Şampuan tavsiyesi istiyorum

Moonnie

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2020
100
134
Merhabalar..
Ben şu an Blendax'ın ısırgan otu özlü şampuanını kullanıyorum ama hiç memnun değilim. Onu da ucuz diye almıştım bir ara. Saçlarımı kepek içinde bıraktı. Bir de dökülme çoğaldı. İnce telli yağlı saçlarım var. Kepeklerden kurtaracak bir şampuan arıyorum ama henüz bulamadım. Daha önce Head & Shoulders kullanmıştım, o da saçlarımı çok yağlandırmıştı. Sonra Pantene, Elidor vs kullandım. Pantene'den bir ara memnun kalmıştım.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :60 Kg. Şimdiki Kilom :60 Kg.

LOTUS0

"Şimdi"den başka zaman yok
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
7.800
15.764
Merhabalar..
Ben şu an Blendax'ın ısırgan otu özlü şampuanını kullanıyorum ama hiç memnun değilim. Onu da ucuz diye almıştım bir ara. Saçlarımı kepek içinde bıraktı. Bir de dökülme çoğaldı. İnce telli yağlı saçlarım var. Kepeklerden kurtaracak bir şampuan arıyorum ama henüz bulamadım. Daha önce Head & Shoulders kullanmıştım, o da saçlarımı çok yağlandırmıştı. Sonra Pantene, Elidor vs kullandım. Pantene'den bir ara memnun kalmıştım.
Saçınız yagli ise krem icermeyeb sampuan kullanin. Seffaflar isinizi gorur diye dusunuyorum. Pantene miceler sampuan var syoss muydu bi marka var seffaf. Bunlar iyi gelir.

Moonnie

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2020
100
134
Saçınız yagli ise krem icermeyeb sampuan kullanin. Seffaflar isinizi gorur diye dusunuyorum. Pantene miceler sampuan var syoss muydu bi marka var seffaf. Bunlar iyi gelir.
Cevabınız için teşekkür ederim :)

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.

kalkyerineyat

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
502
571
Biraz pahalı ama aveda serilerini tavsiye ederim. İçerik olarak da zararlı maddeler içermiyor. Veya daha uygun olarak herbal essenceslara bakın. Onlar da çok başarılı

Moonnie

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2020
100
134
Öneriniz için teşekkürler :)

Kova hatunu

✔ allergic To idiots
Pro Üye
4 Mayıs 2011
22.393
37.007
Bonacure q10 micellar bnm yağlı saçımı epey dengeledi

Life light

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2019
8.551
22.749
33
Ben herbal essences den çok memnun kaldım saçım eskisi gibi ertesi gün yağlanmıyor. Birde sülftasız olmasını sevdim. Sizede tavsiye ederim ama herkeste aynı sonucu verir mi bilmiyorum denemek lazım sanırım

Moonnie

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2020
100
134
Ben herbal essences den çok memnun kaldım saçım eskisi gibi ertesi gün yağlanmıyor. Birde sülftasız olmasını sevdim. Size de tavsiye ederim ama herkeste aynı sonucu verir mi bilmiyorum denemek lazım sanırım
Bu şampuanı duymamıştım hiç, listeme aldım. :) Öneriniz için teşekkür ederim.

Moonnie

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2020
100
134
Gratise baktım ama göremedim maalesef ben de onarıcı pro v pantene şampuanı aldım kızlar. Teşekkürler öneriler için. Bunu bir deneyeyim memnun kalmazsam diğerine bakacağım.