burada. İstanbulda oturuyorum bu arada. Ameliyat olmak isteyenler biraz daha sabretsin sonucu söyleyeyim

Arkadaşlar ben de 11 Şubat 2012 de oldum ameliyatı. Genel anesteezi ile oldum. doktorum bugün sargılarımı değiştirdi. Çarşamba günü full çıkaracak. bandaj kullanıcam bi süre. Yalnız bugün kulaklarımı gördüm. Tam bir uzaylıya benzemişim:) araştırmalarıma göre 2-4 hafta süresnde bu şişiklik inecekmiş. Benimkiler de çok şişik. Yatıklığı farkettim ama şişik var. Geçecekmiş. Eğer iyi bir sonuç alırsam doktorumu paylaşırım burada. İstanbulda oturuyorum bu arada. Ameliyat olmak isteyenler biraz daha sabretsin sonucu söyleyeyim

Açıldı mı sargıların, nasıl memnun musun?
şimdi geldm hasteneden :)) çok çok çok çok çok güzel olmuş tam istediğim gibi yüz yapım bile değişmiş sanki kulaklarım şişik şimdi ama bu hali bile çok güzel kusura bakma ya orda heycandan yine almayı unuttum doktorun adını. eğer bu konuda korkun varsa sende yaptırıcaksan ınan hıc korkma sadece ılk gun bıraz agrı hıssedıyosun sargılarının acılmasına yakın sınır bozucu bı kasınma ama sımdı rahat duş falan alabılırmısım hıc bı agrı yok onumuzdekı hafta pazartesıde dıkıslerım alıncak o zamana kadar ıyıce ınecekmıs sıslıkler

evet ben de biraz korkuyorum beklediğim gibi olmazsa diye..hatta 15 tatilde olmayı düşünüyordum erteledim emin olamadığım için..inş. bu yaz olucam..enazından sizlerden birinin ameliyat olup memnun kaldığı birini bulmak istiyorum..

extrem89 geçmiş olsun sana da, merakla bekliyoruz sonucu.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…