Şampuan ve Saç Kremleri Kepekli, çabuk yağlama ve çok dökülen saç için şampuan önerisi

Benim aynı fikirde olduğum için teşekkürler.

Yorumları okudum. Arkadaşlar için yapacağım en güzel öneri doğal ürünler ağırlıklı tercih olmalıdır. Ben saç için BIOXCIN kepeğe karşı kesinlikle etkili olduğunu düşünüyorum.

Bioxcin kellik ve kepek yapıyor kesin bilgi yayalım lütfen

Bioxcin kellik ve kepek yapıyor kesin bilgi yayalım lütfen
Benim kardeşim bioxinin erkek için saç dökülmesi önleyenini kullanmıştı. O da saçının daha da döküldüğünü iddia etmişti.

Yorumları okudum. Arkadaşlar için yapacağım en güzel öneri doğal ürünler ağırlıklı tercih olmalıdır. Ben saç için BIOXCIN kepeğe karşı kesinlikle etkili olduğunu düşünüyorum.
saçlarım ile ilgili önemli sorunlar yaşadım fakat kullanımı ve faydası çok iyi oldu. Özellikle doğal oluşu hem kepeği önlüyor. Hem de dökülmeyi çok memnun kaldım. Türk markası olması ayrıcalık bence..

saçlarım ile ilgili önemli sorunlar yaşadım fakat kullanımı ve faydası çok iyi oldu. Özellikle doğal oluşu hem kepeği önlüyor. Hem de dökülmeyi çok memnun kaldım. Türk markası olması ayrıcalık bence..

ben kellik yapıyor diyorum sen ama kepek yapmıyor diyorsun ...

Sevgili Hanımlar, herkese yüzde yüz doğal olan katı şampuan kullanımını öneririm. Sürekli kullanımda dökülmeler, kepek, cansızlık, matlık, gibi problemleri ortadan kaldırıyor. Ardıç katranlı olan da vardı, o da saç dipi egzamalarına iyi gelmişti.
Nereden almıştınız? saç dökülmemi ve kepeği durduramıyorum

X