Saç Bakım Ürünleri Keratin markası önerisi

Niabelle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
58
2
merhaba. burda önerilebiliyor mu bilmiyorum ama, baktım başlıklara hiç marka öneren yok? kullanabileceğim memnun kaldığınız ve kaliteli bir keratin markası var mı?

Son düzenleme:
hawai marka nasıldır acaba kullanan oldumu kızlar

bu sitede yardımcı olan arkadaşlarımız sayesinde öğrenip denediğimiz ve memnun kaldığımız marka style'dır. tavsiye edilir

bu sitede yardımcı olan arkadaşlarımız sayesinde öğrenip denediğimiz ve memnun kaldığımız marka style'dır. tavsiye edilir

tesekkurler canım nıhayet öğrendm abuk sabuk bısey almaktan korkuyodum ıyı oldu öğrendgmz

merhaba canım ben fix nano keratin plus formandehitsiz aldım uyguladım çokda memnunum tavisye ederim ilk önce arakdaşıma yaptık sonra banada yaptık 2 aydır saçlarım dümdüz hemde bakımlı tavsiye ederim formandehit kokulu keratinler kanser riski taşıyomuş dikkat edin derim. fix nano keratinin resmi satış sitesinden online alabiliyorsunuz xxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
fix nano keratin plus ı ben de kullandım. İçinde formandeit yok duman çıkmıyor. kokusu çok güzel.Ancak setin içindeki şampuanda sodıum sulfat var.Bilseydim sadece keratinini alırdım. Buna da dikkat edin bence. Fönü yeni yaptım şimdilik memnunum umarım dedikleri gibi 4-6 ay gider.:KK16:

fix nano keratin plus ı ben de kullandım. İçinde formandeit yok duman çıkmıyor. kokusu çok güzel.Ancak setin içindeki şampuanda sodıum sulfat var.Bilseydim sadece keratinini alırdım. Buna da dikkat edin bence. Fönü yeni yaptım şimdilik memnunum umarım dedikleri gibi 4-6 ay gider.:KK16:

peki bu ürünün düzleştirme etkisi nasıl.. yani saçınız nasıldı uyguladıktan sonra nasıl oldu..

uzun süre araştırdıktan sonra style aldım çokta memnunum içeriği br kimya mühendisine sordum bir şampuan ne kadar zararlıysa bu da o kadar dedi rahat ettimsonuçta 18 aylık bir oğlum var fix nano için pe ii şeylr okumadım iyi araştırın derim firmadan içeriğini isteyin bir bilene sorun sağlık şakaya gelmez

peki bu ürünün düzleştirme etkisi nasıl.. yani saçınız nasıldı uyguladıktan sonra nasıl oldu..

Ben iki kez uygulama yaptım ilkinde yanlış uygulama yaptım baya az keratin kullanmışım ve düzleştiricinin derecesini düşük tutmuşum filan diye olmadı. Benim saçım kalın telli ve dalgalı yani ben memnun kaldım açıkçası şu an gayet düz ve parlak.Arkadaşlarım sürekli saçlarına ne yaptın diye soruyorlar:KK1: Ben araştırdım içinde formandehit yok.Zaten duman ve dedikleri gibi bir koku çıkmıyor uygulama yaparken.Sadece setin içindeki şampuan canımı sıktı. Onun dışında genel olarak memnunum.

uzun süre araştırdıktan sonra style aldım çokta memnunum içeriği br kimya mühendisine sordum bir şampuan ne kadar zararlıysa bu da o kadar dedi rahat ettimsonuçta 18 aylık bir oğlum var fix nano için pe ii şeylr okumadım iyi araştırın derim firmadan içeriğini isteyin bir bilene sorun sağlık şakaya gelmez

pek iyi şeyler okumadım derken ? içeriğiyle alakalı bişey mi ? bir de kapanan konuda sormuştum size cevap verme fırsatınız olmamıştır. ben kılıçbalığına hangi markayı kullandığımı söylemedim ama bir gün bekletiliyor demiştim. O da bana senin kullandığın ürünün tamir edici özelliği yok demişti. keratinin bu şekilde onarıcı ve düzleştirici diye çeşitleri varmış. style onarıcı mı bi bilgin var mı bu konuda baya kafam karıştı. Bir de piyasada eski sürümler var demişsiniz. yeni olduğunu nasıl anlayabilirim? konu da kapandı nereden temin edeceğimi de bilmiyorum :KK50:

arkadaşlar bazıları en iyi marka beox demiş bazılarıda fix nano keratin demiş.ben kuaförde yaptırıcam ama en iyisi olsun istiyorum o kadar para vermişken :) bu konu hakkında bilgisi olan?:44:

Style keratini nerden aldığınızı yazarmısınız sakıncası yoksainette sağlam bir adres bulamadım....

Fix Nano ürünün satan firmanın konu ile ilgili sizlere yapılan açıklama ;

Dünya Sağlık Örgütü (Who) tarafındanda insan sağlığına zararlı olduğu kanıtlanan ve birçok ülkede kozmetik ürünlerinin üretiminde yasaklanan ''formaldehit'' adlı kimyasal, Fix Nano Keratin Plus Ürünlerinin hiçbirinin içeriğinde bulunmamaktadır. Yurt içi ve yurt dışında birçok ülkede yapılan laboratuvar çalışmaları ve testlerde Fix Nano Keratin ürünlerinin ''formaldehit'' içermediği kanıtlanmış, verilen sertifikalar ile belgelenmiştir. Bu nedenle Fix Nano Keratin ürünlerinin kullanımında, yanma ve göz yakma gibi formaldehit etkileri gözlenmez. Fix Nano Keratin ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Bu açıklamaların tersine yapılan bütün iddialar asılsızdır.

X